Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Andrzeja Jarosiewicza zastąpi ksiądz Bogusław Wolański
~~Posiwiały Zimowit niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 14:08
~~Smutny napisał(a): Ks.Boguslaw Wolanski to mlody i ambitny ksiadz z prawdziwego zdarzenia w Olszynie bardzo duzo zrobil i przyciagnal ludzi do Kosciola.Parafianie Olszyny są zbulwersowani decyzja biskupa pozegnamy ksiedza z prawdziwego zdarzenia



Widocznie bardziej podoba Mu się Węgliniec. Zenek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastobrązowy Motylek niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 15:51
Panie biznesmenie Andrzeju, pewnie czytasz te komentarze. Dziękuję ci za zgnojenie mnie w konfesjonale. Dzięki panu pożegnałem się z Kościołem katolickim - na tym polu masz ogromne zasługi. Niedawno za pogrzeb teścia też pana pracownicy podali kwotę z cennika - ich nie winię, bo pewnie nie mięli tam wiele do powiedzenia i teraz odetchną. Bolesławiec długo czekał na pana odejście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawa Rudbekia niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 15:57
Z takim piętnem do Węglińca? A po co parafii w Węglińcu taki "wypalony" ksiądz?
Może jakaś psychoterapia bardziej mu pomoże?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smutny niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 18:19
Czy Węgliniec to jakaś karna placówka?
1. Poprzedni proboszcz poznał się bliżej zamężną parafianką, zrzucił sutannę i jest już mężem
2. Obecny, fajny chłop, po likwidacji dekanatu i urzędu dziekana w poprzednim miejscu trafił do Węglińca, w którym tez juz po likwidacji takiej jak powyżej został proboszczem bez wikarego
3. Nowy za karę trafi w grudniu do małego Węglińca
To trochę za dużo jak na 3 lata.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Jeżyna niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 19:43
~~Smutny napisał(a): Czy Węgliniec to jakaś karna placówka?
1. Poprzedni proboszcz poznał się bliżej zamężną parafianką, zrzucił sutannę i jest już mężem
2. Obecny, fajny chłop, po likwidacji dekanatu i urzędu dziekana w poprzednim miejscu trafił do Węglińca, w którym tez juz po likwidacji takiej jak powyżej został proboszczem bez wikarego
3. Nowy za karę trafi w grudniu do małego Węglińca
To trochę za dużo jak na 3 lata.....

Ale Adi z Henrykowa będzie miał bliżej niż do Bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Parafianka niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 21:27
Nie będzie miał lekko, będzie bacznie obserwowany jeżeli będzie źle się prowadził szybko wyfrunie z Węglinca. Teraz mamy wspaniałego księdza to nam zabierają. Księżulku nie będziesz miał łatwo w Węglincu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastobrązowy Motylek niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 22:23
~~Parafianka napisał(a): Nie będzie miał lekko, będzie bacznie obserwowany jeżeli będzie źle się prowadził szybko wyfrunie z Węglinca. Teraz mamy wspaniałego księdza to nam zabierają. Księżulku nie będziesz miał łatwo w Węglincu

Jeśli go wpuścicie do Węglińca to raczej wy będziecie nie będziecie mieli łatwo. Cennik pewnie będzie obowiązywał. Ten ksiądz jest inteligentny, ma wiedzę, ładnie odprawia mszę, ale czy ma wiarę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jano niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 23:25
~~Ceglastobrązowy Motylek napisał(a): Panie biznesmenie Andrzeju, pewnie czytasz te komentarze. Dziękuję ci za zgnojenie mnie w konfesjonale. Dzięki panu pożegnałem się z Kościołem katolickim - na tym polu masz ogromne zasługi. Niedawno za pogrzeb teścia też pana pracownicy podali kwotę z cennika - ich nie winię, bo pewnie nie mięli tam wiele do powiedzenia i teraz odetchną. Bolesławiec długo czekał na pana odejście.


Panie kolego do kościoła nie chodzi się dla księży tylko dla Boga. Zawsze mógł pan zmienić parafię na taką w której kapłan by odpowiadał. Taka wiara bo ktoś zgnoił to niewiara tylko gówno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza