Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zakaz odwiedzin na szpitalnym oddziale!
14240
M21W2
2 grudnia 2023r. o 18:49
~~faclo222 napisał(a): Powodzenia Panie Lucjanie!



Nie dziękuję , zostaję przy swoim , niech Pan skomentuje wypowiedzi foliarzy z początku pandemii i szczepień .
Pamięta Pan czipy w szczepionkach , pamięta Pan straszenie zgonami zaszczepionych po pół roku do maksymalnie dwóch lat , światowy plan depopulacji , ja tego nie potwierdzałem bo wiem i czas pokazał że były to teorie spiskowe .
Pan potraktował wybiórczo informację kim są foliarze , mogę też powtórzyć za Panem - przyjmuje Pan jedynie argumenty potwierdzające Pańskie przekonania .
Potwierdzam , słucham tylko polskich wirusologów i wakcynologów , nie interesują mnie nieznani mi ludzie z filmików , wiem natomiast że ok .15 % naukowców głoszących teorie spiskowe jest bardzo aktywnych , filmiki są ich sposobem na życie i manipulowanie takimi jak Pan .
Ciekawie Pan zakończył swój wywód - wypowiada się OSOBA mająca PRAWDOPODOBNIE więcej liczących się publikacji i to pozostawię bez komentarza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowy Cyprysik niezalogowany
2 grudnia 2023r. o 23:28
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Herbaciany Cedr napisał(a): Gostkowi jak telewizor i tzw. "eksperci" powiedzą że ma żreć obornik to będzie żarł i jeszcze sąsiadów namawiał.
A tych co nie będą chcieli żreć wyzywał od foliarzy. :)



To dla ciebie , nie moja ocena kim jesteś , mądrzejsi ode mnie tak was określają .

" Kim jest Foliarz? Charakterystyka osoby
Foliarz to slangowe określenie osoby wierzącej we wszelakie teorie spiskowe i zjawiska paranormalne. Foliarze do przesady interesują się tematami takimi jak UFO, płaska Ziemia, światowy plan depopulacji ludzkości czy też zabójcza szkodliwość fal 5G. Foliarz jest bardzo podatny na efekt potwierdzenia, inaczej znany jako błąd konfirmacji. Oznacza to, że ma tendencję do wybiórczego traktowania informacji. Foliarze przyjmują jedynie argumenty, które potwierdzają ich własne przekonania. Twierdzenia niezgodne z ich zdaniem traktują jako atak bądź spisek."

To moja dedykacja do tych co mi coś dedykują , potraktujcie to jako wyraz " wdzięczności " .


No to pasujesz jak ulał do definicji foliarza. :)
Wierzysz w teorie spiskowe o pandemii (która Putin zlikwidował jednym rozkazem) i w cudowne działanie eliksiru którego negatywne skutki (do śmierci włącznie) zostały opisane w wielu naukowych publikacjach (nawet raport NIK).
No ale jak dla kogoś jedynym źródłem informacji jest reżimowa telewizja która również czerpie z tego cyrku korzyści finansowe... to cóż wymagać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 10:39
Dzisiaj Lucjan już nie pamięta jak nam zakazywano nawet wstępu do lasu. Nie pamięta masek i ....ny.ch przyłbic i mandatów wystawianych przez Policję robiących łapanki nawet w miejskich autobusach. I na sto procent nie pamięta w jednej chwili otwartych granic gdzie bez żadnych kontroli i wymogów sanitarnych przechodziła tu armia tych ze wschodu. Gość jest tak zaszczepiony propagandą że jest gotów pisać że właśnie tego dnia problem covidu został rozwiązany i stąd kontrole były niepotrzebne.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 10:39
Dzisiaj Lucjan już nie pamięta jak nam zakazywano nawet wstępu do lasu. Nie pamięta masek i ....ny.ch przyłbic i mandatów wystawianych przez Policję robiących łapanki nawet w miejskich autobusach. I na sto procent nie pamięta w jednej chwili otwartych granic gdzie bez żadnych kontroli i wymogów sanitarnych przechodziła tu armia tych ze wschodu. Gość jest tak zaszczepiony propagandą że jest gotów pisać że właśnie tego dnia problem covidu został rozwiązany i stąd kontrole były niepotrzebne.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielona Niezapominajka niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 17:40
~~Polak napisał(a): Dzisiaj Lucjan już nie pamięta jak nam zakazywano nawet wstępu do lasu.../


Dla niego liczy się tylko prawda objawiona przez tvpis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ala niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 20:07
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pożółkła Malina napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Niestety koronawirus znów zbiera śmiertelne żniwo, a według ekspertów liczby zachorowań można liczyć w dziesiątkach tysięcy. Trzeba wrócić do dobrych praktyk czyli maseczki wszędzie.


Oczywiście maseczki, proszę tylko o dobrowolność. Jak ktoś ma maskę na ustach i nosie to ja już go nie zarażę.
Więc mi dajcie wybór i zbierajcie za sobą te maski po chodnikach, parkach, skwerach.


Przy tak dużym wysypie foliarstwa w tym kraju obawiam się, że dobrowolność nie jest dobrym pomysłem. Tu trzeba radykalnych decyzji, żeby zahamować kolejną falę zakażeń i zminimalizować ofiary śmiertelne.

Oj trzeba pomocy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 20:30
~~Ala napisał(a): Oj trzeba pomocy?


Co proponujesz w ramach pomocy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Tamaryszek niezalogowany
4 grudnia 2023r. o 7:13
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ala napisał(a): Oj trzeba pomocy?


Co proponujesz w ramach pomocy?


Izolację na oddziale zamkniętym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza