Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zakaz odwiedzin na szpitalnym oddziale!
14240
M21W2
30 listopada 2023r. o 19:54
~~Pinochet napisał(a): .Ale jak ktoś kiedyś napisał,oszukać kogoś jest dużo łatwiej niż przekonać ,że przekonać ,że został oszukany.



To może równie dobrze dotyczyć Ciebie , rozważasz taka możliwość .? .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~U92 niezalogowany
30 listopada 2023r. o 20:24
Czuć gnidy pełowskie. W Niemczech chyba na szparagach. Cwelu żebyś Niemca nie zaraził bo ci tusek nie wybaczy i pajdiosz. Nahuj jelopie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Juzef niezalogowany
30 listopada 2023r. o 20:46
Dobrze ze personel to niezniszczalni ludzie i nie chodzą po pracy na zakupy, oczywiście żeby nie zarażać :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółta Kapusta niezalogowany
30 listopada 2023r. o 20:50
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~faclo222 napisał(a): Panie Lucjanie, jaki to cud sprawił, że covid zniknął w Polsce z dnia na dzień? Coś Pan wie?



Nigdy nie zniknął i nie zniknie zniknie tak samo jak wirus grypy będzie mutował , Pan ma swoje źródła informacji ja swoje , są to informacje od polskich wirusologów i polskich wakcynologów .
Dopisane 30.11.2023r. o godz. 19:49:
Ktoś napisał: ~~faclo222 napisał(a): Panie Lucjanie, czy słuchał Pan poleconej audycji?


Nie słucham audycji nieznanych mi waszych autorytetów .


Twoi sa znani... z tego ile kasy zgarnęli od mafii kowidowych.

Macie do zapłacenia 6mld.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkła Malina niezalogowany
30 listopada 2023r. o 21:28
Leżałem w szpitalu, do jednego pacjenta przyjeżdżało po 5 osób, jakaś paranoja. Do mnie chcieli przyjechać dzieci, powiedziałem żonie żeby jednorazowo przyjeżdżała jedna osoba, żeby innym pacjentom nie przeszkadzać.
Ludzie nie mają wyczucia, współczuję tylko personelowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowa Czubatka niezalogowany
30 listopada 2023r. o 21:33
Covidoza to choroba psychiczna. Jak widać, nieuleczalna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
30 listopada 2023r. o 21:47
Niestety koronawirus znów zbiera śmiertelne żniwo, a według ekspertów liczby zachorowań można liczyć w dziesiątkach tysięcy. Trzeba wrócić do dobrych praktyk czyli maseczki wszędzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkła Malina niezalogowany
30 listopada 2023r. o 21:53
~~ARMAGEDON napisał(a): Niestety koronawirus znów zbiera śmiertelne żniwo, a według ekspertów liczby zachorowań można liczyć w dziesiątkach tysięcy. Trzeba wrócić do dobrych praktyk czyli maseczki wszędzie.


Oczywiście maseczki, proszę tylko o dobrowolność. Jak ktoś ma maskę na ustach i nosie to ja już go nie zarażę.
Więc mi dajcie wybór i zbierajcie za sobą te maski po chodnikach, parkach, skwerach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu