Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~Błękitnoszara Surfinia niezalogowany
24 listopada 2023r. o 14:26
już w przeszłości jeden kołchoz był
co z niego zostało
teraz Przemek tęskni za jewrokołchozem
a Lucek za i przeciw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buda niezalogowany
24 listopada 2023r. o 14:41
Duda na prezydenta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
24 listopada 2023r. o 14:46
KOMISJĘ d/s wpływów rosyjskich w Polsce - natychmiast zlikwidować!!!
Wykonać i kieszenie z rąk ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Wiciokrzew niezalogowany
24 listopada 2023r. o 18:30


a 9 minuta to extra dla Lucjana ....;D
bo kiedy mu o tym pisałem zarzucał mi kłamstwa...;D
jak teraz wyglądasz chłopie? ....HAHAHAHAHAHA...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
24 listopada 2023r. o 18:44
PanM napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pinochet napisał(a): PanM napisał(a): Ktoś napisał: ~~Sinoniebieski Bambus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: PanM napisał(a): Polak ma oczekiwania , roszczenia ale nie ma zdrowego rozsądku..............


A ty to też przypadkiem nie Polak ?
Bo brak rozsądku by się zgadzał z twoją teorią.

*******************************************************************************************************************************
Masz lepszy pomysł niż nagradzanie ludzi za pracę ?
Chcesz utrzymywać i eskalować socjal ? To wyjaśnij skąd na to czerpać środki ?
Dopisane 23.11.2023r. o godz. 19:47:~~pinochet napisał(a):
Przemek raczej czuje się Europejczykiem.
Tak , czuję się Europejczykiem. Moje pokolenie oglądało normalny świat w kolorowych periodykach z zachodu a słuchało w ukryciu RWE .
I zapewne cieszysz się z tego jak zagłosowało 9 posłów z Polski w Europarlamencie?
*********************************************************************************************************************************
To głosowanie w Europarlamencie było głosowaniem za rozpoczęciem wewnątrz unijnych konsultacji nad modyfikacją prawa unijnego.
Dopiero teraz rozpoczną się rozmowy wewnętrzne w krajach poszczególnych członków . Po rozmowach ewentualne konsultacje społeczne ustalenia i referenda krajowe.
Dopiero po nich każdy członek zadeklaruje wolę swoich obywateli.
To potrwa pewnie kilka lat . Więc bez paniki i bez siania " ciemnogrodzkiej " propagandy.
Przykładem potrzeby zmian jest postawa Węgier którym scentralizowane media Orbana wyprały mózgi.
W każdym kraju członkowskim jest grupa Eurosceptyków . Jest grupa płaskoziemców, zwolenników teorii spiskowych i zwykłych malkontentów.
Jest też grupa tyranów i faszystów ,która probowala zmusic społeczeństwo do przyjęcia szemranej szczepionki na mniemana pandemię covida.Probowala zmusić bez formalnego obowiązku,by potem nie brać odpowiedzialności za skutki uboczne skrzepionki. Ale zaraz....to przecież Ty na tym forum nawolywales do aresztu domowego dla niezaszczepionych.Czyzbys należał do tej grupy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 listopada 2023r. o 19:00
~~Kakaowy Wiciokrzew napisał(a):






a 9 minuta to extra dla Lucjana ....;D
bo kiedy mu o tym pisałem zarzucał mi kłamstwa...;D
jak teraz wyglądasz chłopie? ....HAHAHAHAHAHA...



Dla Brauna jest to sprawa niewyjaśniona rodząca wiele pytań które słusznie zadał , dla mnie Braun nie jest autorytetem mimo to uważam pytania za uzasadnione , tym razem zgadzam się z nim , aby to wyjaśnić Niemcy musieliby odtajnić dokumenty w tej sprawie dla Ciebie WYSOKI SĄDZIE nie ma wątpliwości , Mateusz Morawiecki TW .

Dla Niemiec Morawiecki tak jak PiS jest wrogiem więc i ja mam pytanie do Ciebie - dlaczego Niemcy nie odtajniają tych " rewelacji " - odpowiesz ? .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
24 listopada 2023r. o 19:04
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kakaowy Wiciokrzew napisał(a):






a 9 minuta to extra dla Lucjana ....;D
bo kiedy mu o tym pisałem zarzucał mi kłamstwa...;D
jak teraz wyglądasz chłopie? ....HAHAHAHAHAHA...



Dla Brauna jest to sprawa niewyjaśniona rodząca wiele pytań które słusznie zadał , dla mnie Braun nie jest autorytetem mimo to uważam pytania za uzasadnione , tym razem zgadzam się z nim , aby to wyjaśnić Niemcy musieliby odtajnić dokumenty w tej sprawie dla Ciebie WYSOKI SĄDZIE nie ma wątpliwości , Mateusz Morawiecki TW .

Dla Niemiec Morawiecki tak jak PiS jest wrogiem więc i ja mam pytanie do Ciebie - dlaczego Niemcy nie odtajniają tych " rewelacji " - odpowiesz ? .

PiS i KO różnią się szczegółami,a tak naprawdę prawie wszystko robią pod dyktando UE.Jedyna prawdziwa alternatywą jest Konfederacje,ale mamy za głupie społeczeństwo,by Konfa zdobyła więcej głosów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielona Kolendra niezalogowany
24 listopada 2023r. o 19:12
~~Pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kakaowy Wiciokrzew napisał(a):






a 9 minuta to extra dla Lucjana ....;D
bo kiedy mu o tym pisałem zarzucał mi kłamstwa...;D
jak teraz wyglądasz chłopie? ....HAHAHAHAHAHA...



Dla Brauna jest to sprawa niewyjaśniona rodząca wiele pytań które słusznie zadał , dla mnie Braun nie jest autorytetem mimo to uważam pytania za uzasadnione , tym razem zgadzam się z nim , aby to wyjaśnić Niemcy musieliby odtajnić dokumenty w tej sprawie dla Ciebie WYSOKI SĄDZIE nie ma wątpliwości , Mateusz Morawiecki TW .

Dla Niemiec Morawiecki tak jak PiS jest wrogiem więc i ja mam pytanie do Ciebie - dlaczego Niemcy nie odtajniają tych " rewelacji " - odpowiesz ? .

PiS i KO różnią się szczegółami,a tak naprawdę prawie wszystko robią pod dyktando UE.Jedyna prawdziwa alternatywą jest Konfederacje,ale mamy za głupie społeczeństwo,by Konfa zdobyła więcej głosów.


Dogadali się dzisiaj z Morawieckim , w poniedziałek będą tworzyć nowy rząd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza