Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Miodowy Rannik niezalogowany
8 lipca 2024r. o 7:00
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Miodowy Rannik napisał(a): cieniaski z was ...o takie....------------------------------------------ ;D
jedna Emma dała mi kurs 4.9o a teraz druga 3.80 ...
a wy co?
tyle że sobie tu pojojczycie...HAHAHAHAHAHA

W co zainwestujesz ten hajs?
Opowiadaj - ludzie chcą wiedzieć!
Jakiś hotel, willa z basenem, a może zwyczajnie - złoto?
Koniecznie trzeba założyć nowy wątek - tylko dla Ciebie, tylko o Tobie.
To będzie hit.

więc zakładaj...;D
a ja sprawdzę teraz co nie co i podam tu typy...
masz szansę ...korzystaj...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółty Hibiskus niezalogowany
8 lipca 2024r. o 8:02
Yanku to jest temat o sukcesach rządu a nie o twoim życiu hazardzisty :D
Melduj co tam za sukcesy ? Macie już jakieś swoje ustawy czy dalej kontynuacja rządu PiS ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 lipca 2024r. o 8:04
~~Miodowy Rannik napisał(a): aha...tak krótko bo nie mam czasu

jeśli chodzi o CO2 to

''YANKESI'' JEDNOSTRONNIE WYPOWIEDZIELI PAKT EMISYJNY I W DUPIE MAJĄ JAKIEŚ TAM OBOSTRZENIA KLIMATYCZNE TAK SAMO JAK CHOCIAŻBY CHINY...

czytaj to Lucjan bo specjalnie dla ciebie masz to wielkimi ''bukwami''...;D
wracam za jakiś czas bo gra mi teraz Paul T i zaraz Emma...

HEUREKA , Janusz odkrył Amerykę i Chiny. Janusz jest jeszcze do odkrycia Rosja . Państwa UE emitują około 10 % CO2 . W twoim rachunku za prąd 40% ceny to efekt parkietu emisyjnego . Ze względu na wysokie ceny prądu w Polsce zaczynają się zwijać firmy i przenosić produkcję do między innymi Chin i USA .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Rannik niezalogowany
8 lipca 2024r. o 8:07
oho...
już pulchne paluszki mordo-ratora zadziałały...;D

że też tak szybko nie działają kiedy inne tematy zasypane są reklamami tego czy innego...zwłaszcza temat ''techniczny''...;D

a hazard?...jedni grają w ''totka'' inni w STS-e lub Keno...
a jeszcze inni grają w karty gdzie najprościej jest oszukiwać...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Agrest niezalogowany
8 lipca 2024r. o 8:23
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Miodowy Rannik napisał(a): aha...tak krótko bo nie mam czasu

jeśli chodzi o CO2 to

''YANKESI'' JEDNOSTRONNIE WYPOWIEDZIELI PAKT EMISYJNY I W DUPIE MAJĄ JAKIEŚ TAM OBOSTRZENIA KLIMATYCZNE TAK SAMO JAK CHOCIAŻBY CHINY...

czytaj to Lucjan bo specjalnie dla ciebie masz to wielkimi ''bukwami''...;D
wracam za jakiś czas bo gra mi teraz Paul T i zaraz Emma...

HEUREKA , Janusz odkrył Amerykę i Chiny. Janusz jest jeszcze do odkrycia Rosja . Państwa UE emitują około 10 % CO2 . W twoim rachunku za prąd 40% ceny to efekt parkietu emisyjnego . Ze względu na wysokie ceny prądu w Polsce zaczynają się zwijać firmy i przenosić produkcję do między innymi Chin i USA .


ty kumasz co piszesz?....;D
a jaka to polska firma zwinęła się do Chin czy USA? ...padają w przewadze małe i średnie POLSKIE firmy ...
duże koncerny przenoszą się tam gdzie nie ma tak wysokich kosztów utrzymania co jest normalne i zasadne ekonomicznie...
odpowiedz mi dlaczego ''yankee'' Chiny i chyba Indie w dupie mają jakieś pakiety klimatyczne ?
wysokie ceny prądu?
a kto Lucek ''uwalił'' projekt ustawy ''wiatrakowej''? poczytaj o tym i napisz...
ja mam teraz inne zajęcie ...i wiesz jakie ...;D
a dzisiaj prognozy pogodowe w Londynie są zadowalające...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawy Hibiskus niezalogowany
8 lipca 2024r. o 8:25
Powinieneś mieć yaya i poleciec za wielką wodę do Las Vegas
Pokazać tym zazdrośnikom jak rozpruwasz
te śmieszne kasyna , i wrócić na tarczy .
Lub w kaftanie …. Hehehehe
Do boju Yankesowicz …!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Agrest niezalogowany
8 lipca 2024r. o 10:23
''To już pewne! Jeżeli Iga Świątek ogra Julię Putincewą, będzie musiała zmierzyć się ze swoim "koszmarem". Jelena Ostapenko pokonała Bernardę Perę 6:1, 6:3 po szalonym drugim secie i może już tylko czekać na wyłonienie swojej kolejnej rywalki. Przypomnijmy, że liderka rankingu przegrała wszystkie cztery poprzednie spotkania z rywalką z Łotwy. Teraz może czekać ją starcie numer pięć''

hahaha...
okazało się że nie Ostapenko a Putin -cewa ;D zdemolowała Świątek i nadal obie grają a Iga ''go home''...;D

jeszcze kilka dni i zobaczycie jak z tym Hurkaczem ''ozdrowieńcem'' wystartują w olimpiadzie...;D

tyle wszedzie o Świątek i ''razgawory'' o przyczynach jej porażki a cicho o Mai Chwalińskiej i jej sukcesie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Powój niezalogowany
8 lipca 2024r. o 10:43
Yankees ma nieodwracalny syndrom człowieka nieakceptującego sukcesy osób wypracowane latami , cóż na olimpiadzie
nie ma jeszcze konkurencji spadania z rusztowania , a szkoda …;)
choć byłby problem wagowy …
jedynie widzę Yankesa w super śmiesznej..
adekwatnie do jego wyglądu i wagi …;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.