Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Mysa Stokrotka niezalogowany
12 lipca 2024r. o 10:43
M21W2 napisał(a): Janusz , nie skomentuję ani nie odpowiem tobie twoje brednie . Komu i kiedy ty hipokryto odpowiedziałeś na jakiekolwiek pytanie. Dla ciebie to że napisałem o Rosji jako największym importerem a nie drugim jest powodem do oskarżeń o kłamstwa , nie ważne że wkleiłem informacje że była drugim z największych importerów. To co piszesz o TV Republika to zlepek oszczerstw i kłamstw , wiesz co jest najgorsze w tobie, jesteś notorycznym kłamcą i oszczercą swoje kompleksy wyładowujesz atakując adwersarzy . Jakiś Jasiu ledwo się obudził pisze, " Lucjan nawet Wizowa nie uratował" , stać cię na to aby logicznie skomentować jego wpis, jestem pewien że nie, jesteś zawsze po stronie tych co mnie szkalują i wyzywają , odpowiem tobie dlaczego ich popierasz, są tacy jak ty , stanowicie zgraną drużynę konfabulantów, oszczerców.

a co ty taki od rana nakręcony?...źle spałes po tych batach jakie wczoraj na dobranoc zebrałeś?...wypij meliskę ...
bo juz chyba w pierwszym wpisie wracasz do wyzwisk...
Lucjan ja zawsze odpowiadam na pytania o ile nie wkraczają w moje osobiste sprawy..

a gdzie to ja kłamię w sprawie Republiki?
ja mam kompleksy?...Lucuś - ja jestem twoim kompleksem a ty tu dla mnie robisz za kogoś kogo można nazwać trefnisiem...;D
a Wizów?...tyle mnie on obchodzi co ciebie Stocznia ''kolebka'' rozkradziona i rozsprzedana przez twoich kolesi min. ''solidaruchów''
Lucjan...nie pisz tu chłopie o konfabulantach i oszczercach bo sam jesteś pierwszym w tych którzy właśnie to robią...
brniesz w łgarstwa tych którzy wtłoczyli ci swoje brednie i nie potrafisz się od nich odciąć...

chociaż raz przyznaję ci się zdarzyło...chyba dwa dni wstecz jak podważyłeś prawdziwość twierdzeń twojego łajzowatego ,szczerbatego przezesiny...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
12 lipca 2024r. o 10:43
~~Brudnobiały Miłorząb napisał(a): Przez takich jak ty, niemiecki sługusie, Niemcy dymają Polaków i robią z nas niewolników.

Wstydź się! Nie jesteś prawdziwym Polakiem!

Byłem wyzywany za krytykę Tuska i jego niemieckich mocodawców, obecnie " prawdziwi Polacy" gotowi mnie zlinczować .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Stokrotka niezalogowany
12 lipca 2024r. o 10:47
M21W2 napisał(a): Posłowie prawnicy powołali zespół do dokumentowania łamania prawa przez koalicję 13 grudnia. Zaledwie 7 miesięcy rządów koalicji dyktatora Tuska a już 17 spraw skierowanych do prokuratury o przekroczeniu uprawnień i łamanie prawa przez ludzi Tuska . Oczywiste jest że postkomunistyczni prokuratorzy Bodnara nie podejmą żadnych działań. Każda władza kiedyś się kończy, oni o tym zapominają.

zaledwie 7 miesięcy a już sterta wniosków o uchylenie immunitetów złodziei i łgarzy piSSowskich ...
dzisiaj wnioski dla Mejzy ,Mateckiegi i Antona Antonowycza Macjarewicza....swoistego Dzierżyńskiego polskiej ''polityki''...HAHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Stokrotka niezalogowany
12 lipca 2024r. o 10:49
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brudnobiały Miłorząb napisał(a): Przez takich jak ty, niemiecki sługusie, Niemcy dymają Polaków i robią z nas niewolników.

Wstydź się! Nie jesteś prawdziwym Polakiem!

Byłem wyzywany za krytykę Tuska i jego niemieckich mocodawców, obecnie " prawdziwi Polacy" gotowi mnie zlinczować .

a mnie wyzywałeś za krytykę ''solidaruchów '' i żoliborskiej łajzy...;D
no i za największego szkodnika dla polskości i Polski Antona Antonowycz Macjarewicza...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
12 lipca 2024r. o 10:49
Janusz znam na pamięć twój bełkot na mój temat, powtarzasz się jak zepsuta katarynka. Konfabulanci i oszczercy tak mają .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Zawciąg niezalogowany
12 lipca 2024r. o 10:55
M21W2 napisał(a): Janusz znam na pamięć twój bełkot na mój temat, powtarzasz się jak zepsuta katarynka. Konfabulanci i oszczercy tak mają .

Ty konfabulujesz!

Robisz geszefty z Niemcami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiały Miłorząb niezalogowany
12 lipca 2024r. o 10:59
Pętla wokół Morawieckiego się zaciska‼️

Zatrzymano kolejną osobę podejrzaną o okradanie Polek i Polaków. Bez zdziwienia - stara znajoma Morawieckiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
12 lipca 2024r. o 11:01
~~Mysa Stokrotka napisał(a): zaledwie 7 miesięcy a już sterta wniosków o uchylenie immunitetów złodziei i łgarzy piSSowskich ...
dzisiaj wnioski dla Mejzy ,Mateckiegi i Antona Antonowycza Macjarewicza....swoistego Dzierżyńskiego polskiej ''polityki''...HAHAHAHAHA


Bardzo dobrze , jak była wina misi byś kara , PiS tego nie zrobił po objęciu władzy teraz mają nauczkę jak postępować w przyszłości z Tuskiem i jego bandyckimi poddanymi .
Jest jeden problem , Bodnarowi już teraz szykują stanowisko w Brukseli , reszta jak ostatnio Giertych wyemigrują .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA #pijezkranu