Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Rdzawy Winnik niezalogowany
6 lipca 2024r. o 14:25
NO WRESZCE RUSZYŁO!!!!I
obstawiłem sobie że jakaś Chineczka ogra Dart a Fin który ograł ''cicipsa'' ogra jakiegoś dryblasa...
no i to na co czekam...Norrie musi dzisiaj ograać Saszkę...;D

no to kawa i mecze a wy tu pszcie ,piszcie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tarot niezalogowany
6 lipca 2024r. o 14:36
Tylko ze szczęścia nie POpuść w gacie, malinowy nosie, kiedy ruda wrona na nowo podwyższy wiek emerytalny,co uzgodnili wraz z ollaffem kilka dni temu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Winnik niezalogowany
6 lipca 2024r. o 15:26
chyba mnie z kimś pomyliłes...;D
''malinowy nos'' to określenie które ktoś dopasował do Jurka więc strzeliłeś ''kulą w płot''

zacznij się jednak zastanawiać do ilu lat ty będziesz tyrać na strefach by dożyć przejścia na emeryturkę...;D
kto wie czy nie dokończysz żywota przy stanowisku w jakimś ''baderze'' czy ''gereshaimerze'' ;D

a ja teraz jeśli chcesz wiedzieć a chcesz na 100% popijam drinusia i oglądam mecz Saszki który niestety ;D wygrał pierwszego seta...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Kielichowiec niezalogowany
6 lipca 2024r. o 15:45
~~bazyliszek napisał(a): Premier Donald Tusk dokładnie 3 lata temu wrócił do polskiej polityki, i dokonał rzeczy prawie niemożliwej. Porwał za sobą miliony Polaków, i uratował kraj przed wydawałoby się nieuchronnym przy realnej ocenie sytuacji, PiSowskim autorytaryzmem. Teraz twardo przywraca normalność. Pamiętacie, jak PiSowcy grzmieli, że firmy padają w Polsce jak drzewa po huraganie? I grozi nam dramatyczny wzrost bezrobocia?
I pyk... Mamy najniższe bezrobocie w historii: 4,9%.
Rzeczywistość sama weryfikuje kłamstwa szczerbatego gnoma.

Głąbie, polski ład całkowicie zniszczył samodzielna działalność gospodarczą.
Z obietnic tuskoprzymułów o wsparciu działalności nie zostało NIC.
Łgarze oszuści i złodzieje siedzą na politycznych posadkach i okradają nas prowadzących działalność z jeszcze większą pazernością i zawziętością nią robili to pisowcy. Wszystko przejmują zachodnie korporacje.
Mamy być niewolnikami w ich fabrykach.
O jakich ustawach ciągle słychać w niezależnych mediach? O podwyżkach prądu gazu podatków i kar za cokolwiek.
I to jest właśnie uśmiechnięta polska. Szczerzą się jeden głupek do drugiego dumni ze swojej głupoty.
Rządzą już ponad pół roku i co? I nic ! Nie wywalili żadnej idiotycznej ustawy ktorą wprowadzili pisowce.
Pis peło jeden ch... i jedno zło.
Czekamy kiedy wprowadzą nam zakaz jazdy samochodami a w końcu zakaz oddychania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
6 lipca 2024r. o 16:19
Nikt mnie w Unii nie ogra!!!
Sami widzieliście jak przejechałem się po Scholzu ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Winnik niezalogowany
6 lipca 2024r. o 17:20
~~Rdzawy Winnik napisał(a): chyba mnie z kimś pomyliłes...;D
''malinowy nos'' to określenie które ktoś dopasował do Jurka więc strzeliłeś ''kulą w płot''

zacznij się jednak zastanawiać do ilu lat ty będziesz tyrać na strefach by dożyć przejścia na emeryturkę...;D
kto wie czy nie dokończysz żywota przy stanowisku w jakimś ''baderze'' czy ''gereshaimerze'' ;D

a ja teraz jeśli chcesz wiedzieć a chcesz na 100% popijam drinusia i oglądam mecz Saszki który niestety ;D wygrał pierwszego seta...

no i kurna wygrał...
cholera...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie za 50 zł niezalogowany
6 lipca 2024r. o 17:55
~~normalny i przyzwoity jak Tusk napisał(a): Nikt mnie w Unii nie ogra!!!
Sami widzieliście jak przejechałem się po Scholzu ;)


Co u twojej matki Tusku ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cenckiewicz niezalogowany
6 lipca 2024r. o 18:36
A co tam u matuli Kaczyńskiego? Co u jej rodziny w Odessie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu