Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~Jurek and Jurek niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 12:16
~~Ołowianoniebieski Pustynnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek and Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ołowianoniebieski Pustynnik napisał(a): jak to mawia ''klasyk'' forumowy?
uderz w stół a ...Jurek się odezwie...;D

ten Jurek co to jak widzę płaci składki Niemcom ale do piSSlamskiego ''eldorado'' nadal nie chce wracać...;D


Jaki klasyk Janusz ………
to tęsknota , to tlen całodzienny dla ciebie ……
nie rób sobie yay …… z powagi sytuacji ……


''tlen''? ;D
Jurek wysil się trochę ...przecież to właśnie jak o tym ''tlenie'' pisałem do twojego brata który tylko dzięki mnie i swojemu koledze -temu fałszywemu ;D - tu ''istnieje...;D

nie ma tu nikogo takiego kto tak jak wy nie bylibyście opętani kłamstwem i tak wrażliwi na krytykę ...;D
no i tak tchórzliwi by uciekać od odpowiedzi na trudne dla was pytania...
stąd te wasze ucieczki w inne tematy...
;D
kiedy mam czas to piszę i bawię cię tym waszym lawirowaniem...kiedy nie mam czasu lub po prostu mi się nie chce to to ''olewam'' ...;D


Super sobie to wytłumaczyłeś ……
jeszcze jak w to uwierzysz … będzie rewelacja …
przypomnę ci Janusz powód spotkania i rozmowy na ławeczce ,
choć byłeś trochę roztrzęsiony , tłumaczyłeś nie znasz pewnych sytuacji
naszych rodzinnych , więc pozwolę przypomnieć moją spokojną prośbę
o nie wtrącaniu wątków prywatnych typu kto / kiedy z kim i gdzie ………
powoli się rozkręcasz , zarazem zapominasz o co prosiłem …
czy uważasz wrażliwość na krzywdy i nieprawdę za coś wyimaginowanego …
Już kiedyś raz napisałem największym atu pozbawionych wrażliwości
oprawców komunistycznych było uderzenie w rodzinę …
chyba nie należysz do tej podgrupy ……?
Jeszcze raz zwracam się Janusz krytykuj bez naciągania linki ..
nie próbuj tworzyć zarówno z mojej osoby jak i Lucjana klaunów forumowych ……



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dawny twój znajomy niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 12:24
A co ty malinowy w południe taki wyciszony , ugodowy , nie plujesz , nie obrażasz ?
Prawnik doradził że przeginasz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieski Pustynnik niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 12:30
~~Jurek and Jurek napisał(a): ~~Ołowianoniebieski Pustynnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek and Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ołowianoniebieski Pustynnik napisał(a): jak to mawia ''klasyk'' forumowy?
uderz w stół a ...Jurek się odezwie...;D

ten Jurek co to jak widzę płaci składki Niemcom ale do piSSlamskiego ''eldorado'' nadal nie chce wracać...;D


Jaki klasyk Janusz ………
to tęsknota , to tlen całodzienny dla ciebie ……
nie rób sobie yay …… z powagi sytuacji ……


''tlen''? ;D
Jurek wysil się trochę ...przecież to właśnie jak o tym ''tlenie'' pisałem do twojego brata który tylko dzięki mnie i swojemu koledze -temu fałszywemu ;D - tu ''istnieje...;D

nie ma tu nikogo takiego kto tak jak wy nie bylibyście opętani kłamstwem i tak wrażliwi na krytykę ...;D
no i tak tchórzliwi by uciekać od odpowiedzi na trudne dla was pytania...
stąd te wasze ucieczki w inne tematy...
;D
kiedy mam czas to piszę i bawię cię tym waszym lawirowaniem...kiedy nie mam czasu lub po prostu mi się nie chce to to ''olewam'' ...;D

Super sobie to wytłumaczyłeś ……
jeszcze jak w to uwierzysz … będzie rewelacja …
przypomnę ci Janusz powód spotkania i rozmowy na ławeczce ,
choć byłeś trochę roztrzęsiony , tłumaczyłeś nie znasz pewnych sytuacji
naszych rodzinnych , więc pozwolę przypomnieć moją spokojną prośbę
o nie wtrącaniu wątków prywatnych typu kto / kiedy z kim i gdzie ………
powoli się rozkręcasz , zarazem zapominasz o co prosiłem …
czy uważasz wrażliwość na krzywdy i nieprawdę za coś wyimaginowanego …
Już kiedyś raz napisałem największym atu pozbawionych wrażliwości
oprawców komunistycznych było uderzenie w rodzinę …
chyba nie należysz do tej podgrupy ……?
Jeszcze raz zwracam się Janusz krytykuj bez naciągania linki ..
nie próbuj tworzyć zarówno z mojej osoby jak i Lucjana klaunów forumowych ……


co ty znowu tu pieprzysz?...ja byłem ''roztrzęsiony''? ;D ;D
a niby czym ?...jak to rozpoznałeś? ;D

prawdę piszesz że powiedziałem że nie znam wasze sytuacji rodzinnej bo coż mnie może ona obchodzić?
przecież to nie kto inny a twój brat się tutaj uzewnętrzniał...a to jak gdzieś tam budował sobie mieszkanie ,jak sprzedał swoje ''udziały'' ...on sam pisał o rodzeństwie i całej reszcie w tym tez jak to na skuterku w śnieżycy popierdzielał do pracy...;D
i ty mnie piszesz że ja wchodzę w jakeś wasze ''rodzinne relacje''? ;D
ciebie na tyle nie znam bym mógł otwarcie pisać że wchodzisz w sprawy innych ale Lucjan robił to nie raz i nie dwa...
więc z tym kto uderzał w rodziny to raczej na twoim miejscu byłbym ostrożny w ocenach...
kumasz?

czy ja z was robię ''klaunów forumowych ''?...myślisz że muszę? ;D
popatrz jak sam się powyżej ośmieszyłeś...

sorki Jurek ale jestem bezpośredni i nie czuję potrzeby ukrywać się za ''kwiatuszkami''
dlatego ty i twój brat czujecie do mnie jakąś chorą obsesyjną wręcz nienawiść...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieski Pustynnik niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 12:32
a teraz Jurek że ''dawny twój znajomy'' to ja ...;D

ja w tym czasie skoczę sobie po Wareczkę 0,0 bo mi się właśnie skończyła...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Katolik z Koalicji Obywatelskiej niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 12:38
Duda będąc jeszcze szeregowym posłem PiS, popierał pomysł, by karać in vitro więzieniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brzoskwiniowa Szarotka niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 12:46
~~Jurek napisał(a): PIS nie tylko oswoił chama i wprowadził go na salony. Piss sprawił, że głupota, chamstwo, zacofanie stały się cnotami, a ludzie głupi, chamscy, zacofani, aroganccy pierwszymi w państwie..PIS przekonał licznych, że to jest nowy standard zachowań, a władza powinna być silna, a w stosunku do przeciwników brutalna, bo to przecież zdrajcy. Znaleźliśmy się blisko cienkiej czerwonej linii, po przekroczeniu której bylibyśmy już tylko autokracją. Dzisiaj jej zwolennicy krzyczą, że oto walczą o demokrację jako jedyni patrioci. Obudzono w narodzie najgorsze demony z warcholstwem i sobiepaństwem na czele. Nadzieja w nas ,wykształconych młodych ludziach. Mam nadzieję, że to nie jest oferta dla nich.



Nadzieja w was z wyższym wykształceniem , a to ciekawe , twój wpis pełen agresji i chamstwa temu zdecydowanie przeczy .
Twoje wyższe bez podstawowego pokazuje do czego zdolni są wykształciuchy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wystarczy nie kraść niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 12:52
~~Katolik z Koalicji Obywatelskiej napisał(a): Duda będąc jeszcze szeregowym posłem PiS, popierał pomysł, by karać in vitro więzieniem.


Duda, w czasach gdy jeszcze był posłem, jeździł do Poznania za pieniądze z Sejmu. Nie wykonywał on tam jednak obowiązków parlamentarzysty, ale prowadził wykłady na prywatnej uczelni w pobliskim Nowym Tomyślu, za co brał kasę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek and Jurek niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 12:52
twoi piSSdzielce dalej by rządili...;D =rządzili ach te literówki …

''tylko nie wyskakuj tu z kontr pytaniem a dlaczego ty ( uciekłeś) wyjechałeś ……''
prawda że to trudne?...boisz się takich pytań...;D


Odpowiedziałeś porównawczo dobrze on wyjechał ( uciekł)
Ja również , lecz nie byłem premierem kraju , nie zapewniałem
zwłaszcza dziennikarzy na kilka dni przed dezercja ……
tu przytoczę ci słowa odpowiedzi Tuska ………

Premier Donald Tusk zadeklarował - odnosząc się do spekulacji o możliwości objęcia przez niego stanowiska w UE - że nie jest tym zainteresowany, bo chce się zająć sprawami polskimi. Pytany, czy trzeci raz chce zostać premierem oparł, że _ zna ludzi, którzy dłużej ciągną tego typu obowiązki _.
Wieczorem Donald Tusk był gościem _ Kropki nad i _ w TVN24. Na pytanie, czy chce po raz trzeci zostać premierem, odparł: _ Znam ludzi, którzy dłużej ciągną tego typu obowiązki. To nie jest nawet kwestia chęci, tylko siły, możliwości i gotowości. Ja na pewno nie zostawię tej sytuacji - szczególnie dzisiaj. Czuję się za nią współodpowiedzialny, więc ja na pewno pola nie oddam _.
- _ Nie wyjedzie pan do Brukseli _? - dopytywała prowadząca program. - _ Nie, nie jestem tym zainteresowany. Warto byłoby w ogóle przeciąć te spekulacje, bo trochę mi jest głupio, że muszę raz na trzy tygodnie tłumaczyć, że nawet jeśli komuś w Europie zależy na tym, albo ktoś uważa, że do czegoś się nadaję, ale ja już bardzo wyraźnie powiedziałem, że jestem zainteresowany tym, aby zajmować się sprawami polskimi…

Czy możesz mnie przekonać do niego …………??

I nie pisz mi tu bzdur porównawczych ……

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza