Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zakaz odwiedzin na szpitalnym oddziale!
~~faclo222 niezalogowany
30 listopada 2023r. o 18:43
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pinochet napisał(a): Poczekaj do 6 grudnia.Tego dnia Gates i Schwab podesla skrzepionki na wariant Kraken



Umiesz czytać , napisałem od 6-12 szczepienie na covid właśnie przeciw temu wariantowi .
Po Twoim wpisie widzę że czytać umiesz , masz problem ze zrozumieniem tego co czytasz , o to że samodzielnie potrafisz myśleć Ciebie nie posądzam ale zaryzykuję i zadam pytanie , co się sprawdziło z waszych foliarskich przepowiedni , jest ten ARMAGEDON zaszczepionych , nie pytam co w tym temacie przeczytałeś , pytam czy coś wiesz prosto ż życia , Twoi znajomi padają jak zatrute muchy po szczepionkach , wiem , niepotrzebnie pytam , trafili na placebo jak ja , Przemek , Pan Kazimierz , moi bracia i siostra którzy też się szczepili , a może to nie były trucizny jak pisaliście , wszyscy zostaliśmy zaszczepieni " placebo " .


Panie Lucjanie, czy słuchał Pan poleconej audycji? Tam bardzo utytułowany profesor jasno mówi, to, co mówił w czasie plandemii. I wygląda na to, że czepienia na covid to był bardzo głupi, ale to naprawdę bardzo głupi pomysł. Dzisiaj jest też oczywiste, że chodził o kasę i globalne ćwiczenia w posłuszeństwie ogłupionych ludzi. Wynik jest smutny - łatwo jest wszystkich wysterować podając im totalne bzdury do wierzenia.
To jak, wysłuchał Pan? Przecież Pan lubi profesorów, a ten ma więcej znaczących publikacji niż Simon, Horban i cała reszta razem wzięci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~faclo222 niezalogowany
30 listopada 2023r. o 18:51
Słowa z wywiadu w wp.pl ( https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1093997/adrian-mierzejewski-jestem-jak-garazowany-golf-iv ):
Wy przetrwaliście jeden z trudniejszych etapów: koronawirus w Chinach.

Obecny rok był już normalny. To też ciekawe, że nagle wszystko zniknęło: obostrzenia, zasady, testy. Był wirus i nie ma wirusa. Pojawił się inny temat i COVID przestał istnieć.


Każdy zdrowo myślący człowiek widzący, jak z dnia na dzień covid znika, tak jak u nas 24 grudnia 2022 roku, od razu widzi, że covid to była jedna wielka lipa.
Nie widzą chyba tylko zaczepieni :)
Panie Lucjanie, jaki to cud sprawił, że covid zniknął w Polsce z dnia na dzień? Coś Pan wie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
30 listopada 2023r. o 19:27
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pinochet napisał(a): Poczekaj do 6 grudnia.Tego dnia Gates i Schwab podesla skrzepionki na wariant Kraken



Umiesz czytać , napisałem od 6-12 szczepienie na covid właśnie przeciw temu wariantowi .
Po Twoim wpisie widzę że czytać umiesz , masz problem ze zrozumieniem tego co czytasz , o to że samodzielnie potrafisz myśleć Ciebie nie posądzam ale zaryzykuję i zadam pytanie , co się sprawdziło z waszych foliarskich przepowiedni , jest ten ARMAGEDON zaszczepionych , nie pytam co w tym temacie przeczytałeś , pytam czy coś wiesz prosto ż życia , Twoi znajomi padają jak zatrute muchy po szczepionkach , wiem , niepotrzebnie pytam , trafili na placebo jak ja , Przemek , Pan Kazimierz , moi bracia i siostra którzy też się szczepili , a może to nie były trucizny jak pisaliście , wszyscy zostaliśmy zaszczepieni " placebo " .


Napisałeś tak że zrozumiałem iż od 6 do 12 godziny można się zaszczepić.Nikt Tobie i innym covidianom nie życzy źle.Ale tłumaczyc Wam cokolwiek nie ma sensu ,skoro nie polapaliscie się do tej pory sami,że to jest epidemia wyłącznie medialna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 listopada 2023r. o 19:30
~~faclo222 napisał(a): Każdy zdrowo myślący człowiek widzący, jak z dnia na dzień covid znika, tak jak u nas 24 grudnia 2022 roku, od razu widzi, że covid to była jedna wielka lipa.


Ktoś powiedział , że zniknął a ty uwierzyłeś!
Twoich bredni też przez jakiś czas nie było i czy to znaczy , że jesteś jedną wielką ściemą??:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
30 listopada 2023r. o 19:31
~~faclo222 napisał(a): Słowa z wywiadu w wp.pl ( https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1093997/adrian-mierzejewski-jestem-jak-garazowany-golf-iv ):
Wy przetrwaliście jeden z trudniejszych etapów: koronawirus w Chinach.

Obecny rok był już normalny. To też ciekawe, że nagle wszystko zniknęło: obostrzenia, zasady, testy. Był wirus i nie ma wirusa. Pojawił się inny temat i COVID przestał istnieć.

Każdy zdrowo myślący człowiek widzący, jak z dnia na dzień covid znika, tak jak u nas 24 grudnia 2022 roku, od razu widzi, że covid to była jedna wielka lipa.
Nie widzą chyba tylko zaczepieni :)
Panie Lucjanie, jaki to cud sprawił, że covid zniknął w Polsce z dnia na dzień? Coś Pan wie?

24 lutego 2022 raczej,doktor Putin sprawił,że covid w Europie zamienił się cudownie w zwykła grypę.Tak samo jak dwa lata wcześniej grypa w covida.Ale jak ktoś kiedyś napisał,oszukać kogoś jest dużo łatwiej niż przekonać ,że przekonać ,że został oszukany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~faclo222 niezalogowany
30 listopada 2023r. o 19:37
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~faclo222 napisał(a): Każdy zdrowo myślący człowiek widzący, jak z dnia na dzień covid znika, tak jak u nas 24 grudnia 2022 roku, od razu widzi, że covid to była jedna wielka lipa.


Ktoś powiedział , że zniknął a ty uwierzyłeś!
Twoich bredni też przez jakiś czas nie było i czy to znaczy , że jesteś jedną wielką ściemą??:D

Czyżby z nerwów się Pan nie zalogował? A gdzie są obostrzenia, maseczki, zakazy i codzienna propaganda covidowa?
Jest grypa, jest covid, a plandemii nie ma?
Wiem, że zaczepionym covidianom ciężko się przyznać, że dali się nabrać, ale takie są fakty.
Przy okazji - czy chodzi Pan w maseczce i nie odwiedza innych? A do lasu Pan chodzi czy ciągle trzyma się Pan zakazu?

A zapomniałem! Rzeczywiście covid jest! w rachunku na 6 mld od Pfizera, jaki teraz mamy zapłacić. Ja mam taki pomysł, żeby na ten rachunek zapłacili covidianie. Dlaczego mają płacić rozsądni ludzie, którzy nie korzystali z tego wspaniałego dobrodziejstwa i nie zaszprycowali się ani razu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
30 listopada 2023r. o 19:49
~~faclo222 napisał(a): Panie Lucjanie, jaki to cud sprawił, że covid zniknął w Polsce z dnia na dzień? Coś Pan wie?



Nigdy nie zniknął i nie zniknie zniknie tak samo jak wirus grypy będzie mutował , Pan ma swoje źródła informacji ja swoje , są to informacje od polskich wirusologów i polskich wakcynologów .



Dopisane 30.11.2023r. o godz. 19:49:

~~faclo222 napisał(a): Panie Lucjanie, czy słuchał Pan poleconej audycji?



Nie słucham audycji nieznanych mi waszych autorytetów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek and Jurek niezalogowany
30 listopada 2023r. o 19:52
W Niemczech zaczynają przedsiębiorcy
prosić swoich pracowników o nie przychodzenie do pracy z objawami COVIDA i przeziębień …?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza