Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

14240
M21W2
26 listopada 2023r. o 16:44
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz napisał(a): ja tu słowem nawet nie wspomniałem o jakiejś Solidarności bo ta co tam się dzieje z polskimi pracownikami ma to w dupie...



Nie będę się cofał dwa lub trzy dni aby Tobie udowodnić że pisałeś o związku i "moim " dudu , pisałeś że powinni chociaż dostarczać im posiłki , wiem , odpowiesz że to nie Twoja ręka pisała .
Nie będę też dziś zarzucał Tobie że kłamiesz , też nie warto , podpowiem tylko że Morawiecki spotkał się z przedstawicielami transportowców , problem ten wywołała UE i tylko tam może być rozwiązany , Pełnomocnik rządu do spraw UE wystosował w tej sprawie notę do UE .

Tu masz co jest powodem protestu :

" Polscy przewoźnicy, którzy od 6 listopada protestują na granicy z Ukrainą domagają się m.in.

wprowadzenia zezwoleń komercyjnych dla firm ukraińskich na przewóz rzeczy, z wyłączeniem pomocy humanitarnej i zaopatrzenia dla wojska ukraińskiego,
zawieszenia licencji dla firm, które powstały po wybuchu wojny na Ukrainie i przeprowadzenie ich kontroli.
likwidacji tzw. elektronicznej kolejki po stronie ukraińskiej."

Przypomnę że podobne protesty były przeciwko polskim przewoźnikiem organizowane przez zachodnich przewoźników z UE , byli bardzo konkurencyjni dla nich tak jak obecnie ukraińscy dla naszych .



Dopisane 26.11.2023r. o godz. 16:44:

~~anty... napisał(a): Panie Lucjanie, Pan naprawdę ma problemy z logicznym myśleniem. Do tego jest Pan strasznie zindoktrynowany. Z jednej strony jedzie Pan na Marsz Niepodległości, z drugiej popiera Pan ślepo PiS, który niepodległość Polski sprzedał - podpisując wszystkie id-io-tyczne pomysły Unii Europejskiej czy przedkładając interesy Ukrainy nad interesy Polski.







Co do czepionek to jest Pan, może jeszcze z Grzesiowskim i Fiałkiem, zaślepionym zwolennikiem tych szkodliwych preparatów. Wygląda na to, że Pan folię na głowie ma cały czas, bo żadne fakty do Pana nie docierają.

Pozdrawiam i życzę powrotu do rozsądnego myślenia.



Pisze Pan dla pisania , PiS -owi cała opozycja poza Konfederacją zarzuca to że jest skonfliktowany z UE , z tego powodu jesteśmy karani jako społeczeństwo blokadą środków z KPO .
Jaką wolność PiS sprzedał zapewne Pan nie napisze , bo nie było czegoś takiego , część naszej suwerenności przekazano w traktacie akcesyjnym UE co było warunkiem przyjęcia nas do UE .
Przypomnę też Panu że było to za prezydentury Kwaśniewskiego i rządów SLD - PSL . premierem był Leszek Miller .

Nie będę oceniał Pana nic o Panu nie wiem tak samo jak Pan o mnie , Marsz Niepodległości jest świętem z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli w 1918 r .

Nie dziękuję za życzenia , obym nigdy nie był podobny w ocenach do Pana .
Jeszcze nie skończyłem pisania odpowiedzi dla Pana a poparł Pana anonimowy troll - ~~ niezalogowany
A kiedy on myślał logicznie? Jakiś przykład może?

Dołączył drugi -
~~Sinoniebieski Bambus niezalogowany

~~ napisał(a): A kiedy on myślał logicznie? Jakiś przykład może?


On myśli, że myśli.

Ma Pan poparcie bazarowych przekupek , gratuluję .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jarzębina czerwona niezalogowany
26 listopada 2023r. o 16:59
W bazarowych przekupkach jest więcej mądrości niż w pańskich wypocinach. Bo to bazarowe przekupki borykają się z trudnościami dnia codziennego które stworzył im pański oszukańczy pis któremu ty panie jako wierny klakier przyklaskujesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~effidemy niezalogowany
26 listopada 2023r. o 17:00
https://intim-city.today/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
26 listopada 2023r. o 17:15
oho...już ''mordor'' zaczął ciąć posty...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
26 listopada 2023r. o 17:17
~~Jarzębina czerwona napisał(a): W bazarowych przekupkach jest więcej mądrości niż w pańskich wypocinach. Bo to bazarowe przekupki borykają się z trudnościami dnia codziennego które stworzył im pański oszukańczy pis któremu ty panie jako wierny klakier przyklaskujesz.


Ja was rozumiem , jesteś też ze środowiska anonimowych bazarowych przekupek .
Pisząc o bazarowych przekupkach czyli o takich jak Ty przyjmuję wersję «o kłótliwej kobiecie lub o takiej, która dużo i głośno mówi»
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
26 listopada 2023r. o 17:17

''... podpowiem tylko że Morawiecki spotkał się z przedstawicielami transportowców ,''

daj do tego co piszesz jakiś link ...gdzie i z kim ,z jakimi przedstawicielami się spotkał...
nie dasz...
może chociaż część wejdzie...;D


Lucjan...wymieniłeś postulaty strajkujących przewoźników..

z którymi się nie zgadzasz?...które są według ciebie bezzasadne ?...napisz...
odwagi...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
26 listopada 2023r. o 17:19
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jarzębina czerwona napisał(a): W bazarowych przekupkach jest więcej mądrości niż w pańskich wypocinach. Bo to bazarowe przekupki borykają się z trudnościami dnia codziennego które stworzył im pański oszukańczy pis któremu ty panie jako wierny klakier przyklaskujesz.


Ja was rozumiem , jesteś też ze środowiska anonimowych bazarowych przekupek .
Pisząc o bazarowych przekupkach czyli o takich jak Ty przyjmuję wersję «o kłótliwej kobiecie lub o takiej, która dużo i głośno mówi»

o ...fajnie że jesteś obecny to być może odpowiesz m z rozpędu na moje wcześniejsze pytanie...
poczekam ...zrobię sobie kawę bo mam czas...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
26 listopada 2023r. o 17:30
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz napisał(a): oho...już ''mordor'' zaczął ciąć posty...;D



Pisz pod jednym awatarem , nie będą cieli .



Dopisane 26.11.2023r. o godz. 17:30:

~~Czerwonobrunatny Winobluszcz napisał(a):
''... podpowiem tylko że Morawiecki spotkał się z przedstawicielami transportowców ,''

daj do tego co piszesz jakiś link ...gdzie i z kim ,z jakimi przedstawicielami się spotkał...
nie dasz...
może chociaż część wejdzie...;D


Lucjan...wymieniłeś postulaty strajkujących przewoźników..

z którymi się nie zgadzasz?...które są według ciebie bezzasadne ?...napisz...
odwagi...;D



POPIERAM POLSKICH PRZEWOŹNIKÓW W STU PROCENTACH , to dzięki decyzji eurokratów doszło do protestów , nierówna konkurencja może doprowadzić do ich bankructwa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza