Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

14240
M21W2
11 lipca 2024r. o 21:02
~~Floks purpurowy napisał(a): Nie narażaj się Lucjanowi bo nie mając nic do powiedzenia cię zwyzywa od debi/li lub bydlaków.


Każdemu według zasług , ważne że tacy jak ty mają dużo do powiedzenia , obgadywanie i plotki zamiast wypowiedzi na temat , tylko na tyle was stać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Floks purpurowy niezalogowany
11 lipca 2024r. o 21:03
No to pytam. Kto zamiast Niemiec?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrązowa Petunia niezalogowany
11 lipca 2024r. o 21:04
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązowożółta Kosodrzewina napisał(a): Co to jest ekonomia szeroko pojęta? Hahahahahahahahahahahahahaha...

To jakaś lucjanowa definicja makroekonomii, tak?


Dobrze zrozumiałeś , szeroko pojęta , moja definicja makroekonomii .

No i gitara.
Skoro już ustaliliśmy, że jesteś matołem bez wykształcenia, zabierającym głos na tematy, o których nie masz bladego pojęcia, to podaj nam te rynki zbytu zamiast Niemiec.

Bo chyba o to chodziło, nieprawdaż?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hiacynt purpurowy niezalogowany
11 lipca 2024r. o 21:05
Myślę że Lucjanowi najbliżej do handlu z San Escobarem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Floks purpurowy niezalogowany
11 lipca 2024r. o 21:07
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Floks purpurowy napisał(a): Nie narażaj się Lucjanowi bo nie mając nic do powiedzenia cię zwyzywa od debi/li lub bydlaków.


Każdemu według zasług , ważne że tacy jak ty mają dużo do powiedzenia , obgadywanie i plotki zamiast wypowiedzi na temat , tylko na tyle was stać .

Czyli po tym jak kogoś zwyzywałeś tu od BYDLAKÓW nie będziesz tu lamentował jak i ja teraz napiszę o tobie że jesteś BYDLAKIEM. hihihihi..
bo zasłużyłeś ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółta Liatra niezalogowany
11 lipca 2024r. o 21:07
~~Jasiu napisał(a): Lucjan jak jego idol Pinokio. Już wszystkim był. Teraz jest makroekonomistą. A jak mu podskoczysz to naśle na ciebie swoich kolesi faszystów od Bąkiewicz lub Mentzena z Tyszką.

Huehuehehue...

Lucjan to sobie może nasłać bąka do kibla po grochówce.

To mitoman i nieuk, z którego wszyscy tutaj mają bekę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limba górska niezalogowany
11 lipca 2024r. o 21:09
~~Płowobrązowa Petunia napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brązowożółta Kosodrzewina napisał(a): Co to jest ekonomia szeroko pojęta? Hahahahahahahahahahahahahaha...

To jakaś lucjanowa definicja makroekonomii, tak?


Dobrze zrozumiałeś , szeroko pojęta , moja definicja makroekonomii .

No i gitara.
Skoro już ustaliliśmy, że jesteś matołem bez wykształcenia, zabierającym głos na tematy, o których nie masz bladego pojęcia, to podaj nam te rynki zbytu zamiast Niemiec.

Bo chyba o to chodziło, nieprawdaż?

Lucjan klasycznie dokonał samozaorania więc nie oczekuj odpowiedzi bo po prostu jej nie będzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 lipca 2024r. o 21:11
~~Jasiu napisał(a): Lucjan jak jego idol Pinokio. Już wszystkim był. Teraz jest makroekonomistą. A jak mu podskoczysz to naśle na ciebie swoich kolesi faszystów od Bąkiewicz lub Mentzena z Tyszką.



Śpij spokojnie Jasieńku , bredzić każdy może , mnie to nie rusza , jestem nie tylko faszystą ale też nazistą gorszym od ssmanów .
Jestem przyzwyczajony do wyzwisk i kretyńskich insynuacji takich ludzi jak ty , ja faszysta i nazista mogę wam tylko
współczuć jak stękacie i lamentujecie po adekwatnej odpowiedzi , nie będę ukrywał że cieszą mnie wasze " krokodyle łzy ".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza