Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~Rudawy Rącznik niezalogowany
23 listopada 2023r. o 16:48
~~Trudno nadążyć napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudawy Rącznik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Trudno nadążyć napisał(a): Nie wierzę ruskim, ani za grosz
I ich tutejszym poplecznikom ;)

czyli komu?
bo wczoraj sporo poczytałem o morawieckim seniorze i jego towarzyszach ...
o nich ci chodzi? ...czy ty nic o nich nie wiesz...;D

A kto to napisał?
- "ja życzyłem sobie zakończenia tej wojny bo jej koniec to bezpieczeństwo Polski i bezpieczeństwo Europy..."

ja ...ale ty nie odpowiedziałeś na moje pytanie dlaczego uważasz to za głupotę...
odpowiesz w miarę sensownie? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawy Rącznik niezalogowany
23 listopada 2023r. o 16:51
~~Stary niedźwiedź napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudawy Rącznik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Trudno nadążyć napisał(a): Nie wierzę ruskim, ani za grosz
I ich tutejszym poplecznikom ;)

czyli komu?
bo wczoraj sporo poczytałem o morawieckim seniorze i jego towarzyszach ...
o nich ci chodzi? ...czy ty nic o nich nie wiesz...;D
Pewnie pamiętniki KOło dziejczaka, hi hi

otóż nie ...są to wypowiedzi bliskiego ,byłego współpracownika morawieckiego -seniora...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
23 listopada 2023r. o 17:37
Polak ma oczekiwania , roszczenia ale nie ma zdrowego rozsądku.
Cieszy go obietnica taniego kredytu , fantów , grantów , dopłat , a nie chce waluty € która by mu to zagwarantowała za darmo bez pasienia urzędniczej nomenklatury.
Nawet Hitler był szczery w pierwszym przemówieniu do Niemców.
" Zapamiętajcie sobie że nikt wam nic nie da . Wszystko musicie wypracować sobie sami ". Tak mniej więcej to brzmiało.
Po drugiej wojnie system rządzenia zapożyczony wprost z bolszewickiej KPZR wyprał Polakom zdolność samodzielnego myślenia i działania w takim stopniu że nadal głosują na LSD lub PiS.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieski Bambus niezalogowany
23 listopada 2023r. o 18:57
PanM napisał(a): Polak ma oczekiwania , roszczenia ale nie ma zdrowego rozsądku..............


A ty to też przypadkiem nie Polak ?
Bo brak rozsądku by się zgadzał z twoją teorią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
23 listopada 2023r. o 19:00
~~Sinoniebieski Bambus napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Polak ma oczekiwania , roszczenia ale nie ma zdrowego rozsądku..............


A ty to też przypadkiem nie Polak ?
Bo brak rozsądku by się zgadzał z twoją teorią.

Przemek raczej czuje się Europejczykiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
23 listopada 2023r. o 19:47
~~Sinoniebieski Bambus napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Polak ma oczekiwania , roszczenia ale nie ma zdrowego rozsądku..............


A ty to też przypadkiem nie Polak ?
Bo brak rozsądku by się zgadzał z twoją teorią.

*******************************************************************************************************************************
Masz lepszy pomysł niż nagradzanie ludzi za pracę ?
Chcesz utrzymywać i eskalować socjal ? To wyjaśnij skąd na to czerpać środki ?



Dopisane 23.11.2023r. o godz. 19:47:

~~pinochet napisał(a):
Przemek raczej czuje się Europejczykiem.

Tak , czuję się Europejczykiem. Moje pokolenie oglądało normalny świat w kolorowych periodykach z zachodu a słuchało w ukryciu RWE .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Julek niezalogowany
23 listopada 2023r. o 20:17
Wszyscy w UE mają potężny socjal taki że imigranci z Afryki dla niego ryzykują życie na łódkach ale panM uważa że socjal tylko PiS zrobił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~IV rozbiór Polski niezalogowany
23 listopada 2023r. o 20:51
https://wiadomosci.wp.pl/grozi-katastrofa-lotnicza-wojsko-nie-wyciaga-wnioskow-po-smolensku-6966263641349024a

Budyń w kosmosie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza