Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Do pierdla z przytupem
~~niezalogowany Jurek niezalogowany
20 czerwca 2024r. o 5:34
Breżniewieje nam Balbina. W coraz większym procencie z części zamiennych się składa. Za chwile Jarkowi zostanie tylko kot bo reszta pisiej ferajmy ma go juz w dupie. Oborowa taka niby lojalna a mu srodkowy palec pokazala. Ona sie do PE na nastepne 5 lat dostała to może Kaczora olać. Teraz Kaczorowi dopiero zawory bedą puszczać, że Płaszczak nie nadąży pieluch zmieniać no chyba, że posadzi Jarka do kuwety
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobiały Winnik niezalogowany
20 czerwca 2024r. o 6:45
~~niezalogowany Jurek napisał(a): Breżniewieje nam Balbina. W coraz większym procencie z części zamiennych się składa. Za chwile Jarkowi zostanie tylko kot bo reszta pisiej ferajmy ma go juz w dupie. Oborowa taka niby lojalna a mu srodkowy palec pokazala. Ona sie do PE na nastepne 5 lat dostała to może Kaczora olać. Teraz Kaczorowi dopiero zawory bedą puszczać, że Płaszczak nie nadąży pieluch zmieniać no chyba, że posadzi Jarka do kuwety


Wstałeś przygłupie..?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowy Zawciąg niezalogowany
20 czerwca 2024r. o 6:59
~~Ognistoczerwony Bukszpan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~wystarczy nie kraść napisał(a): Zapłaciliśmy Cołokidziemu i Guzikowi 12.5 mln złotych netto. Ci panowie wygrali przetarg ogłoszony przez miasto za około 4 mln. Z tego co wiem, przy podpisywaniu umowy sprzedaży przez miasto zapłacili ponad 1 mln, resztę wpłat mieli dokonywać później, w formie opłaty za użytkowanie wieczyste, ile w końcu wpłacili - nie wiem.
Przed zakupem placu na Łokietka, spotkałem się z władzami miasta, na tym spotkaniu byli między innymi: Piotr Roman, Jerzy Zieliński, Jan Kisiliczyk, Jan Cołokidzi i Henryk Guzik. Wszyscy zapewniali mnie, że nie będą robić przeszkód, kiedy będziemy budować dużą galerię według naszego projektu.



śmierdzi ''wałem '' na odległość..;D
ile wpłacili nie wiadomo ale wiadomo że wygrali coś za małą sumkę w porównaniu do tej za jaką sprzedali...
ale skoro ''romany'' i inne ''całokidzie '' czy ''kisielczyki'' o wszystkim wiedzieli to może wyjaśnią co działo się dalej i ile później wpłacono...

ale myślę że nie wyjaśnią bo po co?...ważne dla takich jest to jak ''dymać'' tych ''po pierwsze mieszkańców''...;D


Postawisz na to w STSie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowy Zawciąg niezalogowany
20 czerwca 2024r. o 7:01
~~Zielonożółty Bodziszek napisał(a): Leki to ty pisowski cwelu musisz brać !


Co ty kuźwa jesz cze nie u bukmachera ? Galaktyczne auto nie odpaliło po nocnym ochłodzeniu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
20 czerwca 2024r. o 19:01
Obecnie nie ma w Polsce państwowej instytucji, która nie byłaby okradziona przez Kaczyńskiego, Ziobrę oraz przez nich namaszczonych ludzi.
Okazuje się, że skala złodziejstwa przez osiem lat rządów Zjep była tak gigantyczna, że rozliczanie przestępców będzie trwało długie lata.
Obawiam się, że także wymiar sprawiedliwości będzie musiał wzmocnić swoje szeregi po usunięciu z urzędu funkcyjnych prezesa i Ziobry.
Panika przed rozliczeniami w PiS jest tak wielka, że Ci z wyższych szczebli powoli zaczynają odcinać się od Kaczyńskiego, a lokalne struktury padają jedna po drugiej.
Generalnie to chyba pierwszy raz w historii PiS, tak otwarcie i na taką skalę pojawił się sprzeciw wobec dyktatora Kaczyńskiego.
Przypominam, że struktura partii wyglądała i wygląda dokładnie tak, jak ustrój totalitarny…Wszechobecna agonia panująca obecnie w partii powoduje też to, że kilka frakcji między innymi Morawieckiego, Szydło a nawet naszego pałacowego klauna zaczynają walczyć o schedę po prezesie, bo już nikt nie wierzy, że z nim na czele PiS cokolwiek wygra.
Nawet ostatnie publiczne wystąpienia Kaczyńskiego pokazują nam, jak bardzo jest on oderwany od rzeczywistości.
Reasumując, możemy się teraz spodziewać ze strony wszystkich umoczonych w przestępstwa najbrudniejszej walki o przetrwanie i uniknięcie odpowiedzialności.
Będą też wręcz irracjonalne ataki kierowane w stronę Donalda Tuska i rządzących, ale w żaden sposób one nie wpłyną na bieg wydarzeń, czyli upadek Kaczyńskiego i całego PiS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~HAHA niezalogowany
20 czerwca 2024r. o 19:14
~~niezalogowany Jurek napisał(a): wieje nam Balbina. W



pamiętacie konferencje straży granicznej i błaszczaka i kamińskiego z uchodźcami jakoby w ich telefonach znaleźli zoofilię którą puszczali wszystkim na projektorze ???? Wtedy popełnili przestępstwo a dziś straszą tym samym czyli Donaldem Tuskiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buk i Macher niezalogowany
20 czerwca 2024r. o 19:59
~~Żółtopomarańczowy Zawciąg napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ognistoczerwony Bukszpan napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~wystarczy nie kraść napisał(a): Zapłaciliśmy Cołokidziemu i Guzikowi 12.5 mln złotych netto. Ci panowie wygrali przetarg ogłoszony przez miasto za około 4 mln. Z tego co wiem, przy podpisywaniu umowy sprzedaży przez miasto zapłacili ponad 1 mln, resztę wpłat mieli dokonywać później, w formie opłaty za użytkowanie wieczyste, ile w końcu wpłacili - nie wiem.
Przed zakupem placu na Łokietka, spotkałem się z władzami miasta, na tym spotkaniu byli między innymi: Piotr Roman, Jerzy Zieliński, Jan Kisiliczyk, Jan Cołokidzi i Henryk Guzik. Wszyscy zapewniali mnie, że nie będą robić przeszkód, kiedy będziemy budować dużą galerię według naszego projektu.



śmierdzi ''wałem '' na odległość..;D
ile wpłacili nie wiadomo ale wiadomo że wygrali coś za małą sumkę w porównaniu do tej za jaką sprzedali...
ale skoro ''romany'' i inne ''całokidzie '' czy ''kisielczyki'' o wszystkim wiedzieli to może wyjaśnią co działo się dalej i ile później wpłacono...

ale myślę że nie wyjaśnią bo po co?...ważne dla takich jest to jak ''dymać'' tych ''po pierwsze mieszkańców''...;D

Postawisz na to w STSie ?

Na to można stawiać bez najmniejszego ryzyka przegranej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawa Ostróżka niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 4:35
Czas rozliczyc juz czas
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza