Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

14240
M21W2
26 listopada 2023r. o 14:54
~~anty... napisał(a): Panie Lucjanie, czytał Pan wieści o czepionkach covidowych? Toż Pana ulubieniec, Matuszek kupił i czepił naród substancjami, które jak coraz więcej badań wskazuje mają działanie kancerogenne - czyli prosto mówiąc powodują raka. Są także przyczyną wielu innych chorób, na które nagle zaczęło chorować bardzo dużo osób - zapalenia stawów czy zakrzepice. Co Pan na to?


Pan może spać spokojnie - "Folia aluminiowa ochroni przed wirusem".

Chroni też mózg , niestety nie nosiłem folii aluminiowej stąd moje kłopoty z logicznym myśleniem , Pan wiedział i dzięki folii ma " doskonałą logikę " tylko pozazdrościć .

Proszę nie zdejmować foli bo rząd PiS różnymi sobie tylko znanymi sposobami emituje radiowe fale zmieniające naszą świadomość. I tylko folia aluminiowa może obronić nas przed tymi falami. W związku z tym, aby uchronić nasze mózgi, powinniśmy nosić foliowe czapeczki…

" Aktywność szeroko pojmowanych „foliarzy” bardzo nasiliła się w związku z pandemią koronawirusa. Można mówić już o „foliarzach antycovidowcach”…

Polecam artykuł .
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/teorie-spiskowe-dlaczego-ludzie-w-nie-wierza-kim-sa-foliarze-wywiad-z-tomaszem/nzv0p2l




Dopisane 26.11.2023r. o godz. 14:46:

~~Czerwonobrunatny Winobluszcz napisał(a): czytając twoje wpisy za dobrze cię poznałem Lucjan i wiem jedno...
teraz wg. nie ma złodziei i oszustów piSSdzielskich bo nie ma zarzutów i wyroków...
kiedy ewentualnie się one pojawią ty napiszesz że to tylko ''polityczna zemsta'' ;D o oni tak naprawdę są ''kryształowi'' ;D


Jak Ty " wszystko wiesz " , jednym słowem " geniusz " , chłopie marnujesz swoje " talenty " na Bolcu .

Jak byś miał choć trochę mniej " talentu " w ocenie innych a więcej wiedzy kto doprowadził do fatalnej sytuacji polskich przewoźników wiedziałbyś kogo za to obwiniać i kto jest kompetentny aby ten konflikt zażegnać .
Na pewno nie związki nawet jakby wszystkie istniejące w Polsce były na granicy .



Dopisane 26.11.2023r. o godz. 14:51:

~~Czerwonobrunatny Winobluszcz napisał(a): Lucjan to jeden z nich...z grupy tych ''bardziej zajadłych'' ...;D



Chociaż w jednym się nie różnimy , zajadły oponencie .



Dopisane 26.11.2023r. o godz. 14:54:

~~Czerwonobrunatny Winobluszcz napisał(a): ''Ukraina prosi nowy polski parlament o pomoc
Rada Najwyższa Ukrainy zwróciła się w środę do nowo wybranego polskiego parlamentu z propozycją współpracy w celu odblokowania granicy. Zwrócono uwagę, że blokowanie przepływu towarów doprowadzi do pogorszenia się sytuacji społeczno-gospodarczej w Ukrainie i utrudni odbudowę kraju.
Od 6 listopada polscy kierowcy blokują przejazd przez granicę z Ukrainą, domagając się równego traktowania przewoźników z krajów Unii Europejskiej i z Ukrainy''

chyba na to za wcześnie...
proś ''urzędującego '' jeszcze premiera...proś swojego ''bratca'' z Belwederu z którym nie tak dawno się obściskiwałeś...

a jak tak bardzo boisz się pogorszenia warunków życia a Ukrainie to pomyśl o polskich rolnikach którym szkodziciei o polskich przewoźnikach którzy stają w obliczu bankructwa...

jak o tym zapominasz to mam jedno przesłanie...
a poszedł ty w piSSdu...



Co za hipokryzja , ubolewa że nie ma Solidarności na granicy a powyżej taki " pasztet ",

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Mieczyk niezalogowany
26 listopada 2023r. o 15:01
Duda jest gupi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
26 listopada 2023r. o 15:01
~~Kawowa Mina napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~normalny i przyzwoity jak Tusk napisał(a): Środki z KPO ruszają.
Nooo, bedzie na zakup wiatraków z Niemiec ;)

********************************************************************************************************************************
Nikt nie broni Polakom produkowania wiatraków. Broni się nam ich instalowania bo zacofany elektorat PiS i ich pupile doszukali się szkodliwych oddziaływać energii wiatrowej na wszystko co wokoło.
Wiatraki i wszelkie inne urządzenia do wytwarzania czystej energii są pilnie potrzebne . Ale państwo które jest stricte socjalistyczne nie wyprodukuje tego nigdy.
Bo socjalistyczne państwo potrafi jedynie zabierać pracującym i przekupywać tych niezbyt pracujących.
Rządzący jeszcze realnie do dzisiaj PiS zablokował i utrudnił wszelką obywatelską aktywność w inwestowanie w OZE .
A przecież to była najprostsza droga aby wejść na wyższy poziom czystej energii nie wydając ani grosza i czerpiąc zyski.
To my obywatele wyłożyliśmy na to fundusze . A wy " złodzieje " chcecie nas z tego okraść.


wiatraki i fotwoltaika sa gó..no warte bo produkuja prąd wtedy gdy nikt go nie potrzebuje.
Postaw sobie powerbanka przy domu to wtedy możesz sie wymądrzać.

~~Kawowa Mina napisał(a):
Ktoś napisał: PanM
wiatraki i fotwoltaika sa gó..no warte bo produkuja prąd wtedy gdy nikt go nie potrzebuje.
Postaw sobie powerbanka przy domu to wtedy możesz sie wymądrzać.

***********************************************************************************************************************************
Po pierwsze energia zawsze jest potrzebna , tym bardziej ta z OZE . Gdy Polska sieć będzie wreszcie gotowa do przyjęcia energii wiele się mieni. Państwo może ułatwiać, organizować ale na pewno nie powinno przeszkadzać.
Co do mojej instalacji , zainwestowałem abym ja miał darmowy prąd a nie ty. Ty masz ode mnie 20 % za frico. i wystarczy.
Normalna gospodarka nadwyżki energii w chwilach nadprodukcji może i powinna przekierować na produkcję "zielonego wodoru " który w przeciwieństwie do prądu można przechowywać i magazynować.
Jak widzisz " Kawowa Mino " nie każdy Polak to dziwny czlowiek .

Zastosowana autokorekta


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
26 listopada 2023r. o 15:45
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~anty... napisał(a): Panie Lucjanie, czytał Pan wieści o czepionkach covidowych? Toż Pana ulubieniec, Matuszek kupił i czepił naród substancjami, które jak coraz więcej badań wskazuje mają działanie kancerogenne - czyli prosto mówiąc powodują raka. Są także przyczyną wielu innych chorób, na które nagle zaczęło chorować bardzo dużo osób - zapalenia stawów czy zakrzepice. Co Pan na to?


Pan może spać spokojnie - "Folia aluminiowa ochroni przed wirusem".

Chroni też mózg , niestety nie nosiłem folii aluminiowej stąd moje kłopoty z logicznym myśleniem , Pan wiedział i dzięki folii ma " doskonałą logikę " tylko pozazdrościć .

Proszę nie zdejmować foli bo rząd PiS różnymi sobie tylko znanymi sposobami emituje radiowe fale zmieniające naszą świadomość. I tylko folia aluminiowa może obronić nas przed tymi falami. W związku z tym, aby uchronić nasze mózgi, powinniśmy nosić foliowe czapeczki…

" Aktywność szeroko pojmowanych „foliarzy” bardzo nasiliła się w związku z pandemią koronawirusa. Można mówić już o „foliarzach antycovidowcach”…

Polecam artykuł .
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/teorie-spiskowe-dlaczego-ludzie-w-nie-wierza-kim-sa-foliarze-wywiad-z-tomaszem/nzv0p2l

Dopisane 26.11.2023r. o godz. 14:46:
Ktoś napisał: ~~Czerwonobrunatny Winobluszcz napisał(a): czytając twoje wpisy za dobrze cię poznałem Lucjan i wiem jedno...
teraz wg. nie ma złodziei i oszustów piSSdzielskich bo nie ma zarzutów i wyroków...
kiedy ewentualnie się one pojawią ty napiszesz że to tylko ''polityczna zemsta'' ;D o oni tak naprawdę są ''kryształowi'' ;D

Jak Ty " wszystko wiesz " , jednym słowem " geniusz " , chłopie marnujesz swoje " talenty " na Bolcu .

Jak byś miał choć trochę mniej " talentu " w ocenie innych a więcej wiedzy kto doprowadził do fatalnej sytuacji polskich przewoźników wiedziałbyś kogo za to obwiniać i kto jest kompetentny aby ten konflikt zażegnać .

no to dawaj...pisz kto jest za to odpowiedzialny a nie pieprzysz tu nic w sumie nie pisząc...



chyba na to za wcześnie...
proś ''urzędującego '' jeszcze premiera...proś swojego ''bratca'' z Belwederu z którym nie tak dawno się obściskiwałeś...

a jak tak bardzo boisz się pogorszenia warunków życia a Ukrainie to pomyśl o polskich rolnikach którym szkodziciei o polskich przewoźnikach którzy stają w obliczu bankructwa...

jak o tym zapominasz to mam jedno przesłanie...
a poszedł ty w piSSdu...


Co za hipokryzja , ubolewa że nie ma Solidarności na granicy a powyżej taki " pasztet ",
Zastosowana autokorekta

nie podniecaj się tylko pisz o tym co czytasz...
ja tu słowem nawet nie wspomniałem o jakiejś Solidarności bo ta co tam się dzieje z polskimi pracownikami ma to w dupie...
jak zwykle zresztą kiedy dzieje się coś co by mogło zagrozić ich wyleniałemu zresztą ''wizerunkowi''
piszę o ''budyniu'' i twoim matoł-uszu Jakobie...;D
co to dopiero od Bosaka się dowiedział o problemie przewoźników...;D
no tak...miał prawo nie wiedzieć bo od dwóch tygodni biega od drzwi do drzwi żebrząc o poparcie ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~antypisior niezalogowany
26 listopada 2023r. o 15:57
Panie Lucjanie, Pan naprawdę ma problemy z logicznym myśleniem. Do tego jest Pan strasznie zindoktrynowany. Z jednej strony jedzie Pan na Marsz Niepodległości, z drugiej popiera Pan ślepo PiS, który niepodległość Polski sprzedał - podpisując wszystkie id-io-tyczne pomysły Unii Europejskiej czy przedkładając interesy Ukrainy nad interesy Polski.



Co do czepionek to jest Pan, może jeszcze z Grzesiowskim i Fiałkiem, zaślepionym zwolennikiem tych szkodliwych preparatów. Wygląda na to, że Pan folię na głowie ma cały czas, bo żadne fakty do Pana nie docierają.

Pozdrawiam i życzę powrotu do rozsądnego myślenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 listopada 2023r. o 16:03
A kiedy on myślał logicznie? Jakiś przykład może?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~antypisior niezalogowany
26 listopada 2023r. o 16:04
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieski Bambus niezalogowany
26 listopada 2023r. o 16:05
~~ napisał(a): A kiedy on myślał logicznie? Jakiś przykład może?


On myśli, że myśli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza