Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~ niezalogowany
22 listopada 2023r. o 19:44
Jak to powiedział ziobro- "możecie mi naskoczyć'
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 listopada 2023r. o 19:45
~~Srebrzystobiała Tawułka napisał(a): czego tu się ''burzysz'' Lucjan...
napisanie do kogoś ''nieuku'' po tym jak ten ktoś -w tym przypadku ty- pisze że ktoś tam podszywa się pod ''jego link'' ;D
nie jest przecież czymś co może dziwić...



To samo mogę ja napisać , próbujesz mi dokuczać jak menda łonowa .
Napisanie do ciebie mendo też nie powinno nikogo dziwić .
Podobnie jak do mnie piszesz do innych podejrzewając że ja piszę z pod tyldy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kacperek niezalogowany
22 listopada 2023r. o 19:45
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Srebrzystobiała Tawułka napisał(a): co ty nie powiesz?
czyli znowu się ''bawisz''? ;D
Lucjan ty jesteś prostszy niż konstrukcja cepa ...;D
nie rozpoznać twoich wpisów nie sposób bo są niepowtarzalnie proste i czytelne ...
a najczęściej zdradzają cię błędy jakie popełniasz ...musisz nad tym sporo popracować ...;D

nawet teraz pokazujesz swoje nieuctwo...
co to znaczy posługiwać się twoim '' linkiem '' ;D ;D ;D



Dziś z rana byłem w kancelarii prawnej w sprawie obelżywego tekstu pisanego przez kogoś kto użył awatara ( ~~ ) , najlepszą drogą jest zgłoszenie do prokuratury , jak prokurator uzna że nie było przestępstwa to poda dane które tylko on może uzyskać abym założył sprawę z powództwa cywilnego , powiem szczerze mam pewne podejrzenia kim jest oszczerca .



LUCEK , jak prokurator poczyta wszystkie twoje wpisy , a w każdym kogoś obrażasz , to z urzędu założy ci sprawę . I przynależność do NSZZ Solidarność , i to że razem z Rydzykiem uratowaliście Wizów i Stocznię , ci nie pomoże. A papuga przyjmie każde pieniądze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Tawułka niezalogowany
22 listopada 2023r. o 19:47
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Srebrzystobiała Tawułka napisał(a): wiem,wiem Lucuś ...podwijaj kitę i zmykaj ...;D
spod jakiego LINKU ;D teraz będziesz tu pluł nienawistniku?



Zaczniesz od obelgi a jak dostaniesz to na co zasługujesz syczysz jak żmija .
Nieuk to głupiec, półgłówek .
Menda to wesz łonowa .
Traktując jedno i drugie jako porównana dostałeś adekwatną odpowiedź .
Dopisane 22.11.2023r. o godz. 19:32:
Ktoś napisał: ~~taka prawda napisał(a): Zima za oknem a Niemcy obżerają się truskawkami od Lucjana. W ramach walki ze znienawidzoną Unią ,sprzedawał im bo płacili w znienawidzonych przez PIS ojrach. Polskie dzieci , jak stać ich rodziców , wcinają marchewkę .

Łżesz , sprzedawałem truskawki polskiemu przedsiębiorcy sprzedającemu polskie owoce w Niemczech .
Dodałem że jak bym prowadził jak on działalność gospodarczą i miał możliwości też bym to robił .
Szanuję przedsiębiorczych prywaciarzy , masz coś przeciwko nim ? .
Dopisane 22.11.2023r. o godz. 19:37:~~Srebrzystobiała Tawułka napisał(a): obyś tylko na mnie nie trafił Lucek ...;D
bo wyciągnę ci te wszystkie ''kanalie'' i nawet dzisiejszą ''mendę '' jak ''królika z kapelusza'' ...;D

myślę że w tej ''kancelaryi'' :D wspomniałeś o tym że też nie jesteś tu ''świnty'' ....;D



Bardzo bym chciał trafić na Ciebie zarozumialcze , wyzywasz zawsze pierwszy , dostajesz to na co zasługujesz .
Jak to nie Ty pisałeś pod awatarem ( ~~ ) śpij spokojnie , masz coś do mnie zrób to co ja chcę zrobić .

ja śpię spokojnie Lucjan ...;D
bufonie...
a co to ja mogę zrobić co ty chcesz zrobić?
wyjaśnij...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 listopada 2023r. o 19:49
~~Srebrzystobiała Tawułka napisał(a): więc Lucjan korzystaj z mojej nauki jaką ci tu serwuję



" Profesorku " broń mnie Panie Boże od takich " nauczycieli " jak " pan panie psorze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Tawułka niezalogowany
22 listopada 2023r. o 19:51
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Srebrzystobiała Tawułka napisał(a): czego tu się ''burzysz'' Lucjan...
napisanie do kogoś ''nieuku'' po tym jak ten ktoś -w tym przypadku ty- pisze że ktoś tam podszywa się pod ''jego link'' ;D
nie jest przecież czymś co może dziwić...



To samo mogę ja napisać , próbujesz mi dokuczać jak menda łonowa .


aha ...no to teraz wiem skąd taka twoja wiedza na temat mendy łonowej...;D
ona doucza...
dzięki za wyjaśnienie bo nigdy nie miałem stąd moja niewiedza...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowa Petunia niezalogowany
22 listopada 2023r. o 19:55
A według Solidaruchów Pegasus to konik polny . Za niedługo prokurator sam ich do siebie poprosi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 listopada 2023r. o 19:56
~~Kacperek napisał(a): LUCEK , jak prokurator poczyta wszystkie twoje wpisy



Dziękuję za ten wpis " obiektywny " anonimie , weź tylko dzisiejsze wpisy , na obelgę odpowiedziałem obelgą i to się nie zmieni .
Piszesz brednie nie mam nic przeciwko temu że bredzisz , ważne że nie obrażasz ja też za podobne brednie które piszesz nie czuje się obrażany .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza