Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~Jurek and Jurek niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 14:23
~~Ołowianoniebieski Pustynnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek and Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~dawny twój znajomy napisał(a): A co ty malinowy w południe taki wyciszony , ugodowy , nie plujesz , nie obrażasz ?
Prawnik doradził że przeginasz ?


Jak będziesz chciał mogę się przeobrazić , wystarczy tylko mieć to coś co u mężczyzn nazywa
się yaya……… bym chociaż wiedział z kim pisze ………
a ty sobie jako znajomy … tu klikasz

no właśnie Jurek...
brakuje ci ''jaj'' by przyznać że nie tylko uciekasz od prostych pytań a nie dalej jak dzisiaj pieprznąłeś swoją kolejną bzdurę...;D
nawet w twoich''niemczech'' piSSdzielcy przerżnęli z kretesem ...;D
a ty brniesz w te swoje piSSdzielskie kłamstwa...;D



oraz pozbawić praw obywatelskich ……
tylko z tym drugim by było wesoło ……
bez głosu zagranicą żyjących naszych obywateli PiS
rządził by dzisiaj samodzielnie

Czytaj ze zrozumieniem …
Piszesz prawdę w Niemczech PiS przegrał z kretesem …
komu więc przypadły głosy wyborców …?
jaka ilość głosów otrzymała koalicja zza granicy ……?

Pogubiłeś się Janusz ……
nadal oczekuję odpowiedzi dotyczącej emigranta Brukselskiego ( konkretnej)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~młody bogaty szalenie przystoiny niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 14:26
~~Brzoskwiniowa Szarotka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~młody bogaty szalenie przystoiny napisał(a): Szkół ci brak i stąd tak odbierasz ten wpis. Dobrze że nie skamlesz iż za Truska 5zł/h zarabiałeś .Każdy jest kowalem swego losu a na naukę nigdy nie jest za późno.



W twojej szkole uczono że przystoiny pisze się przez - i , w mojej że przez - j , to nas różni " przystoiiiiny " .


Słuchaj szarotka , nie ważne jak się PISze swojego nicka , ważne jak się wygląda. Co ci po twojej szkole ,spójrz w lustro - i sam widzisz , bida i brzydota.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek and Jurek niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 14:30
~~Ołowianoniebieski Pustynnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek and Jurek napisał(a):
Odpowiedziałeś porównawczo dobrze on wyjechał ( uciekł)
Ja również ,

czyli jednak uciekłeś ...;D


W jakimś stopniu określając system i czas w którym emigrowałem ,
można to nazwać ucieczka , lub niepowrócenie z wycieczki ………
takie były klimaty ……
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brzoskwiniowa Szarotka niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 14:34
~~młody bogaty szalenie przystoiny napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brzoskwiniowa Szarotka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~młody bogaty szalenie przystoiny napisał(a): Szkół ci brak i stąd tak odbierasz ten wpis. Dobrze że nie skamlesz iż za Truska 5zł/h zarabiałeś .Każdy jest kowalem swego losu a na naukę nigdy nie jest za późno.



W twojej szkole uczono że przystoiny pisze się przez - i , w mojej że przez - j , to nas różni " przystoiiiiny " .


Słuchaj szarotka , nie ważne jak się PISze swojego nicka , ważne jak się wygląda. Co ci po twojej szkole ,spójrz w lustro - i sam widzisz , bida i brzydota.


Po analizie twojej pisowni wniosek nasuwa się jednoznaczny
bieda z nędzą z narcystycznym mniemaniem o sobie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tragedia Narodu Polskiego niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 14:40
"Przyłapali" Andrzeja Dudę. W sieci pojawiły się zdjęcia https://wiadomosci.wp.pl/przylapali-andrzeja-dude-w-sieci-pojawily-sie-zdjecia-6971895832578688a

prędzej czy później stanie przed sądem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowa Miodunka niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 14:43
nie chcę nikogo zmartwić
ALE NIKT NIKOGO NIE ROZLICZY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Bieluń niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 14:47
~~Jurek and Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ołowianoniebieski Pustynnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek and Jurek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~dawny twój znajomy napisał(a): A co ty malinowy w południe taki wyciszony , ugodowy , nie plujesz , nie obrażasz ?
Prawnik doradził że przeginasz ?


oraz pozbawić praw obywatelskich ……
tylko z tym drugim by było wesoło ……
bez głosu zagranicą żyjących naszych obywateli PiS
rządził by dzisiaj samodzielnie

Czytaj ze zrozumieniem …
Piszesz prawdę w Niemczech PiS przegrał z kretesem …
komu więc przypadły głosy wyborców …?
jaka ilość głosów otrzymała koalicja zza granicy ……?

Pogubiłeś się Janusz ……
nadal oczekuję odpowiedzi dotyczącej emigranta Brukselskiego ( konkretnej)



no właśnie ...bez głosów z zagranicy piSSdzielce być może by nadal rządzili ...a tak pięknie przerżnęli ....;D
a tak wygrał opcja która ma dosyć waszego piSSdzielskiego złodziejstwa ,waszych oszustw i tego co i ty tu Jurek uprawiasz...dzielisz Polaków pięknie się wpisując w jadowity język swojego karła z Żoliborza...
JA jUREK NIE OBAWIAM SIĘ ŻE SIĘ ''POGUBIĘ'' BO PISZĘ PRAWDĘ ...PRAWDĘ PRZED KTÓRĄ TY OD LAT UCIEKASZ ...;D
ty oczekujesz odpowiedzi?...ty który zawsze wiejesz jak niepyszny kiedy przyszła by pora napisać prawde o swoich piSSdzielcach?
ładnych kilka miesięcy wstecz zapytałem cię w jednym z moich pytań o te sukcesy piSSdzielców do których chciałeś tu kogoś przekonać ...kiedy zapytałem czy jesteś w stanie kilka wymienić wymiękłeś jak ziobrowy ''miękiszon'' i zwiałeś...;D
a teraz ty chcesz kogokolwiek o coś pytać?

to twoje ciągłe pytanie o Tuska przypomina mi tu niejakiego solidarnościowego idio.t.ę kowalskiego ...;D
on tak jak ty ...TUSK...TUSK ...TUSK...

to jest wasz piSSdzielski ''ból du=dy'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieski Pustynnik niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 14:56
~~Jurek and Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ołowianoniebieski Pustynnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek and Jurek napisał(a):
Odpowiedziałeś porównawczo dobrze on wyjechał ( uciekł)
Ja również ,

czyli jednak uciekłeś ...;D

W jakimś stopniu określając system i czas w którym emigrowałem ,
można to nazwać ucieczka , lub niepowrócenie z wycieczki ………
takie były klimaty ……

przestań ściemniać o jakiejś tam ''emigracji''....;D
nie wróciłeś z wycieczki? ;D
zwiałeś i tyle...
ty myślisz że tylko ty jeździłeś na wycieczki?....był czas że jeździłem do Berlina po to i owo...
był czas kiedy jeździłem do Niemiec NA ZAPROSZENIE...;D
no i co Jurek?...ja wracałem a ty?

a ty pojechałeś sobie ''na wycieczkę'' i spacerując sobie po Hamburgu zauważyłeś jakiś plac u Niemca i wpadłeś na pomysł jak pomysłowy Dobromir...;D
wejdę i wydzierżawię sobie ten plac pod przyszły komis samochodowy...
a jak się domyślam Niemiec aż się rozpłakał z radości na taką propozycję...;D i natychmiast cię zakwaterował...HAHAHAHAHAHA
Jurek ...takie bajki to możesz wciskać naiwniakom ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza