Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Żółtopomarańczowa Krwawnica niezalogowany
6 lipca 2024r. o 9:08
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~bazyliszek napisał(a):
I pyk... Mamy najniższe bezrobocie w historii: 4,9%.
Rzeczywistość sama weryfikuje kłamstwa szczerbatego gnoma.

Ale wiesz jak liczy się bezrobocie w Polsce?
To są osoby bez pracy ZAREJESTROWANE w urzędzie pracy.
Jeśli jesteś bezrobotny, ale nie zarejestrowałęś się w urzędzie się to jesteś osobą pracującą.
Takie "maleńskie" oszustwo statystyk.
Podsumowując - bezrobocie jest dużo większe i będzie się zwiększać, bo wiele firm pada - jest to "zasługa" PIS i PO i wszystkich "polskich" partii

Bardziej adekwatne było by wyborcom
ten zarzut winy przypisać ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotoruda Katalpa niezalogowany
6 lipca 2024r. o 10:14
Jaki tam nowy sukces gangu olsena?
Gang pod naciskiem lewactwa przegłosował ustawę dzięki której to ty musisz udowodnić że jesteś niewinny , a nie jak to było do tej pory że sąd musiał udowodnić twoją winę.
Sprawa dotyczy gwałtów. Ty bedziesz musiał udowodnić że nie zgwałciłeś kobity, a nie ona że doszło do gwałtu.
Idąc z kobitą do łóżka musisz zabezpieczyć się przede wszystkim pisemnym oświadczeniem, że do zbliżenia doszło przy obopólnej zgodzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotoruda Katalpa niezalogowany
6 lipca 2024r. o 10:15
~~Marchewkowy Osteospermum napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szary Wyżlin napisał(a): a ile w STSie zostawiłeś..??

wszystkie pieniadze - 4 złote polskie.


Ale w zeszłym tygodniu złotówkę wygrał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawy zawilec niezalogowany
6 lipca 2024r. o 10:22
~~Pawa Brodia napisał(a): ~~Szkarłatnoczerwony Jarząb napisał(a): ale teraz o prawdziwych konkretach...
dzisiaj Świątek z Putincewą ...i to już nie będzie spacerek...;D ...zresztą Rybka też dzisiaj w sumie walczy chyba o finał...
dzisiaj ogólnie jest kilka meczy ''trudnych'' ...wiele z nich rozegra się zapewne w ''głowach'' ..chociażby Jabeur ...
hiciorem będzie spotkanie Zvierieva z Norrie...
stawki zachęcają bez względu na ryzyko ...przeciw Śiątek -7.25 ,przeciw Saszce 5.75...
no i jak mam nie skreślać przeciw nim?...no jak ...;D

Faktycznie nie żałuj tej złotówki a nuż dostaniesz 7,25 zł jak ,,byznes to byznes .''
A jaki byznes można zrobić obstawiając polską kadrę która obecnie wczasuje się na wakacjach bo przecież nic się nie stało a za cztery lata będą znowu mistrzami świata?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~iuiu8u8uo98 niezalogowany
6 lipca 2024r. o 10:23
~~Pawa Brodia napisał(a): ~~Szkarłatnoczerwony Jarząb napisał(a): ale teraz o prawdziwych konkretach...
dzisiaj Świątek z Putincewą ...i to już nie będzie spacerek...;D ...zresztą Rybka też dzisiaj w sumie walczy chyba o finał...
dzisiaj ogólnie jest kilka meczy ''trudnych'' ...wiele z nich rozegra się zapewne w ''głowach'' ..chociażby Jabeur ...
hiciorem będzie spotkanie Zvierieva z Norrie...
stawki zachęcają bez względu na ryzyko ...przeciw Śiątek -7.25 ,przeciw Saszce 5.75...
no i jak mam nie skreślać przeciw nim?...no jak ...;D

Faktycznie nie żałuj tej złotówki a nuż dostaniesz 7,25 zł jak ,,byznes to byznes .''
A jaki byznes można zrobić obstawiając polską kadrę która obecnie wczasuje się na wakacjach bo przecież nic się nie stało a za cztery lata będą znowu mistrzami świata?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~co za wiejski tłuk niezalogowany
6 lipca 2024r. o 10:33
~~Złotoruda Katalpa napisał(a): Jaki tam nowy sukces gangu olsena?
Gang pod naciskiem lewactwa przegłosował ustawę dzięki której to ty musisz udowodnić że jesteś niewinny , a nie jak to było do tej pory że sąd musiał udowodnić twoją winę.
Sprawa dotyczy gwałtów. Ty bedziesz musiał udowodnić że nie zgwałciłeś kobity, a nie ona że doszło do gwałtu.
Idąc z kobitą do łóżka musisz zabezpieczyć się przede wszystkim pisemnym oświadczeniem, że do zbliżenia doszło przy obopólnej zgodzie.


Synku do gwałtu to jeszcze długo musisz zaczekać. Najpierw to gwałcidło musi ci obrosnąć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Winnik niezalogowany
6 lipca 2024r. o 11:59
no ...wszystko zrobione więc zaraz czas ułożyć się i popatrzeć na kolejne meczyki...
mam nadzieję że u ''angoli'' nie pada bo ciekawe chociaż trudne są niektóre mecze...

ale komu ja to piszę jak wy tu ''jaracie'' się czym innym ...;D
a później mecz gdzie postawiłem na Putincewą ...drugi kupon że będą w tym spotkaniu trzy sety...
myślicie że wygram?...wiem,wiem....marzycie o tym bym przegrał tak jak wczoraj ''niemce'' HAHAHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 lipca 2024r. o 14:06

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza