Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~Srebrzystobiała Tawułka niezalogowany
22 listopada 2023r. o 19:56
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Srebrzystobiała Tawułka napisał(a): więc Lucjan korzystaj z mojej nauki jaką ci tu serwuję



" Profesorku " broń mnie Panie Boże od takich " nauczycieli " jak " pan panie psorze .

ty jesteś typem człowieka którego trudno czegokolwiek nauczyć ...
przykład...pamiętasz co tam wysmarowano jako napis na waszym pomniczku solidarnościowym?
stosujesz się do tego?...nie ...
ja staram się tylko o to by cokolwiek do ciebie dotarło...wiem że to żmudny i długotrwały proces w twoim przypadku ale ja lubię wyzwania...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 listopada 2023r. o 20:00
~~Srebrzystobiała Tawułka napisał(a): dzięki za wyjaśnienie bo nigdy nie miałem stąd moja niewiedza...



Twój problem , nie lubisz biologii Twoja sprawa , nie nazwę ciebie niukiem , nie wszyscy wszystko wiedzą myślałem że ty jesteś wyjątkiem , wiesz wszystko .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Tawułka niezalogowany
22 listopada 2023r. o 20:03
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kacperek napisał(a): LUCEK , jak prokurator poczyta wszystkie twoje wpisy



Dziękuję za ten wpis " obiektywny " anonimie , weź tylko dzisiejsze wpisy , na obelgę odpowiedziałem obelgą i to się nie zmieni .
Piszesz brednie nie mam nic przeciwko temu że bredzisz , ważne że nie obrażasz ja też za podobne brednie które piszesz nie czuje się obrażany .

nie kłam w żywe oczy...
gdzie tu wcześniej była jakaś ''obelga'' kierowana pod twój adres?
pojawiłeś się-jako zalogowany - i pierwsze co napisałeś to chyba coś o jakimś ''...''
;D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 listopada 2023r. o 20:10
~~Srebrzystobiała Tawułka napisał(a): ja staram się tylko o to by cokolwiek do ciebie dotarło...wiem że to żmudny i długotrwały proces w twoim przypadku



Zapewniam , Ty w moim przypadku nic nie osiągniesz , psorze twoja wiedza z lat PRL - u na nic się zda .



Dopisane 22.11.2023r. o godz. 20:10:

~~Srebrzystobiała Tawułka napisał(a): nie kłam w żywe oczy...
gdzie tu wcześniej była jakaś ''obelga'' kierowana pod twój adres?
pojawiłeś się-jako zalogowany - i pierwsze co napisałeś to chyba coś o jakimś ''...''


To jest mój pierwszy wpis w dniu dzisiejszym :

M21W2
2 godz. 25 min. temu
~~Irezyna płowa napisał(a): Lucjan został zdekonspirowany. A tak się tu wysilał biedaczyna ,tak prowokował myśląc że taki ,,cfany ''[/c

Widzę że jest ktoś cfańszy ode mnie , nie wiem co masz na myśli , wiem jedno z myśleniem u Ciebie bardzo kiepsko .

Apel do mojego dublera - pisz jak najwięcej używając mojego linku , " cwaniaki " dostarczą nam rozrywki .
Pozdrawiam dublera .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marekbuz niezalogowany
22 listopada 2023r. o 20:10
Przychodzi Lucjan do lekarza;
Panie doktorze tracę pamięć
- od kiedy ?
- co od kiedy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Tawułka niezalogowany
22 listopada 2023r. o 20:15
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Srebrzystobiała Tawułka napisał(a): dzięki za wyjaśnienie bo nigdy nie miałem stąd moja niewiedza...



Twój problem , nie lubisz biologii Twoja sprawa , nie nazwę ciebie niukiem , nie wszyscy wszystko wiedzą myślałem że ty jesteś wyjątkiem , wiesz wszystko .

aha...mam nadzieję że twoja wiedza o mendach jest tylko książkowa...;D
ty myślałeś o mnie jako wyjątku?.... nie myśl za dużo bo to ewidentnie ci nie służy...
ja Lucjan jeszcze sporo nie wiem stąd mam od lat chęci do czytania...
teraz np. czytam o twoim Kornelku -w przerwie piszę z tobą ;D- i jakim był piewcą idei prokremlowskich...
czytam o nim i jego towarzyszach ...
o jakimś Krzeszowskim...i innych...
niezwykle barwna ta postać seniora M. ...dużo w niej czerwonego...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 listopada 2023r. o 20:16
~~Marekbuz napisał(a): Przychodzi Lucjan do lekarza;
Panie doktorze tracę pamięć
- od kiedy ?
- co od kiedy ?



Ty z tym problemem nie idź do lekarza , nie będzie w stanie pomóc .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Tawułka niezalogowany
22 listopada 2023r. o 20:17
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Srebrzystobiała Tawułka napisał(a): ja staram się tylko o to by cokolwiek do ciebie dotarło...wiem że to żmudny i długotrwały proces w twoim przypadku



Zapewniam , Ty w moim przypadku nic nie osiągniesz , psorze twoja wiedza z lat PRL - u na nic się zda .
Dopisane 22.11.2023r. o godz. 20:10:
Ktoś napisał: ~~Srebrzystobiała Tawułka napisał(a): nie kłam w żywe oczy...
gdzie tu wcześniej była jakaś ''obelga'' kierowana pod twój adres?
pojawiłeś się-jako zalogowany - i pierwsze co napisałeś to chyba coś o jakimś ''...''

To jest mój pierwszy wpis w dniu dzisiejszym :

M21W2
2 godz. 25 min. temu
~~Irezyna płowa napisał(a): Lucjan został zdekonspirowany. A tak się tu wysilał biedaczyna ,tak prowokował myśląc że taki ,,cfany ''[/c

Widzę że jest ktoś cfańszy ode mnie , nie wiem co masz na myśli , wiem jedno z myśleniem u Ciebie bardzo kiepsko .

Apel do mojego dublera - pisz jak najwięcej używając mojego linku , " cwaniaki " dostarczą nam rozrywki .
Pozdrawiam dublera .



gdzie tu jakaś ''obelga''? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.