Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Mysa Stokrotka niezalogowany
12 lipca 2024r. o 11:03
M21W2 napisał(a): Janusz znam na pamięć twój bełkot na mój temat, powtarzasz się jak zepsuta katarynka. Konfabulanci i oszczercy tak mają .

i to jest właśnie twój ''ból dupeczki'' że walę ci ''kawę na ławę '' a ty nie potrafisz odpowiadać...;D
'konfabulanci i oszczercy'' ? ;D

a pamiętasz Lucjan jak sam tu przyznałeś że uległeś presji jaka wywarł na ciebie twój koleżka z ''koziej dupy'' i brnąłeś długo w nie dosyć długo zanim ten twój koleżka cię wkur.wi.ł i w końcu przyznałeś że tak nie było jak to sm przedstawiałeś...

i kto tu jest konfabulantem i oszczercą?
ale ja ci wybaczam ufając w to że wyciągnąłeś z tego pewną lekcję..;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiały Miłorząb niezalogowany
12 lipca 2024r. o 11:06
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mysa Stokrotka napisał(a): zaledwie 7 miesięcy a już sterta wniosków o uchylenie immunitetów złodziei i łgarzy piSSowskich ...
dzisiaj wnioski dla Mejzy ,Mateckiegi i Antona Antonowycza Macjarewicza....swoistego Dzierżyńskiego polskiej ''polityki''...HAHAHAHAHA


Bardzo dobrze , jak była wina misi byś kara , PiS tego nie zrobił po objęciu władzy teraz mają nauczkę jak postępować w przyszłości z Tuskiem i jego bandyckimi poddanymi .
Jest jeden problem , Bodnarowi już teraz szykują stanowisko w Brukseli , reszta jak ostatnio Giertych wyemigrują .

Znowu kłamiesz, Lucjan.

Bodnar zaprzeczył, że dokądkolwiek się wybiera.

Chce tu i teraz powsadzać twoich partyjnych kumpli złodziei do pie.rdla na dłuuuuugie lata xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Stokrotka niezalogowany
12 lipca 2024r. o 11:06
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mysa Stokrotka napisał(a): zaledwie 7 miesięcy a już sterta wniosków o uchylenie immunitetów złodziei i łgarzy piSSowskich ...
dzisiaj wnioski dla Mejzy ,Mateckiegi i Antona Antonowycza Macjarewicza....swoistego Dzierżyńskiego polskiej ''polityki''...HAHAHAHAHA


Bardzo dobrze , jak była wina misi byś kara , PiS tego nie zrobił po objęciu władzy teraz mają nauczkę jak postępować w przyszłości z Tuskiem i jego bandyckimi poddanymi .
Jest jeden problem , Bodnarowi już teraz szykują stanowisko w Brukseli , reszta jak ostatnio Giertych wyemigrują .

czy dlatego twój koleś '' brudna pała'' i ''skur...syn'' ucieka do Brukseli? ...a wcześniejsi piSSdzielce co robili?...oszustka Zalewska ...oszust Jaki...
wymieniać dalej? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
12 lipca 2024r. o 11:07
~~Ołowiany Zawciąg napisał(a): Robisz geszefty z Niemcami.


Widzę że nie cierpisz Niemców , to się chwali , mam nadzieję że nie głosowałeś na koalicję 13 grudnia i jej przywódcę
sługusa Merkel a teraz Szolca .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Zawciąg niezalogowany
12 lipca 2024r. o 11:07
Lucjan, ty niemiecki sługusie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiały Miłorząb niezalogowany
12 lipca 2024r. o 11:08
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ołowiany Zawciąg napisał(a): Robisz geszefty z Niemcami.


Widzę że nie cierpisz Niemców , to się chwali , mam nadzieję że nie głosowałeś na koalicję 13 grudnia i jej przywódcę
sługusa Merkel a teraz Szolca .

Po ile masz truskawki dla Niemców?

Sprzedajesz je jako ogólno pojęty ekonomista, czy jak?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
12 lipca 2024r. o 11:10
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ołowiany Zawciąg napisał(a): Robisz geszefty z Niemcami.


Widzę że nie cierpisz Niemców , to się chwali , mam nadzieję że nie głosowałeś na koalicję 13 grudnia i jej przywódcę
sługusa Merkel a teraz Szolca .

Czy to znaczy że twój brat kocha Niemców bo ile to już lat znosi niemiecką niewolę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
12 lipca 2024r. o 11:16
~~Mysa Stokrotka napisał(a): a pamiętasz Lucjan jak sam tu przyznałeś że uległeś presji jaka wywarł na ciebie twój koleżka z ''koziej dupy''



Nadal konfabulujesz , wróć do tematu o fałszywym człowieku , ja jego krytykowałem ty broniłeś , wtedy sprawialiście
wrażenie zażyłych przyjaciół , tak było do czasu jak wygarnął prawdę o tobie .



Dopisane 12.07.2024r. o godz. 11:16:

~~Brudnobiały Miłorząb napisał(a): Bodnar zaprzeczył, że dokądkolwiek się wybiera.


Wszyscy zaprzeczają , Bodnar nie jest wyjątkiem , Sienkiewicz , Kierwiński też się nie wybierali do Brukseli , Tusk swego czasu też twierdził że nigdzie się nie wybiera , dla niego bycie Polskim Premierem jest najwyższym zaszczytem , jak to się skończyło nie muszę przypominać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza