Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dekoracje
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~Leśne Ruchadło niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 16:44
"Andrzej Duda ułaskawił prawicowego publicystę Jerzego Jachowicza.
Na początku roku współpracownik tygodnika "Sieci" został prawomocnie skazany za pomówienie prokuratora Dariusza Korneluka"

Niedługo trzeba będzie 'hurtowo ułaskawiać'.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~8 gwiazdk niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 16:52
~~Trudno nadążyć napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Trudno nadążyć napisał(a): Hołownia - wykształcenie "średnie ogólne"
To on raczej do PIS-u pasuje ;)

*****************************************************************************************************************************
A ja znam człowieka z podstawowym wykształceniem. Bigle włada sześcioma językami plus Polski .Pracodawca w rozwiniętym kraju Europejskim bardzo go szanuje , ceni i bardzo bardzo godnie wynagradza.
A ty dorównał byś Hołowni inteligencją ? Zmierzył byś się z nim na tym polu publicznie ?
Wiem że ci trudno nadążyć ale nie wszystkim jest trudno. Niektórzy dają radę.


Jeszcze raz muszę się zgodzić z paneM ;)
Hołownia jest niezły w show jakie urządził w Sejmie.
Chociaż pojawiają się głosy, że Wojewódzki byłby jeszcze lepszy :D:D

Najlepszy to był Gonzo , który jest tak obrzydliwy że nie można na niego patrzeć ,ale pamiętam jak jakiś radny z opozycji dawał mu kartkę z interpelacją to śmierdziel powiedział ,,brzydzę się brać do ręki pańską kartkę ,,albo siadaj Nitras bo 50 %diety potrącę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kaczyński stoi tam gdzie zomo niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 16:55
https://wiadomosci.wp.pl/dewastacja-policji-ostre-slowa-bylego-rzecznika-kgb-w-kierunku-pis-6971176096589953v


kanalia kaczynski pogrążył milicję w pisowskiej du..e
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 17:16
PanM napisał(a):
Ktoś napisał: ~~anty... napisał(a):
Tauronowi tez pan nic nie oddaje, bo korzysta pan z sieci jako z magazynu. I energię z lata pan odbiera w zimie, co tłumaczono panu bardzo prosto. Też nie dotarło.

******************************************************************************************************************************
Nie korzystam za darmo bo. Po pierwsze zainwestowałem w instalacje prywatne środki.
Po drugie oddaje państwu 20 % energii jako opłatę /Niemcy pobierają od swoich 10 % /
Po trzecie ta inwestycja przyczyniła się do obniżenia emisji CO2 oraz proporcjonalnie zmniejszyła kare którą Polska za to płaci.
Moc instalacji / prywatnych /OZE w Polsce wynosi na dzisiaj 15, GW .Z tego 58% przypada na fotowoltaikę.
Elektrownie wiatrowe wytwarzają około 18 % energii w Polsce a panele słoneczne prawie 6 % .
Reszta to niestety energia z węgla . Więc niech was nie dziwią wysokie ceny.Zastosowana autokorekta

Drogi Przemku,produkuje aż swoim chińskim szrotem energię wtedy kiedy jest jej za dużo na rynku.Ktos mimo wszystko ten Twój nadmiar od Ciebie odbiera,a Ty masz pretensje,że w zimie sprzedaje Ci ta energię drożej,wtedy gdy wszystkie panele są bezczynne.A zmagazynuj sobie sam,to zobaczysz ile takie magazynowanie kosztuje.W sezonie niektóre owoce u rolników w sytuacji nadprodukcji są jak za darmo,co nie znaczy,że rolnik ma pretensje musi płacić w zimie za świeże czy mrożone w sklepie maliny krocie.Badz niezależny,buduj magazyn energii i nie miej do nikogo pretensji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Danka niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 17:19
~~8 gwiazdk napisał(a): ~~Trudno nadążyć napisał(a): Ktoś napisał: PanM napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Trudno nadążyć napisał(a): Hołownia - wykształcenie "średnie ogólne"
To on raczej do PIS-u pasuje ;)

*****************************************************************************************************************************
A ja znam człowieka z podstawowym wykształceniem. Bigle włada sześcioma językami plus Polski .Pracodawca w rozwiniętym kraju Europejskim bardzo go szanuje , ceni i bardzo bardzo godnie wynagradza.
A ty dorównał byś Hołowni inteligencją ? Zmierzył byś się z nim na tym polu publicznie ?
Wiem że ci trudno nadążyć ale nie wszystkim jest trudno. Niektórzy dają radę.


Jeszcze raz muszę się zgodzić z paneM ;)
Hołownia jest niezły w show jakie urządził w Sejmie.
Chociaż pojawiają się głosy, że Wojewódzki byłby jeszcze lepszy :D:D
Najlepszy to był Gonzo , który jest tak obrzydliwy że nie można na niego patrzeć ,ale pamiętam jak jakiś radny z opozycji dawał mu kartkę z interpelacją to śmierdziel powiedział ,,brzydzę się brać do ręki pańską kartkę ,,albo siadaj Nitras bo 50 %diety potrącę .



Mój sąsiad ukończył tylko 7 klas,ale będąc samoukiem nauczył się biegle władać ośmioma językami ,w tym biegle w
mówie i piśmie językiem chińskim. Zna też na pamięć całą powieść poetycką ,, Pan Tadeusz " A. Mickiewicza .Hołowni daleko mu do niego. Marszałek musi się douczyć



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jadzia niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 17:29
~~Danka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~8 gwiazdk napisał(a): ~~Trudno nadążyć napisał(a): Ktoś napisał: PanM napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Trudno nadążyć napisał(a): Hołownia - wykształcenie "średnie ogólne"
To on raczej do PIS-u pasuje ;)

*****************************************************************************************************************************
A ja znam człowieka z podstawowym wykształceniem. Bigle włada sześcioma językami plus Polski .Pracodawca w rozwiniętym kraju Europejskim bardzo go szanuje , ceni i bardzo bardzo godnie wynagradza.
A ty dorównał byś Hołowni inteligencją ? Zmierzył byś się z nim na tym polu publicznie ?
Wiem że ci trudno nadążyć ale nie wszystkim jest trudno. Niektórzy dają radę.


Jeszcze raz muszę się zgodzić z paneM ;)
Hołownia jest niezły w show jakie urządził w Sejmie.
Chociaż pojawiają się głosy, że Wojewódzki byłby jeszcze lepszy :D:D
Najlepszy to był Gonzo , który jest tak obrzydliwy że nie można na niego patrzeć ,ale pamiętam jak jakiś radny z opozycji dawał mu kartkę z interpelacją to śmierdziel powiedział ,,brzydzę się brać do ręki pańską kartkę ,,albo siadaj Nitras bo 50 %diety potrącę .


Mój sąsiad ukończył tylko 7 klas,ale będąc samoukiem nauczył się biegle władać ośmioma językami ,w tym biegle w
mówie i piśmie językiem chińskim. Zna też na pamięć całą powieść poetycką ,, Pan Tadeusz " A. Mickiewicza .Hołowni daleko mu do niego. Marszałek musi się douczyć




Danka , ja to szkół nie mam ale jenzykiem potrafię takie numery odpitolić ze męszczyźni kszyczą z roszkoszy. A mam tylko 1 jenzyk .A ty kszyknełaś choć ras.? To jak wdepnełas w psie gówno sie nie liczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Danka niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 18:11
~~jadzia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Danka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~8 gwiazdk napisał(a): ~~Trudno nadążyć napisał(a): Ktoś napisał: PanM napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Trudno nadążyć napisał(a): Hołownia - wykształcenie "średnie ogólne"
To on raczej do PIS-u pasuje ;)

*****************************************************************************************************************************
A ja znam człowieka z podstawowym wykształceniem. Bigle włada sześcioma językami plus Polski .Pracodawca w rozwiniętym kraju Europejskim bardzo go szanuje , ceni i bardzo bardzo godnie wynagradza.
A ty dorównał byś Hołowni inteligencją ? Zmierzył byś się z nim na tym polu publicznie ?
Wiem że ci trudno nadążyć ale nie wszystkim jest trudno. Niektórzy dają radę.


Jeszcze raz muszę się zgodzić z paneM ;)
Hołownia jest niezły w show jakie urządził w Sejmie.
Chociaż pojawiają się głosy, że Wojewódzki byłby jeszcze lepszy :D:D
Najlepszy to był Gonzo , który jest tak obrzydliwy że nie można na niego patrzeć ,ale pamiętam jak jakiś radny z opozycji dawał mu kartkę z interpelacją to śmierdziel powiedział ,,brzydzę się brać do ręki pańską kartkę ,,albo siadaj Nitras bo 50 %diety potrącę .


Mój sąsiad ukończył tylko 7 klas,ale będąc samoukiem nauczył się biegle władać ośmioma językami ,w tym biegle w
mówie i piśmie językiem chińskim. Zna też na pamięć całą powieść poetycką ,, Pan Tadeusz " A. Mickiewicza .Hołowni daleko mu do niego. Marszałek musi się douczyć




Danka , ja to szkół nie mam ale jenzykiem potrafię takie numery odpitolić ze męszczyźni kszyczą z roszkoszy. A mam tylko 1 jenzyk .A ty kszyknełaś choć ras.? To jak wdepnełas w psie gówno sie nie liczy.



Jacka nie raz prawie orgasm miałam , jak mysza zobaczyłam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 20:42
Pytanie mam , czy jest na świecie jakieś sq.syństwo , którego PISowiec nie popełni ? Wg. mnie nie ma !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.