Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~Jurek and Jurek niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 11:26
~~Polak napisał(a): Tak właśnie zaczynam dzień. Niemiec nie zawsze będzie wrogiem Polski ale zniemczony Polak już tak. Dlatego to ty jesteś podróbą bo ja żyję w Polsce i nie zamierzam z niej uciekać. Kto tu jest miernotą jak od razu odpowiedział na post biorąc go do siebie? Słusznie jak widać.


Wiesz nawet ciekawy projekt z tym wrogiem „ miernoto”
Powinni wprowadzić i odebrać wszystkim obywatelom emigrującym z kraju prawa powrotu , oraz pozbawić praw obywatelskich ……
tylko z tym drugim by było wesoło ……
bez głosu zagranicą żyjących naszych obywateli PiS
rządził by dzisiaj samodzielnie …
to jak nadal mnie nie lubisz ……??




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek and Jurek niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 11:28
~~Ciemnopomarańczowy Żółwik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek and Jurek napisał(a):
~~Ołowianoniebieski Pustynnik

a że tak zapytam z ciekawości...czy Lucjan się z tego cieszy?...czy jego brat pracujący na niemiecki ZUS się cieszy?
czy w związku z tym ich ukochane ''solidaruchy'' planują jakieś protesty?
dlaczego jestem pewien że nie? ;D

Brak ci naszej obecności ……??
Tęsknisz …………??

Przy brutto zarobku 2600 Euro , poniżej potrącenia , porównaj z naszymi krajowymi ……
i nikt tu nie kwiczy ………

Podatek od wypłaty : 60,50 €
Składki na ubezpieczenie społeczne
Ubezpieczenie emerytalne: 279,00 €
Ubezpieczenie na wypadek bezrobocia: 39,00 €
Ubezpieczenie zdrowotne: 244,50 €
Ubezpieczenie opieki pielęgniarskiej: 69,00 €

Składki na ubezpieczenie społeczne: 631,50 € ,




Malinowy nosie , na kościół nie płacisz , za darmochę się modlisz ?


Co niedzielę na Polsacie rano jest transmisja mszy ………
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek and Jurek niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 11:34
~~Ołowianoniebieski Pustynnik napisał(a): jak to mawia ''klasyk'' forumowy?
uderz w stół a ...Jurek się odezwie...;D

ten Jurek co to jak widzę płaci składki Niemcom ale do piSSlamskiego ''eldorado'' nadal nie chce wracać...;D


Jaki klasyk Janusz ………
to tęsknota , to tlen całodzienny dla ciebie ……
nie rób sobie yay …… z powagi sytuacji ……

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieski Pustynnik niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 11:37
~~Jurek and Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Polak napisał(a): Tak właśnie zaczynam dzień. Niemiec nie zawsze będzie wrogiem Polski ale zniemczony Polak już tak. Dlatego to ty jesteś podróbą bo ja żyję w Polsce i nie zamierzam z niej uciekać. Kto tu jest miernotą jak od razu odpowiedział na post biorąc go do siebie? Słusznie jak widać.


Wiesz nawet ciekawy projekt z tym wrogiem „ miernoto”
Powinni wprowadzić i odebrać wszystkim obywatelom emigrującym z kraju prawa powrotu , oraz pozbawić praw obywatelskich ……
tylko z tym drugim by było wesoło ……
bez głosu zagranicą żyjących naszych obywateli PiS
rządził by dzisiaj samodzielnie …
to jak nadal mnie nie lubisz ……??

ależ ty Jurek potrafisz bzdury wypisywać...;D
coraz częściej myślę że ty szybciej piszesz niż myślisz...podobnie jak właśnie Lucjan...

nad tą emigracją i prawami obywatelskimi to szkoda z tobą pisać bo to bzdura...
co do tych głosów z zagranicy to może lepiej poczytaj jak i gdzie głosowała ta ''emigracja'' ...;D

ty pytasz czy ktoś cię nie lubi?...a kto cię lubi? ....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieski Pustynnik niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 11:44
~~Jurek and Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ołowianoniebieski Pustynnik napisał(a): jak to mawia ''klasyk'' forumowy?
uderz w stół a ...Jurek się odezwie...;D

ten Jurek co to jak widzę płaci składki Niemcom ale do piSSlamskiego ''eldorado'' nadal nie chce wracać...;D


Jaki klasyk Janusz ………
to tęsknota , to tlen całodzienny dla ciebie ……
nie rób sobie yay …… z powagi sytuacji ……


''tlen''? ;D
Jurek wysil się trochę ...przecież to właśnie jak o tym ''tlenie'' pisałem do twojego brata który tylko dzięki mnie i swojemu koledze -temu fałszywemu ;D - tu ''istnieje...;D

nie ma tu nikogo takiego kto tak jak wy nie bylibyście opętani kłamstwem i tak wrażliwi na krytykę ...;D
no i tak tchórzliwi by uciekać od odpowiedzi na trudne dla was pytania...
stąd te wasze ucieczki w inne tematy...
;D
kiedy mam czas to piszę i bawię cię tym waszym lawirowaniem...kiedy nie mam czasu lub po prostu mi się nie chce to to ''olewam'' ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek and Jurek niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 11:57
~~Ołowianoniebieski Pustynnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek and Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Polak napisał(a): Tak właśnie zaczynam dzień. Niemiec nie zawsze będzie wrogiem Polski ale zniemczony Polak już tak. Dlatego to ty jesteś podróbą bo ja żyję w Polsce i nie zamierzam z niej uciekać. Kto tu jest miernotą jak od razu odpowiedział na post biorąc go do siebie? Słusznie jak widać.


Wiesz nawet ciekawy projekt z tym wrogiem „ miernoto”
Powinni wprowadzić i odebrać wszystkim obywatelom emigrującym z kraju prawa powrotu , oraz pozbawić praw obywatelskich ……
tylko z tym drugim by było wesoło ……
bez głosu zagranicą żyjących naszych obywateli PiS
rządził by dzisiaj samodzielnie …
to jak nadal mnie nie lubisz ……??

ależ ty Jurek potrafisz bzdury wypisywać...;D
coraz częściej myślę że ty szybciej piszesz niż myślisz...podobnie jak właśnie Lucjan...

nad tą emigracją i prawami obywatelskimi to szkoda z tobą pisać bo to bzdura...
co do tych głosów z zagranicy to może lepiej poczytaj jak i gdzie głosowała ta ''emigracja'' ...;D

ty pytasz czy ktoś cię nie lubi?...a kto cię lubi? ....;D


jak to kto………?
nikt mnie nie lubi ……… ;);)
a bzdury …………to poczytaj swoje wpisy bez dyskusji z kompetentnym specjalistą
nie rozbierzesz ………;);)
Janusz okażesz się geniuszem jeżeli odpowiesz konkretnie fenomen wyjazdu do Brukseli
i powrotu do rodzimej polityki Tuska , oraz co na tym zyskała Polska jako kraj ………
czas start ………!
tylko nie wyskakuj tu z kontr pytaniem a dlaczego ty ( uciekłeś) wyjechałeś ……

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowa Miodunka niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 12:07
jeszcze jeden wieszcz ,tylko że zagraniczny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieski Pustynnik niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 12:15
~~Jurek and Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ołowianoniebieski Pustynnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek and Jurek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Polak napisał(a): Tak właśnie zaczynam dzień. Niemiec nie zawsze będzie wrogiem Polski ale zniemczony Polak już tak. Dlatego to ty jesteś podróbą bo ja żyję w Polsce i nie zamierzam z niej uciekać. Kto tu jest miernotą jak od razu odpowiedział na post biorąc go do siebie? Słusznie jak widać.


Wiesz nawet ciekawy projekt z tym wrogiem „ miernoto”
Powinni wprowadzić i odebrać wszystkim obywatelom emigrującym z kraju prawa powrotu , oraz pozbawić praw obywatelskich ……
tylko z tym drugim by było wesoło ……
bez głosu zagranicą żyjących naszych obywateli PiS
rządził by dzisiaj samodzielnie …
to jak nadal mnie nie lubisz ……??

ależ ty Jurek potrafisz bzdury wypisywać...;D
coraz częściej myślę że ty szybciej piszesz niż myślisz...podobnie jak właśnie Lucjan...

nad tą emigracją i prawami obywatelskimi to szkoda z tobą pisać bo to bzdura...
co do tych głosów z zagranicy to może lepiej poczytaj jak i gdzie głosowała ta ''emigracja'' ...;D

ty pytasz czy ktoś cię nie lubi?...a kto cię lubi? ....;D


jak to kto………?
nikt mnie nie lubi ……… ;);)
a bzdury …………to poczytaj swoje wpisy bez dyskusji z kompetentnym specjalistą
nie rozbierzesz ………;);)
Janusz okażesz się geniuszem jeżeli odpowiesz konkretnie fenomen wyjazdu do Brukseli
i powrotu do rodzimej polityki Tuska , oraz co na tym zyskała Polska jako kraj ………
czas start ………!
tylko nie wyskakuj tu z kontr pytaniem a dlaczego ty ( uciekłeś) wyjechałeś ……


no właśnie ...dalej brniesz w swoje bzdury...;D
o ile pamiętam to juz kilkukrotnie odpowiedziałem na to co ty uważasz za zarzut a ja uważam za normalność...
każdy jedzie tam gdzie może odnieść bezpośrednią korzyść dla siebie...'tak zrobił Tusk itak zrobiłeś ty...;D
on ''uciekł '' do Brukseli ty ''uciekłeś '' do Niemiec...;D
a więc niczym się nie różnicie...

''tylko nie wyskakuj tu z kontr pytaniem a dlaczego ty ( uciekłeś) wyjechałeś ……''
prawda że to trudne?...boisz się takich pytań...;D


a jeszcze siedząc tam u ''niemca'' pieprzysz te swoje bzdury że gdyby nie emigracja twoi piSSdzielce dalej by rządili...;D
to właśnie ta ''emigracja'' w tym twoja niemiecka pokazała piSSdzielcom ''fucka'' ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza