Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Komisje śledcze, co przyniosą???

~~Jurek niezalogowany
27 listopada 2023r. o 21:29
szlochać mi się chce , nic nie znaczę …
lecz mam bardzo popularne imię w Bolesławcu …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aster ogrodowy niezalogowany
27 listopada 2023r. o 21:37
Płacz sam nad sobą .Ty tym imieniem przynosisz tylko wstyd innym Jurkom. Normalnym Jurkom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowy Kroplik niezalogowany
27 listopada 2023r. o 21:41
~~emeryt napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): ja naświetliłem ci jak powinno to wyglądać
z mojego punktu widzenia , jeżeli mają takowe komisje wyjaśnić poważne nadużycia , to jestem za bytem takowych komisji , czy ta komisja Cenckiewicza jak nazwałeś chce pokazać prawdę o powiązaniach polityków
ujawniając nieciekawą rzeczywistość np. Donalda ….
to niech funkcjonuje …
jak jest to wydmuszka …?
rozgonić i zakończyć teatr …
lecz ciekawość mnie zżera, dlaczego właśnie Donald chcę unicestwić takową komisję …


Wiecie ile Cenckiewicz kosi kasy w tej ruskiej komisji Lex Tusk? Trzymacie się: 23.400 zł. Słownie: dwadzieścia trzy tysiące czterysta złotych. Za nic, ale z nasze...
Ktoś się jeszcze dziwi, że typ tak mocno protestuje przeciwko odwołaniu??? I popierają go w tym ruskie onuce.
Bagno Kaczyńskiego .Kleszcz. Pożyteczny jak kleszcz.
A ja na 4 dni mam jeszcze 49 zł.

Trzeba kandydować i na radnego.
Wybory już nie długo w Bc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
27 listopada 2023r. o 21:47
~~Aster ogrodowy napisał(a): Płacz sam nad sobą .Ty tym imieniem przynosisz tylko wstyd innym Jurkom. Normalnym Jurkom.

Sorry Normalny Jurku za przynoszenie wstydu …
a może jednak nie masz racji …??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 listopada 2023r. o 22:36
Nie tłumacz się Jurek. A jeśli już musisz to nie tutaj a w innym miejscu i wiesz komu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bogdan niezalogowany
28 listopada 2023r. o 16:04
Każdej z komisji tzw. śledczej powinien przewodniczyć Tusk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy Rokitnik niezalogowany
28 listopada 2023r. o 20:38
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trudno nadążyć niezalogowany
28 listopada 2023r. o 22:02
Siódma komisja d/s chleba
W końcu nie samymi igrzyskami wyborca żyje
Celem prac komisji ma być ustalenie winnych tego, że cena chleba nie doszła
jeszcze do 30 zł/bochenek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.