Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~Barwinkowy Plektrantus niezalogowany
18 listopada 2023r. o 22:19
~~Armagedon napisał(a): Ku radości najbardziej tępego elektoratu prezydent PiS zapowiedział drobiazgowa ob ronę zdobyczy prfzemijającego nierządu.


No to pracy będzie miał niewiele,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowy Plektrantus niezalogowany
18 listopada 2023r. o 22:20
~~Barwinkowy Plektrantus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Armagedon napisał(a): Ku radości najbardziej tępego elektoratu prezydent PiS zapowiedział drobiazgowa ob ronę zdobyczy prfzemijającego nierządu.


No to pracy będzie miał niewiele,


tyle ile tych "zdobyczy".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowy Żagwin niezalogowany
18 listopada 2023r. o 22:29
~~Dawny twój znjomy napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Łososiowy Żagwin napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Dawny twój znajomy napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Łososiowy Żagwin napisał(a): właśnie dlatego bawiło mnie to jak jeszcze niedawno jakiś dupek przedstawiający się ''dawny twój znajomy'' który niby mijał mnie w sklepie nie potrafił mi odpowiedzieć jak to w końcu jest z tymi wąsami...;D
dla wyjaśnienia...nikt się nie śmiał z moich wąsów a zgoliłem bo...
a takiego ''wała'' wam odpowiem dlaczego...;D

Ty Jasiek to jakieś obsesje masz . Raz napisałem ze cie widziałem pod Kauflandem i to z daleka a ty chyba do śmierci będziesz to wspominał. Nie jestem dupek kolego.Kogo obchodzą twoje wąsy ? Twoją kobietę jeśli ty jeszcze z nią ten teges .

jesteś dupek...
widziałeś i co?...całemu światu byś to gotów ogłosić...ulżyło ci dupku jak powiadomiłeś o tym forum? ;D
a kogo to interesuje?
i nie pisz tu do mnie ''kolego'' bo moi koledzy widząc mnie do mnie podchodzą a dupki chowają się jak ty tutaj za tyldą ...
dlaczego czaisz się a nie napiszesz skąd się znamy?
...tak właśnie robią dupki...;D
Mieszkaliśmy blisko siebie Jasiek. Widziałem cie z daleka i nie widze potrzeby aby biec z fanfarami.Gdyby nie ty cały świat nawet by nie zauwazył mego wpisu. Widziałem cie i co ? Przybyło ci czy ubyło. Dla ciebie kazdy to dupek. A TY ? Kim jesteś prostakiem ?

ale prawie z fanfarami tu ogłosiłeś że ''jako dawny znajomy'' widziałeś mnie...
czyli co?...miałeś potrzebę?
ubyło ci czy przybyło?
i nie pisz bzdur że dla mnie każdy to dupek...nawet z dawnych lat mam sporo znajomych i kolegów których nie uważam za dupków...
i pomyśl dlaczego...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złodzieje Polski i Polaków niezalogowany
18 listopada 2023r. o 23:11
https://wiadomosci.wp.pl/zapowiedzi-morawieckiego-posel-ko-premier-blaznuje-6964063606941313v

Nadworny błazen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~igor niezalogowany
19 listopada 2023r. o 0:31
PanM napisał(a): Były prezydent RP Lech Wałęsa stara się zainicjować zebranie odpowiedniej ilości podpisów pod wnioskiem o referendum skracające " męki " prezydenta Andrzeja Dudy.
Polaryzacja głosów za i przeciw daje szanse na powodzenie takiej misji.


Musi być źle z tą "demokracją" skoro takie POlityczne trupy jak Bolek są wyciągane z szafy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniły Szczodrzeniec niezalogowany
19 listopada 2023r. o 6:56
to nie jest kwestia demokracji...
to że Wałęsa gada jakieś bzdury w tej sprawie to może tylko śmieszyć...tym bardziej ze gość chodzi w koszulce znapisem ''Konstytucja''
a ta z tego co wiem nie przewiduje nic takiego by w drodze referendum odwołać prezydenta...
no chyba że miasta...
a skoro o ''trupach z szafy'' to podobnego wyciągali piSSdzielcy nie raz i nie raz go chowali na powrót kiedy ''coś się działo'' jak bywało z szalonym antkiem ''dronem''?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
19 listopada 2023r. o 11:46
~~igor napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Były prezydent RP Lech Wałęsa stara się zainicjować zebranie odpowiedniej ilości podpisów pod wnioskiem o referendum skracające " męki " prezydenta Andrzeja Dudy.
Polaryzacja głosów za i przeciw daje szanse na powodzenie takiej misji.


Musi być źle z tą "demokracją" skoro takie POlityczne trupy jak Bolek są wyciągane z szafy.

Lech Wałęsa był prezydentem RP i nigdy nie przedstawiono mu jakichkolwiek dowodów na agenturalną przeszłość.
PiS lubuje się w takich niejasnych szemranych oskarżeniach na zlecenie partyjnych notabli.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowa dracena niezalogowany
19 listopada 2023r. o 11:56
Jak to nie przedstawiono? Lokalny opozycjonista z Ocic mało tu przedstawił zarzutów? Czyżby je pan podważał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza