Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~Rudawy Rącznik niezalogowany
23 listopada 2023r. o 14:29
''Sam jad nienawiści zwolenników KO. To ma być demokracja. To faszyzm lub stalinizm.''

czyżby nawacki zapisał się do KO?

''WEPCHNĘ CI TO DO GARDŁA''
oto piSSdzielskie ''słowa miłości''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trudno nadążyć niezalogowany
23 listopada 2023r. o 14:32
~~Trudno nadążyć napisał(a): Jeśli Rosja zwycięży w wojnie przeciwko Ukrainie "nikt w Europie nie będzie już bezpieczny" - ostrzegają niemieccy politolodzy

https://niezalezna.pl/swiat/konflikty/niemieccy-politolodzy-ostrzegaja-jesli-rosja-wygra-wojne-na-ukrainie-nikt-w-europie-nie-bedzie-juz-bezpieczny/504463


A tutejszy "analityk": - "ja życzyłem sobie zakończenia tej wojny bo jej koniec to bezpieczeństwo Polski i bezpieczeństwo Europy..." :D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawy Rącznik niezalogowany
23 listopada 2023r. o 14:36
pytam jeszcze raz...
co się stało że teraz nagle wierzysz ''szwabom''?

a skoro tak to czy wierzysz im -bo tak twierdzą- że nie należą się Polsce ''reparacje'' bo piSSdzielce podpisali dokumenty że się ich zrzekają...

;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawy Rącznik niezalogowany
23 listopada 2023r. o 14:37
pozbieraj myśli i pisz....bo ja mam teraz kumpla który wpadł na kawę ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nie rudy niezalogowany
23 listopada 2023r. o 14:45
~~Rudawy Rącznik napisał(a): pozbieraj myśli i pisz....bo ja mam teraz kumpla który wpadł na kawę ...

A jaką kawę pijecie bo też bym skorzystał. Szczególnie taką z naboja.
Zaprosisz mnie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxx niezalogowany
23 listopada 2023r. o 14:57
pis to ku...wy i złodzieje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nasz człow W-wie niezalogowany
23 listopada 2023r. o 15:53
KOlaboranci zaczynają POwoli sobie coraz bardziej pozwalać, uchwałami chcą zmienić ustrój państwa, wiedziałem że to się skończy anarchią , chyba na wiosnę nowe wybory, aby do wiosny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trudno nadążyć niezalogowany
23 listopada 2023r. o 16:07
Nie wierzę ruskim, ani za grosz
I ich tutejszym poplecznikom ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza