Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kim jest dziennikarz? - letnie warsztaty dziennikarskie w Bolec.Info
~~Mahoniowy Ligustr niezalogowany
25 lipca 2024r. o 22:13
~~Pomarańczowe Przymiotno napisał(a): Zaleta jest to że dowiadujemy się ciekawych rzeczy a wada że praca dziennikarska przez niektórych jest nie doceniona.. Proszę zamknijcie możliwość komentowania hejterzy nie śpią...

jakie to są te ''ciekawe rzeczy''?
za co mam doceniać takiego Łętowskiego ?...za to że za słuchaczy bierze sobie nic nie rozumiejące dzieci?
a teraz co?...prośba o zamknięcie możliwości komentowania ?...bo wyrażam tylko swoje zdanie?
a nie tak dawno były tu jakies pomysły na ''wspólne redagowanie''
na czym ono miało polegać?...kto by decydował co można publikować a co nie?

dobra...wystarczy...
na propozycję spotkania w szerszym gronie jestem otwarty...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oprych niezalogowany
26 lipca 2024r. o 7:30
Kiedyś szanowałem dziennikarzy. Uważałem że są to ludzie z powołaniem do odkrywania prawdy i przekazywania jej społeczeństwu.
Na szczęście już mi przeszło.
Dzisiejszy "dziennikarze" to są tylko tuby propagandowe tych co im płacą.
A oczy w tym temacie otworzył mi PiS po przejęciu władzy w 2015 r. (jedyne za co jestem im wdzięczny) i zmiana narracji w TVP po wyborach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowy Ligustr niezalogowany
26 lipca 2024r. o 7:56
szukanie dzisiaj niezależnego dziennikarstwa jest niczym szukanie igły w stogu...
nie było i nie będzie czegoś takiego ..tak było za czasów ''słusznie minionych'' czasów i taki stan trwa do dzisiaj...
dziennikarstwo?
jak nazwać ''dziennikarką'' np. Ogórek?...robiła sobie focie z Millerem ,startowała z ich list a kiedy marnie skończyła nastąpiła volta i została ''dziennikarką'' ...podobnie Tosić czy Gmyz ...
a Karnowscy? ...ci to dopiero doili kasę ...dziennikarstwo kończy się tam gdzie kończy się dziennikarska rzetelność a zaczyna ''poprawność polityczna''
tak było np. w przypadku Daukszewicza którego wykopano z tvn za to że coś mu się tam ''wympsło'' o synu Jaconia...
dziennikarstwo kończy się tam gdzie ''kręgosłup'' dziennikarza zaczyna szwankować...
dziennikarz jak każdy z nas ma prawo do własnych przekonań ale my jesteśmy w pewien sposób uprzywilejowani ...my możemy i powinniśmy prezentować swoje zdanie ,swoje opinie na to czy tamto ...
dziennikarz jest od tego by je ewentualnie przekazywać dalej ale nie powinien w to ingerować i oceniać...tym bardziej robić za cenzo.ra...
to szeroki i trudny temat bo...są dwa punkty spojrzenia na to co jest dziennikarstwem a co jak napisałeś ''tubą propagandy''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Andrzej niezalogowany
26 lipca 2024r. o 8:40
Najlepszy przykład to Pokrasko i Lis wzór do naśladowania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie za 50 zł niezalogowany
26 lipca 2024r. o 9:31
~~Andrzej napisał(a): Najlepszy przykład to Pokrasko i Lis wzór do naśladowania


Urban ci się marzy PiSi przegrywie ? Ojca znasz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nieistotne bezinformacje niezalogowany
26 lipca 2024r. o 11:05
Jeśli redakcja robi takie warsztaty dziennikarskie to może zaprosiliby Graszyne i Janusza z ii by się douczyli?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kacper niezalogowany
31 lipca 2024r. o 9:12
Mam nadzieję, że Kazimierz Marczewski nie opowiadał, na czym polega dziennikarstwo, bo szkoda by było, żeby młode pokolenie później działało jego wzorem...

Otuchy jedynie dodaje fakt, że p. Łętowski prowadził te warsztaty, to chyba jedyna kompetentna osoba w tym gronie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza