Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
26 listopada 2023r. o 17:33
no to dobrze że popierasz...
a z kim z przedstawicieli przewoźników spotkał się twój matoł-usz?
daj tego linka bo mnie to ciekawi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
26 listopada 2023r. o 17:44
"Dzisiejsze spotkanie premiera Mateusza Morawieckiego z przedstawicielami Konfederacji zdominowała sprawa protestu transportowców na granicy ..." to jest informacja z Polskiego Radia , Twoje media tego nie podadzą .


Polskie Radio
https://www.polskieradio.pl › Artykul › 3287675,szyn...
1 dzień temu — "Dzisiejsze spotkanie premiera Mateusza Morawieckiego z przedstawicielami Konfederacji zdominowała sprawa protestu transportowców na granicy ...


Dopisane 26.11.2023r. o godz. 17:42:

Premier: Minister infrastruktury rozmawia ze środowiskiem transportowców i przewoźników .

Moja pomyłka , to znaczy że rząd na którego czele stoi Mateusz Morawiecki jest w kontakcie z protestującymi .

https://www.tvpparlament.pl/74318017/premier-minister-infrastruktury-rozmawia-ze-srodowiskiem-transportowcow-i-przewoznikow

Twoje zarzuty są bezpodstawne .


Dopisane 26.11.2023r. o godz. 17:44:

Moja pomyłka to to że premier osobiście spotkał się przedstawicielem transportowców , Twoja że Rząd nic w tej sprawie nie robi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
26 listopada 2023r. o 17:47
zaraz ,zaraz...
co ty mi tu pokazujesz?
ja chcę wiedzieć o tych rzekomych rozmowach z przewoźnikami konkretnie a nie to co ty mi tu wklejasz o tym że twój matoł-usz coś wie o rozmowach...

konkrety a nie bzdety...
bo to że on coś wie to wypisz -wymaluj to samo co jego niby rozmowy z licznymi przedstawicielami opozycji w sprawie formowania rządu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowy Mak niezalogowany
26 listopada 2023r. o 17:48
Trochę nieprawdy piszą o PiS i niewykształconych jej członkach …

Min. Czarnek - Profesor Nauk Prawnych
Min. Gliński - profesor socjologii
Wicemarszałek Terlecki - profesor Nauk humanistycznych
Adam Glapiński- profesor Nauk ekonomicznych
Prezydent Andrzej Duda - Doktor Nauk Prawnych
Ś.p. Prezydent Lech Kaczyński- profesor Nauk prawnych
Ś.p. Kornel Morawiecki, marszałek senior - Doktor fizyki
Prezes Jarosław Kaczyński - Doktor Nauk Prawnych
Byly min. edukacji, Europoseł Ryszard Legutko - profesor Nauk humanistycznych
Andrzej Zybertowicz, doradca prezydenta - profesor Nauk społecznych
Tomasz Rzymkowski, sekretarz stanu - Doktor Nauk Prawnych

Marszałek rotacyjny Hołownia - absolwent ogólniak ….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowy Kroplik niezalogowany
26 listopada 2023r. o 17:52
~~Kasztanowy Mak napisał(a): Trochę nieprawdy piszą o PiS i niewykształconych jej członkach …

Min. Czarnek - Profesor Nauk Prawnych
Min. Gliński - profesor socjologii
Wicemarszałek Terlecki - profesor Nauk humanistycznych
Adam Glapiński- profesor Nauk ekonomicznych
Prezydent Andrzej Duda - Doktor Nauk Prawnych
Ś.p. Prezydent Lech Kaczyński- profesor Nauk prawnych
Ś.p. Kornel Morawiecki, marszałek senior - Doktor fizyki
Prezes Jarosław Kaczyński - Doktor Nauk Prawnych
Byly min. edukacji, Europoseł Ryszard Legutko - profesor Nauk humanistycznych
Andrzej Zybertowicz, doradca prezydenta - profesor Nauk społecznych
Tomasz Rzymkowski, sekretarz stanu - Doktor Nauk Prawnych

Marszałek rotacyjny Hołownia - absolwent ogólniak ….

Hołownia chyba matury nie ma.
Do seminarium przyjmowali z biegu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
26 listopada 2023r. o 18:14
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz napisał(a): zaraz ,zaraz...
co ty mi tu pokazujesz?
ja chcę wiedzieć o tych rzekomych rozmowach z przewoźnikami konkretnie a nie to co ty mi tu wklejasz o tym że twój matoł-usz coś wie o rozmowach...

konkrety a nie bzdety...
bo to że on coś wie to wypisz -wymaluj to samo co jego niby rozmowy z licznymi przedstawicielami opozycji w sprawie formowania rządu...



Nie moja wina że Ty nie wiesz co jest zapisane w traktacie akcesyjnym , nie moja wina że Ty nie wiesz że tylko na szczeblu Rady Unii do spraw transportu można rozwiązać problem naszych i ukraińskich transportowców .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
26 listopada 2023r. o 18:20
M21W2 napisał(a):

Twoje zarzuty są bezpodstawne .Dopisane 26.11.2023r. o godz. 17:44:Moja pomyłka to to że premier osobiście spotkał się przedstawicielem transportowców , Twoja że Rząd nic w tej sprawie nie robi .


bo nic nie robi...
to zwykłe pozoranctwo...
początki tego obecnego kryzysu są o wiele odleglejsze...
to sięga kryzysu ''zbożowego'' ...pamiętasz tego Telusa jak obiecywał upublicznienie listy firm ktore na tym zarobiły?
kiedy stwierdził że tym może uderzyć w swoich zasłonił się tajemnicą handlową...
później zaczęto mówić o tym co postulowali rolnicy ...by każdy tranzyt był kaucjonowany a kaucja oddana po dotarciu transportu do celu...
gdzie to zrealizowano? ...sprawa umarła...
był nawet pomysł rządowy na ''konwojowanie '' transportów....skrajnie idio.ty.czny bo jak to mieli zrobić?
pomysł upadł...
ten piSSdzielski nie(rząd) pozwalał na coraz więcej a teraz to co się dzieje to pokłosie tego co sami wprowadzili...chaos i wściekłość i rolników i przewoźników...

a wczoraj jakiś ''ukr'' z ich ministerstwa poszedł jeszcze dalej ..zaczął straszyć zatrzymaniem pociągów...
gdzie protesty polskiego ''rządu''?
oni tak jak ty co sam wczoraj Lucjan napisałeś ...idą na przeczekanie by odpowiedzialnością i brakiem natychmiastowych rozwiązań obarczyć oczywiście Tuska...;D

jak skomentujesz Lucjan to że ''ukry'' drą tam japy'' śmierć Lachom''prosto w twarze polskim policjantom ?
jak skomentujesz obrzucanie przez ''ukrów'' polskich ciężarówek kamieniami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
26 listopada 2023r. o 18:25
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał:

Nie moja wina że Ty nie wiesz co jest zapisane w traktacie akcesyjnym , nie moja wina że Ty nie wiesz że tylko na szczeblu Rady Unii do spraw transportu można rozwiązać problem naszych i ukraińskich transportowców .

no tak...to też nie twoja wina że już dzień po wyborach wymagałeś od Tuska pieniędzy z KPO...
przecież już dzień po wyborach był premierem...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza