Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Płowobrązowa Petunia niezalogowany
11 lipca 2024r. o 21:13
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasiu napisał(a): Lucjan jak jego idol Pinokio. Już wszystkim był. Teraz jest makroekonomistą. A jak mu podskoczysz to naśle na ciebie swoich kolesi faszystów od Bąkiewicz lub Mentzena z Tyszką.



Śpij spokojnie Jasieńku , bredzić każdy może , mnie to nie rusza , jestem nie tylko faszystą ale też nazistą gorszym od ssmanów .
Jestem przyzwyczajony do wyzwisk i kretyńskich insynuacji takich ludzi jak ty , ja faszysta i nazista mogę wam tylko
współczuć jak stękacie i lamentujecie po adekwatnej odpowiedzi , nie będę ukrywał że cieszą mnie wasze " krokodyle łzy ".

No to gdzie ta adekwatna odpowiedź?

Jakie to rynki zamiast Niemiec?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
11 lipca 2024r. o 21:16
Jesteś po prostu głupcem . Sam siebie zapędziłeś w kozi róg i teraz odwracasz kota ogonem unikając odpowiedzi kto zamiast Niemiec. Tak było i w innych tematach kiedy nie odpowiadałeś na pytania a wtedy wychodziło z ciebie zwykłe chamisko. Niczego innego po tobie nie można się spodziewać. Masz to w genach chamie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarny Lędźwian niezalogowany
11 lipca 2024r. o 21:22
~~Jasiu napisał(a): Jesteś po prostu głupcem . Sam siebie zapędziłeś w kozi róg i teraz odwracasz kota ogonem unikając odpowiedzi kto zamiast Niemiec. Tak było i w innych tematach kiedy nie odpowiadałeś na pytania a wtedy wychodziło z ciebie zwykłe chamisko. Niczego innego po tobie nie można się spodziewać. Masz to w genach chamie.

Wystarczyło kilka pytań i Lucjan się rozkraczył jak Syrenka w drodze na wakacje xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 lipca 2024r. o 21:24
~~Floks purpurowy napisał(a): No to pytam. Kto zamiast Niemiec?


Dla ciebie istnieją tylko Niemcy innej odpowiedzi nie uznasz więc nie pytaj .



Dopisane 11.07.2024r. o godz. 21:24:

~~Jasiu napisał(a): Jesteś po prostu głupcem . Sam siebie zapędziłeś w kozi róg i teraz odwracasz kota ogonem unikając odpowiedzi kto zamiast Niemiec. Tak było i w innych tematach kiedy nie odpowiadałeś na pytania a wtedy wychodziło z ciebie zwykłe chamisko. Niczego innego po tobie nie można się spodziewać. Masz to w genach chamie.


Pogadaliśmy jak cham z kanalią , zostało mi tylko życzyć dobrej nocy Jasieńku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Floks purpurowy niezalogowany
11 lipca 2024r. o 21:25
Nie . Nie tylko Niemcy ale chcę przeczytać napisane przez ciebie kto zamiast Niemiec. Jesteś aż takim tchórzem by na to nie odpowiedzieć czy głupcem nie mającym na ten temat podstawowej nawet wiedzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowa Sosna niezalogowany
11 lipca 2024r. o 21:25
~~Srebrzystoczarny Lędźwian napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasiu napisał(a): Jesteś po prostu głupcem . Sam siebie zapędziłeś w kozi róg i teraz odwracasz kota ogonem unikając odpowiedzi kto zamiast Niemiec. Tak było i w innych tematach kiedy nie odpowiadałeś na pytania a wtedy wychodziło z ciebie zwykłe chamisko. Niczego innego po tobie nie można się spodziewać. Masz to w genach chamie.

Wystarczyło kilka pytań i Lucjan się rozkraczył jak Syrenka w drodze na wakacje xD

;D ;D ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrązowa Petunia niezalogowany
11 lipca 2024r. o 21:26
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Floks purpurowy napisał(a): No to pytam. Kto zamiast Niemiec?


Dla ciebie istnieją tylko Niemcy innej odpowiedzi nie uznasz więc nie pytaj .

Lucjan, sam zacząłeś stawiając absurdalną tezę, że znajdą się inne rynki zbytu. Do tego podparłeś się kłamstwem, że Rosja to największy odbiorca naszych towarów.

Piszesz głupoty, nie przeprosisz za pomyłkę, lecz brniesz dalej w zaparte.

A wiesz, dlaczego?

Bo jesteś nieukiem i chamem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
11 lipca 2024r. o 21:33
Wie że mu tu ostro przetrzepano gacie dlatego umyka . Ekonomista się znalazł a to zwykły wsiok i jak ktoś zauważył mitoman.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu