Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~Łososiowy Żagwin niezalogowany
18 listopada 2023r. o 17:35
właśnie dlatego bawiło mnie to jak jeszcze niedawno jakiś dupek przedstawiający się ''dawny twój znajomy'' który niby mijał mnie w sklepie nie potrafił mi odpowiedzieć jak to w końcu jest z tymi wąsami...;D
dla wyjaśnienia...nikt się nie śmiał z moich wąsów a zgoliłem bo...
a takiego ''wała'' wam odpowiem dlaczego...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~RodneyMed niezalogowany
18 listopada 2023r. o 17:36
滿天星娛樂城



https://star168.tw/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowy Plektrantus niezalogowany
18 listopada 2023r. o 18:15
~~Ballada o Januszku napisał(a): I kto w to ma uwierzyć że TVP teraz będzie bezpartyjna no chyba Janusz Smoliwąs .


Nigdy nie będzie bezpartyjna ale przestanie być zakłamana !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stevedal niezalogowany
18 listopada 2023r. o 18:17
向新力運動彩券行



https://1688bet.tw/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Armagedon niezalogowany
18 listopada 2023r. o 20:03
Ku radości najbardziej tępego elektoratu prezydent PiS zapowiedział drobiazgowa ob ronę zdobyczy prfzemijającego nierządu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dawny twój znajomy niezalogowany
18 listopada 2023r. o 21:50
~~Łososiowy Żagwin napisał(a): właśnie dlatego bawiło mnie to jak jeszcze niedawno jakiś dupek przedstawiający się ''dawny twój znajomy'' który niby mijał mnie w sklepie nie potrafił mi odpowiedzieć jak to w końcu jest z tymi wąsami...;D
dla wyjaśnienia...nikt się nie śmiał z moich wąsów a zgoliłem bo...
a takiego ''wała'' wam odpowiem dlaczego...;D

Ty Jasiek to jakieś obsesje masz . Raz napisałem ze cie widziałem pod Kauflandem i to z daleka a ty chyba do śmierci będziesz to wspominał. Nie jestem dupek kolego.Kogo obchodzą twoje wąsy ? Twoją kobietę jeśli ty jeszcze z nią ten teges .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowy Żagwin niezalogowany
18 listopada 2023r. o 21:58
~~Dawny twój znajomy napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Łososiowy Żagwin napisał(a): właśnie dlatego bawiło mnie to jak jeszcze niedawno jakiś dupek przedstawiający się ''dawny twój znajomy'' który niby mijał mnie w sklepie nie potrafił mi odpowiedzieć jak to w końcu jest z tymi wąsami...;D
dla wyjaśnienia...nikt się nie śmiał z moich wąsów a zgoliłem bo...
a takiego ''wała'' wam odpowiem dlaczego...;D

Ty Jasiek to jakieś obsesje masz . Raz napisałem ze cie widziałem pod Kauflandem i to z daleka a ty chyba do śmierci będziesz to wspominał. Nie jestem dupek kolego.Kogo obchodzą twoje wąsy ? Twoją kobietę jeśli ty jeszcze z nią ten teges .

jesteś dupek...
widziałeś i co?...całemu światu byś to gotów ogłosić...ulżyło ci dupku jak powiadomiłeś o tym forum? ;D
a kogo to interesuje?
i nie pisz tu do mnie ''kolego'' bo moi koledzy widząc mnie do mnie podchodzą a dupki chowają się jak ty tutaj za tyldą ...
dlaczego czaisz się a nie napiszesz skąd się znamy?
...tak właśnie robią dupki...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dawny twój znjomy niezalogowany
18 listopada 2023r. o 22:10
~~Łososiowy Żagwin napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Dawny twój znajomy napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Łososiowy Żagwin napisał(a): właśnie dlatego bawiło mnie to jak jeszcze niedawno jakiś dupek przedstawiający się ''dawny twój znajomy'' który niby mijał mnie w sklepie nie potrafił mi odpowiedzieć jak to w końcu jest z tymi wąsami...;D
dla wyjaśnienia...nikt się nie śmiał z moich wąsów a zgoliłem bo...
a takiego ''wała'' wam odpowiem dlaczego...;D

Ty Jasiek to jakieś obsesje masz . Raz napisałem ze cie widziałem pod Kauflandem i to z daleka a ty chyba do śmierci będziesz to wspominał. Nie jestem dupek kolego.Kogo obchodzą twoje wąsy ? Twoją kobietę jeśli ty jeszcze z nią ten teges .

jesteś dupek...
widziałeś i co?...całemu światu byś to gotów ogłosić...ulżyło ci dupku jak powiadomiłeś o tym forum? ;D
a kogo to interesuje?
i nie pisz tu do mnie ''kolego'' bo moi koledzy widząc mnie do mnie podchodzą a dupki chowają się jak ty tutaj za tyldą ...
dlaczego czaisz się a nie napiszesz skąd się znamy?
...tak właśnie robią dupki...;D

Mieszkaliśmy blisko siebie Jasiek. Widziałem cie z daleka i nie widze potrzeby aby biec z fanfarami.Gdyby nie ty cały świat nawet by nie zauwazył mego wpisu. Widziałem cie i co ? Przybyło ci czy ubyło. Dla ciebie kazdy to dupek. A TY ? Kim jesteś prostakiem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza