Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

14240
M21W2
24 listopada 2023r. o 19:55
~~Błękitnoszara Surfinia napisał(a): już w przeszłości jeden kołchoz był
co z niego zostało
teraz Przemek tęskni za jewrokołchozem
a Lucek za i przeciw



Nie pisz za mnie " jasnowidzu " jestem zdecydowanie PRZECIW eurokołchozowi dążącego do powstania Związku Socjalistycznych Republik Niemieckich ze stolicą w Brukseli .



Dopisane 24.11.2023r. o godz. 19:30:

~~Pinochet napisał(a): PiS i KO różnią się szczegółami,a tak naprawdę prawie wszystko robią pod dyktando UE.Jedyna prawdziwa alternatywą jest Konfederacje,ale mamy za głupie społeczeństwo,by Konfa zdobyła więcej głosów.


Byłem na Marszu Niepodległości 11- 11 , jednym z przemawiających był Bosak , jako jedynemu próbowano przerywać wystąpienie .
Konfa to koalicja bodajże pięciu prawicowych partii nie potrafiących dogadać się ze sobą na dzień dzisiejszy popieram ich tylko w jednym , są jak ja anty unijni .
Jednym z zarzutów stawianych Konfie na Marszu Niepodległości było to że są niby antysystemowi a sami wpisali się w ten system zostając partią polityczną .



Dopisane 24.11.2023r. o godz. 19:55:

Ciekawy sondaż ;

"Zgodnie z wynikami sondażu United Surveys, chęć oddania głosu na Prawo i Sprawiedliwość zadeklarowało 31,3 proc. badanych. W porównaniu z badaniem z początku listopada to spadek poparcia o 1,9 pkt proc.

Na drugim miejscu znalazła się Koalicja Obywatelska. Na formację, której liderem jest Donald Tusk, chce głosować 26,7 proc. ankietowanych. To spadek poparcia aż o 3,7 pkt proc."

Rośnie poparcie dla lewicy i Konfederacji .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Wiciokrzew niezalogowany
24 listopada 2023r. o 20:30
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał:

Nie pisz za mnie " jasnowidzu " jestem zdecydowanie PRZECIW eurokołchozowi dążącego do powstania Związku Socjalistycznych Republik Niemieckich ze stolicą w Brukseli .

zapomniałeś dodać że nie masz nic przeciw by w tym Związku Socjalistycznych Republik Niemieckich mieszkał Jurek...twój brat...

Jednym z zarzutów stawianych Konfie na Marszu Niepodległości było to że są niby antysystemowi a sami wpisali się w ten system zostając partią polityczną .

a tu zapomniałeś wspomnieć czym stała się twoja dawna '' s'' a później aws...

na marginesie zapytam...czy twój ''dudu'' pojechał na wschodnią granicę bronić polskich przewoźników?
pojechał by chociaż podrzucić im termosy z gorącą herbatą?
a może on też nic nie wie jak dzisiaj twój Jakob zdziwił się że coś tam się dzieje a on o tym nie wie...;D

no tak ...gościu zabiegany ,szukający ''koalicjanta'' a tu kolejny ''fuck''...;D
wiesz co Lucjan...nie udało mu się z ministrem u Kosiniaka to ja widzę dla niego jedno ,jedyne wyjście...
niech zaproponuje Tuskowi że wróci na stanowisko jego doradcy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~StanleySOb niezalogowany
24 listopada 2023r. o 20:34
https://contractorinflorida.com/decks-and-patio/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 listopada 2023r. o 20:49
~~Kakaowy Wiciokrzew napisał(a): a tu zapomniałeś wspomnieć czym stała się twoja dawna '' s'' a później aws...



Zapoznaj się czym był AWS i z kim utworzył koalicję , gdzie teraz są czołowi działacze jednej z ponad 50-dziesięciu partii wchodzących w skład AWS , premier Buzek i wicepremier Lewandowski , do jakiej partii należą obecnie .
Jednym z czołowych działaczy Solidarności z Gdańska był Donald Tusk któremu społeczeństwo w wyborach powierzyło rządy w Polsce po raz drugi , to dowód na poparcie Solidarności i tych jej ludzi co dogadali się z komunistami , obecnie dogadali się z post komunistami z Czarzastym na czele .




Dopisane 24.11.2023r. o godz. 20:49:

~~Kakaowy Wiciokrzew napisał(a): na marginesie zapytam...czy twój ''dudu'' pojechał na wschodnią granicę bronić polskich przewoźników?


Strasznie przynudzasz , powtarzasz się .
Przewoźnicy nie są członkami Solidarności .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Wiciokrzew niezalogowany
24 listopada 2023r. o 20:54
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kakaowy Wiciokrzew napisał(a): a tu zapomniałeś wspomnieć czym stała się twoja dawna '' s'' a później aws...



Zapoznaj się czym był AWS i z kim utworzył koalicję , gdzie teraz są czołowi działacze jednej z ponad 50-dziesięciu partii wchodzących w skład AWS , premier Buzek i wicepremier Lewandowski , do jakiej partii należą obecnie .
Jednym z czołowych działaczy Solidarności z Gdańska był Donald Tusk któremu społeczeństwo w wyborach powierzyło rządy w Polsce po raz drugi , to dowód na poparcie Solidarności i tych jej ludzi co dogadali się z komunistami , obecnie dogadali się z post komunistami z Czarzastym na czele .


ja nie muszę się ''zapoznawać '' bo ja wiem ..
zlepek partyjny a ''ojcem chrzestnym '' był ''piękny Maryjan''...
wszystko oparte na ''wartościach'' ''chrześcijańskich'' i ''centro'' lub ''prawicowych''

a z kim ''koalicje''?...a na przykład z Unią Wolności ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Wiciokrzew niezalogowany
24 listopada 2023r. o 21:03
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kakaowy Wiciokrzew napisał(a): a tu zapomniałeś wspomnieć czym stała się twoja dawna '' s'' a później aws...



Zapoznaj się czym był AWS i z kim utworzył koalicję , gdzie teraz są czołowi działacze jednej z ponad 50-dziesięciu partii wchodzących w skład AWS , premier Buzek i wicepremier Lewandowski , do jakiej partii należą obecnie .
Jednym z czołowych działaczy Solidarności z Gdańska był Donald Tusk któremu społeczeństwo w wyborach powierzyło rządy w Polsce po raz drugi , to dowód na poparcie Solidarności i tych jej ludzi co dogadali się z komunistami , obecnie dogadali się z post komunistami z Czarzastym na czele .

Dopisane 24.11.2023r. o godz. 20:49:
Ktoś napisał: ~~Kakaowy Wiciokrzew napisał(a): na marginesie zapytam...czy twój ''dudu'' pojechał na wschodnią granicę bronić polskich przewoźników?

Strasznie przynudzasz , powtarzasz się .
Przewoźnicy nie są członkami Solidarności .


no tak ...nieważne że pracują na polskie PKB....nieważne że są pracownikami polskich firm ...
co innego gdyby byli ''solidaruchami'' ...prawda?
wy swoich bronicie nawet łamiąc wcześniejsze umowy...wy swoich bronicie nawet podnosząc po cichu im wynagrodzenia...

być może nie są członkami ''s'' ..i dlatego ich nie bronicie?
tak postępują tylko ''szuje'' zapatrzone w swój własny interes...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Wiciokrzew niezalogowany
24 listopada 2023r. o 21:28
~~Trudno nadążyć napisał(a): Jeśli Rosja zwycięży w wojnie przeciwko Ukrainie "nikt w Europie nie będzie już bezpieczny" - ostrzegają niemieccy politolodzy

https://niezalezna.pl/swiat/konflikty/niemieccy-politolodzy-ostrzegaja-jesli-rosja-wygra-wojne-na-ukrainie-nikt-w-europie-nie-bedzie-juz-bezpieczny/504463


;D
''USA i Niemcy opracowały strategię przekonania Ukrainy do rozmów pokojowych z Rosją - donoszą niemieccy politycy cytowani przez "Bild". Zgodnie z planem Joe Bidena i Olafa Scholza, na Kijów nie miałaby być nałożona żadna presja dyplomatyczna, a kraj postawiony byłby w "strategicznie korzystnej pozycji negocjacyjnej". Okazuje się, że przywódcy zachodnich państw znaleźli rozwiązanie, aby skłonić Ukrainę do rozmów z Federacją Rosyjską, ale nie w bezpośredni sposób.''

kaniec ...kancierta nie budiet...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 listopada 2023r. o 22:02
~~Kakaowy Wiciokrzew napisał(a): a z kim ''koalicje''?...a na przykład z Unią Wolności ...;D



Znasz założycieli i działaczy UW , jak nie znasz to znajdziesz ich w PO , jednym z nich był wiceprzewodniczący UW Donald Tusk , dziś w jego partii po zmianie nazwy z UW na PO jest premier rządu AWS Buzek i wice premier Lewandowski .

Ja osobiście bardzo krytycznie oceniam tamtą koalicję , Ty ich wspierasz .
Dodam że Jarosław Kaczyński nie wszedł do tej koalicji , związał się ROP Jana Olszewskiego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza