Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Rdzawy Winnik niezalogowany
6 lipca 2024r. o 19:28
~~Krwawy zawilec napisał(a): ~~Pawa Brodia napisał(a): ~~Szkarłatnoczerwony Jarząb napisał(a): ale teraz o prawdziwych konkretach...
dzisiaj Świątek z Putincewą ...i to już nie będzie spacerek...;D ...zresztą Rybka też dzisiaj w sumie walczy chyba o finał...
dzisiaj ogólnie jest kilka meczy ''trudnych'' ...wiele z nich rozegra się zapewne w ''głowach'' ..chociażby Jabeur ...
hiciorem będzie spotkanie Zvierieva z Norrie...
stawki zachęcają bez względu na ryzyko ...przeciw Śiątek -7.25 ,przeciw Saszce 5.75...
no i jak mam nie skreślać przeciw nim?...no jak ...;D

Faktycznie nie żałuj tej złotówki a nuż dostaniesz 7,25 zł jak ,,byznes to byznes .''
A jaki byznes można zrobić obstawiając polską kadrę która obecnie wczasuje się na wakacjach bo przecież nic się nie stało a za cztery lata będą znowu mistrzami świata?

;D sie gra sie -sie ma sie...
trzy spotkania na kuponie i fajna wygrana...
Chineczka Wang wygrała Ostapenka wygrała i ...jest ''klawo jak cholera''...;D

tak to jest jak się myśli że nazwisko i pozycja załatwi wszystko i ktos się przestraszy...
pirwsza o tym się przekonała Vondrauszowa a dzisiaj Świątek...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Winnik niezalogowany
6 lipca 2024r. o 19:32
a swoją drogą to Putincewa pozbawiła pewnej satysfakcji Ostapenko bo ta sobie ostrzyła ząbki na Igę...

to będzie bardzo ciekawe spotkanie gdzie zapewne obstawię Ostapenko...
się zobaczy ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Winnik niezalogowany
6 lipca 2024r. o 19:35
;D a teraz jest priekrasno...
obstawiałem Szwajcarię i Turcję bezpiecznie czyli X2 i ...czyż nie jest pięknie?
Angole do domu...HAHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowa Firletka niezalogowany
6 lipca 2024r. o 19:36
~~Rdzawy Winnik napisał(a): ;D a teraz jest priekrasno...
obstawiałem Szwajcarię i Turcję bezpiecznie czyli X2 i ...czyż nie jest pięknie?
Angole do domu...HAHAHAHAHA


Hahahaha 1:1 hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowa Firletka niezalogowany
6 lipca 2024r. o 19:40
~~Rdzawy Winnik napisał(a): chyba mnie z kimś pomyliłes...;D
''malinowy nos'' to określenie które ktoś dopasował do Jurka więc strzeliłeś ''kulą w płot''

zacznij się jednak zastanawiać do ilu lat ty będziesz tyrać na strefach by dożyć przejścia na emeryturkę...;D
kto wie czy nie dokończysz żywota przy stanowisku w jakimś ''baderze'' czy ''gereshaimerze'' ;D

a ja teraz jeśli chcesz wiedzieć a chcesz na 100% popijam drinusia i oglądam mecz Saszki który niestety ;D wygrał pierwszego seta...


Przecież jest tyle Jurków tu na forum , wiec jeszcze jeden malinowy nos z dolnych nie zaszkodzi ….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Winnik niezalogowany
6 lipca 2024r. o 20:08
~~Topazowa Firletka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rdzawy Winnik napisał(a): ;D a teraz jest priekrasno...
obstawiałem Szwajcarię i Turcję bezpiecznie czyli X2 i ...czyż nie jest pięknie?
Angole do domu...HAHAHAHAHA


Hahahaha 1:1 hahaha

a co mnie to przeszkadza że 1-1?
zakład zaliczony a liczę cały czas że ''angole '' do domu...;D
teraz czytam komentarze na forach a tam o sukcesie Putincewej...
ciekawie jest na stronce Tennis Latter...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowa Firletka niezalogowany
6 lipca 2024r. o 20:32
~~Rdzawy Winnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Topazowa Firletka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Rdzawy Winnik napisał(a): ;D a teraz jest priekrasno...
obstawiałem Szwajcarię i Turcję bezpiecznie czyli X2 i ...czyż nie jest pięknie?
Angole do domu...HAHAHAHAHA


Hahahaha 1:1 hahaha

a co mnie to przeszkadza że 1-1?
zakład zaliczony a liczę cały czas że ''angole '' do domu...;D
teraz czytam komentarze na forach a tam o sukcesie Putincewej...
ciekawie jest na stronce Tennis Latter...;D


Taki jest ten sport , płyniesz na fali zwycięstwa, kiedy wiatr ucichnie ,
stery przejmuje ktoś inny bardziej dysponowany ..

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowa Firletka niezalogowany
6 lipca 2024r. o 20:41
Alexander Arnold mówi komuś to coś ..
He he he he
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza