Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Miodowy Rannik niezalogowany
7 lipca 2024r. o 21:04
aha...tak krótko bo nie mam czasu

jeśli chodzi o CO2 to

''YANKESI'' JEDNOSTRONNIE WYPOWIEDZIELI PAKT EMISYJNY I W DUPIE MAJĄ JAKIEŚ TAM OBOSTRZENIA KLIMATYCZNE TAK SAMO JAK CHOCIAŻBY CHINY...

czytaj to Lucjan bo specjalnie dla ciebie masz to wielkimi ''bukwami''...;D
wracam za jakiś czas bo gra mi teraz Paul T i zaraz Emma...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dno oceaniczne niezalogowany
7 lipca 2024r. o 21:13
~~Miodowy Rannik napisał(a): Raducanu out...;D ...5.25 robi robotę ...;D
teraz oczekiwanie na mecz kolejnej Emmy ale tą to akurat obstawiłem jako wygraną ...
będzie to trudne ale jeśli rozrzuci Gauff po ''winklach'' to wygra...
to będzie drugi wygrany kupon chociaż mógł być lepszy tyle że Dymitrov skreczował ...
szkoda...


I wszystko jasne Hurkacz się ośmieszył
wedle Jasia ..
a Dymitrov skreczował..
nic dodać , nic ująć …


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszara Tawułka niezalogowany
7 lipca 2024r. o 21:15
~~Miodowy Rannik napisał(a): Raducanu out...;D ...5.25 robi robotę ...;D
teraz oczekiwanie na mecz kolejnej Emmy ale tą to akurat obstawiłem jako wygraną ...
będzie to trudne ale jeśli rozrzuci Gauff po ''winklach'' to wygra...
to będzie drugi wygrany kupon chociaż mógł być lepszy tyle że Dymitrov skreczował ...
szkoda...

Weź gościu spier...j z tymi reklamami szulerni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wyznawca PiS niezalogowany
7 lipca 2024r. o 21:31
Nie używaj takich zwrotów do Yankeesa
no bo wiesz …
kancelaria lub prokurator , a kasę posiada
STS ogłosił upadłość ..

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~n niezalogowany
7 lipca 2024r. o 21:45
tyle to i ja obstawiam w sts - dziś całe 7 zł do przodu - można? można ! a wy tylko narzekacie i krytykujecie naczelnego obstawiacza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Rannik niezalogowany
7 lipca 2024r. o 22:34
~~Dno oceaniczne napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Miodowy Rannik napisał(a): Raducanu out...;D ...5.25 robi robotę ...;D
teraz oczekiwanie na mecz kolejnej Emmy ale tą to akurat obstawiłem jako wygraną ...
będzie to trudne ale jeśli rozrzuci Gauff po ''winklach'' to wygra...
to będzie drugi wygrany kupon chociaż mógł być lepszy tyle że Dymitrov skreczował ...
szkoda...


I wszystko jasne Hurkacz się ośmieszył
wedle Jasia ..
a Dymitrov skreczował..
nic dodać , nic ująć …



nie ośmieszaj się jak Hurkacz ...ten poddał mecz przy ostatnim punkcie ze swojego przegranego serwisu i wiedział że przerżnie...
Dymitrov poddał mecz po trzecim gemie ...widziałeś jak wykręcił kostkę?...widziałeś jak po swoim serwisie opadł na skręconą wcześniej nogę i od razu podniósł rękę że to koniec?
więc nie porównuj tu Dymitrova do tego pajaca...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
7 lipca 2024r. o 23:21
~~Miodowy Rannik napisał(a): cieniaski z was ...o takie....------------------------------------------ ;D
jedna Emma dała mi kurs 4.9o a teraz druga 3.80 ...
a wy co?
tyle że sobie tu pojojczycie...HAHAHAHAHAHA

W co zainwestujesz ten hajs?
Opowiadaj - ludzie chcą wiedzieć!
Jakiś hotel, willa z basenem, a może zwyczajnie - złoto?
Koniecznie trzeba założyć nowy wątek - tylko dla Ciebie, tylko o Tobie.
To będzie hit.

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurgen z Hamburga niezalogowany
8 lipca 2024r. o 6:08
Czym gorzej dzieje się w PiS, tym lepiej dla Polski. Kaczyński dokonał zamachu na demokrację oraz podzielił i ograbił społeczeństwo .Musimy niestety jeszcze poczekać aż Dupa stanie się mokra i zniknie. Wtedy będzie można będzie zacząć rozliczanie kulawego dziada ze złotymi kolanami na poważnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.