Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pleśń i czarne grzyby w mieszkaniu w centrum miasta
~~Paulina niezalogowany
21 lipca 2024r. o 10:57
Mam taki sam problem. Grzyb u syna w pokoju sięga od podłogi 70 cm. Jak była robiona termomodernizacja budynku to rozkopali do około twierdząc,że muszą osuszyć piaskowca. W tym czasie 2 tyg lał deszcz i owy okop nie był zabezpieczony. Jak chodziłam do TBS bo jest zarządcą to powiedzieli,że szef ekipy wie co robi. A teraz od 3 lat grzyba nie idzie się pozbyć. Była u mnie komisja miesiąc temu i powiedzieli,że mam złą wentylację. Ale jak dawali mi mieszkanie to nie wiedzieli o tym,że wentylacja jest "wadliwa". Śmiech na sali. Właśnie podnieśli mi czynsz za 34 m2 na 420 zł za całe zagrzybiałe mieszkanie. Oto nasze władze pomagają mieszkańcom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółty Ligustr niezalogowany
21 lipca 2024r. o 20:26
Największe nieroby mają wszystko za darmo. Jakbyście dostawali wypłatę brutto do ręki i sami musieli zanieść podatek i składki do urzędów to byście takich ściemniaczy inaczej postrzegali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowy Goździk niezalogowany
21 lipca 2024r. o 22:04
~~Paulina napisał(a): Mam taki sam problem. Grzyb u syna w pokoju sięga od podłogi 70 cm. Jak była robiona termomodernizacja budynku to rozkopali do około twierdząc,że muszą osuszyć piaskowca. W tym czasie 2 tyg lał deszcz i owy okop nie był zabezpieczony. Jak chodziłam do TBS bo jest zarządcą to powiedzieli,że szef ekipy wie co robi. A teraz od 3 lat grzyba nie idzie się pozbyć. Była u mnie komisja miesiąc temu i powiedzieli,że mam złą wentylację. Ale jak dawali mi mieszkanie to nie wiedzieli o tym,że wentylacja jest "wadliwa". Śmiech na sali. Właśnie podnieśli mi czynsz za 34 m2 na 420 zł za całe zagrzybiałe mieszkanie. Oto nasze władze pomagają mieszkańcom.



Zwróć się do Donalda Tuska w końcu w kampanii wyborczej obiecał,że rachunki spadną o połowę i każdemu do czynszu dopłaci 600 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aśka niezalogowany
24 lipca 2024r. o 21:01
Z wilgocią w domu nie ma żartów, jak u siebie zauważyłam w rogu to zaraz osuszacz powietrza albert ze stadler form się pojawił bardzo szybko a wilgoć zażegnaliśmy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kbvv niezalogowany
24 lipca 2024r. o 22:06
Przeczytałam wszystkie komentarze, ludzie dlaczego jesteście tacy podli??? Ma grzyba bo wentylacja zapewne i wiele innych rzeczy na które nie ma wpływu.ci co piszą o wietrzeniu , możecie sobie co najmniej własną dupę przewietrzyć takim idiotycznym gadaniem. Wynajmowałam kiedyś mieszkanie z problemem wilgoci na parterze, co my nie robiliśmy , odgrzybianie wentylacja , nawiewy pochłaniacz wilgoci nic to kompletnie nie dawało ani majtek nawet nie można było w środku wysuszyć! Problem był na czym budynek stał i wilgoć naciągnięta od fundamentu!!


Druga sprawa , dlaczego jesteście tak wredni podli? Nawet jeśli kobieta miała problemy czy z mężem czy cokolwiek, ludzie różnie sobie radzą w życiu ,ma ona córkę z tego co wiadomo . Dlaczego piszecie te ochydztwa???? Każdy popełnia błędy , każdya prawo to zmienić. Miejcie wzgląd na tę dziewczynę córkę , jak można być takim chamem i tak oczerniać osobę?


Nie tak dawno przyjmowaliscie Ukraińców , siedzieliście wszystko kim są ? Bo myślę że nie bo znam historię jak się czkawka odbiło to zapraszanie. A tu polka rodaczka taki obrzydliwy hejt , takie bagno że rzygać się che jak się to czyta. Polacy to taki "dobrotliwy " naród jak maja interes , za Ukraińca dopłatki były to się przyjmowało. Fałszywce do sześcianu , zamiast sobie wzajemnie pomagać i się szanować to konia trojańskiego do własnej ojczyzny wpusciliscie przez wasza ochydną pazerność i głupote
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Lobelia niezalogowany
26 lipca 2024r. o 5:41
I jeszcze kalaruchy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~007 niezalogowany
26 lipca 2024r. o 10:46
No, może niedoszła pani radna -zarządca nieruchomości z Civitas, problem rozwiąże? To tylko proste zadanie z fizyki budowli i robót budowlanych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza