Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

14240
M21W2
11 lipca 2024r. o 21:37
~~Niebieskozielona Skimia napisał(a): Lucjan najpierw idzie w zaparte, że Rosja to największy odbiorca polskiego eksportu.


Ktoś zaprzeczył jak napisałem że kiedyś Rosja była jednym z największych importerów naszych towarów i na dowód wkleiłem to ;

" Poprawa stosunków gospodarczych w relacji polsko-rosyjskiej nastąpiła
w latach 1994-1997 i była efektem dynamicznego wzrostu w obrotach handlowych. Wpływ na tak dobre obroty handlowe miał rozwój gospodarki polskiej, który spowodował większe zapotrzebowanie na nośniki energii i surowce.
Oznaczało to, że Polska w szybkim tempie dostosowała swoją ofertę do potrzeb
rynku rosyjskiego. Natomiast po stronie rosyjskiej nastąpiła długo wyczekiwana
stabilizacja finansowa, która stwarzała możliwość dalszej współpracy. Tak dobre
relacje handlowe w 1997 r. doprowadziły do poszerzenia współpracy polsko­
-rosyjskiej - Rosja była drugim najważniejszym odbiorcą polskich towarów ."

DLA CIEBIE POWTÓRZĘ DUŻYMI LITERAMI - ROSJA BYŁA DRUGIM NAJWAŻNIEJSZYM ODBIORCĄ POLSKICH TOWARÓW .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 lipca 2024r. o 21:39
Drugim? Po kim jako pierwszym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 lipca 2024r. o 21:41
~~Płowobrązowa Petunia napisał(a): Bo jesteś nieukiem i chamem.[/

TY jesteś prostacką kanalią i dobrze ci z tym , mnie dobrze z tym że jestem nieukiem i chamem , teraz jęcz że cię wzywam od kanalii i gnid .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrązowa Petunia niezalogowany
11 lipca 2024r. o 21:42
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieskozielona Skimia napisał(a): Lucjan najpierw idzie w zaparte, że Rosja to największy odbiorca polskiego eksportu.


Ktoś zaprzeczył jak napisałem że kiedyś Rosja była jednym z największych importerów naszych towarów i na dowód wkleiłem to ;

" Poprawa stosunków gospodarczych w relacji polsko-rosyjskiej nastąpiła
w latach 1994-1997 i była efektem dynamicznego wzrostu w obrotach handlowych. Wpływ na tak dobre obroty handlowe miał rozwój gospodarki polskiej, który spowodował większe zapotrzebowanie na nośniki energii i surowce.
Oznaczało to, że Polska w szybkim tempie dostosowała swoją ofertę do potrzeb
rynku rosyjskiego. Natomiast po stronie rosyjskiej nastąpiła długo wyczekiwana
stabilizacja finansowa, która stwarzała możliwość dalszej współpracy. Tak dobre
relacje handlowe w 1997 r. doprowadziły do poszerzenia współpracy polsko­
-rosyjskiej - Rosja była drugim najważniejszym odbiorcą polskich towarów ."

DLA CIEBIE POWTÓRZĘ DUŻYMI LITERAMI - ROSJA BYŁA DRUGIM NAJWAŻNIEJSZYM ODBIORCĄ POLSKICH TOWARÓW .

Kłamczuszek :)

Wcześniej napisałeś, że NAJWIĘKSZYM.

Dlatego wytknięto ci kłamstwo, ponieważ każdy ekonomista wie, że od 1989 roku największym odbiorcą polskiego eksportu są Niemcy.

No to teraz do rzeczy. Jakie to rynki zbytu w miejsce Niemiec?

Odpowiedz w końcu na temat!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 lipca 2024r. o 21:48
~~ napisał(a): Drugim? Po kim jako pierwszym?


Jak to kto nie mogę napisać nic innego jak Niemcy , " im wszystko zawdzięczamy " dzięki Niemcom Polska istnieje .
Czas abyśmy zostali ich landem , mamy rząd który temu projektowi bardzo sprzyja .



Dopisane 11.07.2024r. o godz. 21:48:

~~Płowobrązowa Petunia napisał(a): Wcześniej napisałeś, że NAJWIĘKSZYM.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Kuningamia niezalogowany
11 lipca 2024r. o 21:49
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Drugim? Po kim jako pierwszym?


Jak to kto nie mogę napisać nic innego jak Niemcy , " im wszystko zawdzięczamy " dzięki Niemcom Polska istnieje .
Czas abyśmy zostali ich landem , mamy rząd który temu projektowi bardzo sprzyja .

No i znowu unikasz odpowiedzi.

Szkoda na ciebie prądu, bo to jak gadanie z katarynką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawa Brodia niezalogowany
11 lipca 2024r. o 21:49
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieskozielona Skimia napisał(a): Lucjan najpierw idzie w zaparte, że Rosja to największy odbiorca polskiego eksportu.


Ktoś zaprzeczył jak napisałem że kiedyś Rosja była jednym z największych importerów naszych towarów i na dowód wkleiłem to ;

" Poprawa stosunków gospodarczych w relacji polsko-rosyjskiej nastąpiła
w latach 1994-1997 i była efektem dynamicznego wzrostu w obrotach handlowych. Wpływ na tak dobre obroty handlowe miał rozwój gospodarki polskiej, który spowodował większe zapotrzebowanie na nośniki energii i surowce.
Oznaczało to, że Polska w szybkim tempie dostosowała swoją ofertę do potrzeb
rynku rosyjskiego. Natomiast po stronie rosyjskiej nastąpiła długo wyczekiwana
stabilizacja finansowa, która stwarzała możliwość dalszej współpracy. Tak dobre
relacje handlowe w 1997 r. doprowadziły do poszerzenia współpracy polsko­
-rosyjskiej - Rosja była drugim najważniejszym odbiorcą polskich towarów ."

DLA CIEBIE POWTÓRZĘ DUŻYMI LITERAMI - ROSJA BYŁA DRUGIM NAJWAŻNIEJSZYM ODBIORCĄ POLSKICH TOWARÓW .

Pamiętam jak w 1980 roku była Olimpiada w Moskwie to kacapy faktycznie odbierali Polsce wszystkie produkty ale za darmo .!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennoruda Tygrysówka niezalogowany
11 lipca 2024r. o 21:51
Lucjan, ty chodzący deficycie intelektualny. Idź już spać i skończ się kompromitować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza