Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

14240
M21W2
7 lipca 2024r. o 18:55
~~Miodowy Rannik napisał(a): Lucjan ja nie szukam tematów sprzed lat tak jak ty od lat bronisz się przed tym by o tym złodziejstwie nie pisać ..


Jak coś wiesz o złodziejstwie pisz co gdzie i komu rządzący z PiS ukradli , chętnie poczytam , ja nie napiszę bo nic o tym
nie wiem , czytam o co kogo oskarżają Bodnarowcy i nie ma w tych oskarżeniach nic o złodziejstwie .
Oskarżenia dotyczą niegospodarności i nadużycia władzy , co ciekawe robią to ci co prawo stosują tak jak
oni je rozumieją .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
7 lipca 2024r. o 19:11
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a): Do wszystkich "pomysłów" PiSu obecny rząd był nastawiony anty.
Rząd się zmienił i dalej prowadzą taką samą "politykę"
No może bez pary pomysłów które nie spodobały się Niemcom.


W ostatnim zdaniu zdaniu pokazałeś bardzo znaczącą różnicę , dodam jeszcze że straszyli wyprowadzeniem przez
PiS Polski z eurokołchozu któremu obecnie przyklaskują i nie przeciwstawiają się zmianom traktatowym
bardzo niekorzystnym dla polskiej gospodarki i dla każdego z nas , europejski zielony ład i dyrektywa emisji CO2 są
tego najlepszym przykładem .




Nie taką wielką różnicę.
PiS jeździł po wytyczne za ocean.
Zmienił się tylko punkt odbierania nakazów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 lipca 2024r. o 19:26
oprych napisał(a): Nie taką wielką różnicę.
PiS jeździł po wytyczne za ocean.


Napisz coś o tych wytycznych z za oceanu , bardzo mnie to ciekawi , nic nie mogę znaleźć w internecie aby poczytać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kre Atywny niezalogowany
7 lipca 2024r. o 19:57
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a): Nie taką wielką różnicę.
PiS jeździł po wytyczne za ocean.


Napisz coś o tych wytycznych z za oceanu , bardzo mnie to ciekawi , nic nie mogę znaleźć w internecie aby poczytać .

Bo to ściema jak to całe peło, ale co tam niebawem nowe wybory, tylko jak tygrysek poda się do dymisji co nastąpi wkrótce ponieważ ryży obetnie kasę na armię
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
7 lipca 2024r. o 20:21
Nie, nie będę ci nic szukał.
Jeśli przez 8 lat rządów PiSu nie zauważyłeś kto rządził politykami tej partii...




Dopisane 07.07.2024r. o godz. 20:21:

....
Coś do oglądnięcia proponuję

&t=811s
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Umiar i pokora niezalogowany
7 lipca 2024r. o 20:33
Dla złodziejskiej pisobolszewii Orban rozmawiający z putinem to wybitny strateg. A Tusk 15 lat temu rozmawiający z putinem to zdrajca.
A pinokio i le pen to dopiero czopki putina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszara Azalia niezalogowany
7 lipca 2024r. o 21:00
Jasio wraca do polityki ..
czyżby STSsik się znudził ..?
a może „pinindzy niema i nie będzie”
Hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Rannik niezalogowany
7 lipca 2024r. o 21:01
Raducanu out...;D ...5.25 robi robotę ...;D
teraz oczekiwanie na mecz kolejnej Emmy ale tą to akurat obstawiłem jako wygraną ...
będzie to trudne ale jeśli rozrzuci Gauff po ''winklach'' to wygra...
to będzie drugi wygrany kupon chociaż mógł być lepszy tyle że Dymitrov skreczował ...
szkoda...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza