Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

14240
M21W2
11 lipca 2024r. o 21:51
~~Płowobrązowa Petunia napisał(a): Wcześniej napisałeś, że NAJWIĘKSZYM.


Udowodnij , wiem że napisałem , ROSJA BYŁA JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH IMPORTERÓW , sam byłem zaskoczony jak przeczytałem że drugim .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowa Sosna niezalogowany
11 lipca 2024r. o 21:52
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płowobrązowa Petunia napisał(a): Bo jesteś nieukiem i chamem.[/

TY jesteś prostacką kanalią i dobrze ci z tym , mnie dobrze z tym że jestem nieukiem i chamem , teraz jęcz że cię wzywam od kanalii i gnid .

nie miotaj się Lucjan...HAHAHAHAHA

Petunia to nie ja....;D
dlaczego więc go wyzywasz?
powiem tak...zrobiłes z siebie po raz wtóry tematycznego ignoranta myląc pojęcia ...chcesz błyszczeć Lucek to posyp się brokatem bo tu raczej wyszedłeś na głupka...i opamiętaj się chłopie...piszą tu obcy ci ludzie o których nic nie wiesz więc po co ich wyzywasz?
faktycznie masz to w genach jak tu ktoś napisał? ...bo to że jesteś narcystycznym mitomanem ja wiem do lat...;D

mnie przegrana Rybki obniżyła wartość kuponu a tu tyle się działo...;D
poczytałem na poprawę humoru i się nie zawiodłem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowa Sosna niezalogowany
11 lipca 2024r. o 21:52
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płowobrązowa Petunia napisał(a): Bo jesteś nieukiem i chamem.[/

TY jesteś prostacką kanalią i dobrze ci z tym , mnie dobrze z tym że jestem nieukiem i chamem , teraz jęcz że cię wzywam od kanalii i gnid .

nie miotaj się Lucjan...HAHAHAHAHA

Petunia to nie ja....;D
dlaczego więc go wyzywasz?
powiem tak...zrobiłes z siebie po raz wtóry tematycznego ignoranta myląc pojęcia ...chcesz błyszczeć Lucek to posyp się brokatem bo tu raczej wyszedłeś na głupka...i opamiętaj się chłopie...piszą tu obcy ci ludzie o których nic nie wiesz więc po co ich wyzywasz?
faktycznie masz to w genach jak tu ktoś napisał? ...bo to że jesteś narcystycznym mitomanem ja wiem do lat...;D

mnie przegrana Rybki obniżyła wartość kuponu a tu tyle się działo...;D
poczytałem na poprawę humoru i się nie zawiodłem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 lipca 2024r. o 21:58
~~Brunatnoszara Kuningamia napisał(a): No i znowu unikasz odpowiedzi.


Odpisałem , nie ma innych państw na świecie , są tylko Niemcy , nie istnieje już Azja nie istnieją Ameryki , Afryki , jednym słowem Niemcy są nie zastąpione .Zapomniałem , Europy też już nie ma są same landy niemieckie .
Na durne pytanie durna odpowiedź , adekwatna .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowa Sosna niezalogowany
11 lipca 2024r. o 21:59
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płowobrązowa Petunia napisał(a): Wcześniej napisałeś, że NAJWIĘKSZYM.


Udowodnij , wiem że napisałem , ROSJA BYŁA JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH IMPORTERÓW , sam byłem zaskoczony jak przeczytałem że drugim .

kłamiesz Lucjan ...kłamiesz...
napisałeś ...

14240
M21W2
1 godz. 53 min. temu
~~Ognistoruda Imperata napisał(a): Miałeś matole wskazać alternatywę dla Niemiec, a nie zestawienie wymiany handlowej, ekonomisto za dyszkę xD


Bydlaku naucz się czytać a nie szczekać , wyraźnie napisałem , polscy eksporterzy sobie z tym poradzą tak jak poradzili sobie po stracie największego rynku zbytu jakim była Rosja ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Kuningamia niezalogowany
11 lipca 2024r. o 22:03
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płowobrązowa Petunia napisał(a): Wcześniej napisałeś, że NAJWIĘKSZYM.


Udowodnij , wiem że napisałem , ROSJA BYŁA JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH IMPORTERÓW , sam byłem zaskoczony jak przeczytałem że drugim .

Już ci udowadniam, internetowy matole.

Spójrz na stronę nr 1093 a tam znajdziesz swój wyjątkowo uprzejmy wpis:

"Bydlaku naucz się czytać a nie szczekać , wyraźnie napisałem , polscy eksporterzy sobie z tym poradzą tak jak poradzili sobie po stracie największego rynku zbytu jakim była Rosja ,"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowa Sosna niezalogowany
11 lipca 2024r. o 22:04
to twój post ze strony 1093...

aleś się wpieprzył w ''kanał''...;D
ja tam teraz wolę ''szkiełko'' a ty chłopie idź spać bo jeszcze bardziej się tu pogrążysz...chociaż teraz będzie już trudno ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 lipca 2024r. o 22:06
~~Brązowopłowa Sosna napisał(a): nie miotaj się Lucjan...HAHAHAHAHA

Petunia to nie ja....;D


Petunii a nie tobie odpowiedziałem że jest kanalią i gnidą , ty jak widzę jesteś Sosną więc skąd twoje przypuszczenia .
Ja mogę przypuszczać że piszesz ty za kilku , tylko przypuszczać , dowodów nie mam .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza