Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Azyl, który zasłania?
~~Ciemnobursztynowy Perukowiec niezalogowany
17 listopada 2023r. o 16:02
na tym skrzyżowaniu to kierowcy
patrzą sobie w oczy i oceniają
kto ma jechać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielony Mieczyk niezalogowany
17 listopada 2023r. o 17:20
miałem o tym nie wspominać ale nie wytrzymałem...;D
popatrzcie na zdjęcia i na zamieszczone tam znaki...i mogę zrozumieć ten znak nakazu ale tego pod nim już nie kumam...;D
kto mi podpowie jakim symbolem jest oznaczony w tabeli znaków drogowych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan niezalogowany
17 listopada 2023r. o 17:52
~~Złocistozielony Mieczyk napisał(a): miałem o tym nie wspominać ale nie wytrzymałem...;D
popatrzcie na zdjęcia i na zamieszczone tam znaki...i mogę zrozumieć ten znak nakazu ale tego pod nim już nie kumam...;D
kto mi podpowie jakim symbolem jest oznaczony w tabeli znaków drogowych?

Tablica U-6a i U-6b
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielony Mieczyk niezalogowany
17 listopada 2023r. o 18:57
~~Jan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocistozielony Mieczyk napisał(a): miałem o tym nie wspominać ale nie wytrzymałem...;D
popatrzcie na zdjęcia i na zamieszczone tam znaki...i mogę zrozumieć ten znak nakazu ale tego pod nim już nie kumam...;D
kto mi podpowie jakim symbolem jest oznaczony w tabeli znaków drogowych?

Tablica U-6a i U-6b

dzięki ...zawsze to kojarzyłem bardziej z przejazdem kolejowym...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowy Przypołudnik niezalogowany
17 listopada 2023r. o 19:00
Powiem tak. Pomysł dobry i potrzebny , ale wykonanie do d...y. Podoba mi się ten azyl zwłaszcza przy Barbórce gdzie przejście było bardzo długie. A z tymi znakami to faktycznie przesada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielony Mieczyk niezalogowany
17 listopada 2023r. o 19:08
przy Barbórce ok. można się z tym zgodzić ...
ale przy ''manhatanie'' można było wykonać zwykłe progi spowalniające...

ale i tak dobrze że nie wymyślili tam ''ronda''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Babcia Teresa niezalogowany
17 listopada 2023r. o 21:32
A co z bezpieczeństwem nie tylko pieszych ale kierowców między ulicami dolne młyny i wróblewskiego na krzyżówce przy wiadukcie miało być rondo czy wysepka i co? Zero a wypadków co niemiara.Panie Prezydencie TRZEBA RUSZYĆ Z TYM TEMATEM I DO ROBOTY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Perukowiec niezalogowany
17 listopada 2023r. o 21:56
prezydent to nie drogówka
jeżeli to jest w jego gestii
to ma od tego służby (ludzi)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dekoracje
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza