Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Antek niezalogowany
12 lipca 2024r. o 11:16
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brudnobiały Miłorząb napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Brudnobisły Miłorzębie , uwielbiam takie wpisy jak twój , można kiedyś mi pomogą jak Tusk zostanie niemieckim gubernatorem landu Polska.

Ty niemiecki sługusie!
Ulżyło tobie ?, jak tak to bardzo się cieszę.

Debilizm Lucjana sięga Zenitu !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
12 lipca 2024r. o 11:20
~~Mysa Stokrotka napisał(a): czy dlatego twój koleś '' brudna pała'' i ''skur...syn'' ucieka do Brukseli?


Ucieka bo twoi kolesie z przestępczej koalicji 13 grudnia siłowo przejęli prokuraturę i stosują prawo tak jak oni to
rozumieją .
Jak byś nie wiedział to mój " kolega " Daniel nie ma postawionych żadnych zarzutów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiały Miłorząb niezalogowany
12 lipca 2024r. o 11:22
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mysa Stokrotka napisał(a): czy dlatego twój koleś '' brudna pała'' i ''skur...syn'' ucieka do Brukseli?


Ucieka bo twoi kolesie z przestępczej koalicji 13 grudnia siłowo przejęli prokuraturę i stosują prawo tak jak oni to
rozumieją .
Jak byś nie wiedział to mój " kolega " Daniel nie ma postawionych żadnych zarzutów .

Twój koleżka Daniel Brudna Pała Obajtek jest takim smaym ekonomistą jak ty xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
12 lipca 2024r. o 11:24
~~Antek napisał(a): Debilizm Lucjana sięga Zenitu !!!!


Antoś nie odpiszę tobie , Janusz tylko na to czeka aby mnie zaatakować że wyzywam takie kanalie jak ty , ups nie chciałem , przepraszam Antosiu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Scrap aluminum products niezalogowany
12 lipca 2024r. o 11:26
Ciao, future friend! I'm thrilled to meet a potential new friend.

It seems like this could add significant value to your project Ferrous material handling procedures

Toodle pip, and farewell, my dear
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Zawciąg niezalogowany
12 lipca 2024r. o 11:27
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Antek napisał(a): Debilizm Lucjana sięga Zenitu !!!!


Antoś nie odpiszę tobie , Janusz tylko na to czeka aby mnie zaatakować że wyzywam takie kanalie jak ty , ups nie chciałem , przepraszam Antosiu .

Lucjan, jak tam alternatywa dla rynku niemieckiego?

Odpowiesz w końcu, matole ekonomiczny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
12 lipca 2024r. o 11:28
~~Brudnobiały Miłorząb napisał(a): Twój koleżka Daniel Brudna Pała Obajtek jest takim smaym ekonomistą jak ty xD


Sprawdź zyski jakie generował Orlen jak Prezesem był mój kolega Daniel a jakie ma jak prezesem został twój koleżka Ireneusz Fujara czy jakoś tak .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Stokrotka niezalogowany
12 lipca 2024r. o 11:30
bzdury piszesz ...ja nigdzie go nie broniłem tylko potwierdzałem to co mówił o tym jak ten twój ''ruch solidarnościowy'' zszedł na psy...
potwierdzałem to na podstawie dostępnych materiałów jak twoi kolesie rozsprzedawali majątek stoczni ...
kiedy ty zaczniesz pisać prawdę i tobie przyznam rację co nie znaczy że zaraz będziesz moim przyjacielem...
a jaką to prawdę niby wygarnął?
Lucjan ...mało wiesz więc sam tu idziesz w te swoje ''konfabulacje''...;D
a pamiętasz jak to naśmiewałeś się ze swojego kolesia jak to zablokował jakąś bramę maluchem?
zapomniałeś?
a pamiętasz jak tu pisałeś że oglądałeś jakieś pokoje jakie poprawiałem i kończyłem po innym jego kolesiu i z których jak sam pisałeś był zadowolony?...nie pamiętasz?
a ja właśnie dlatego mam swój ''ipeenek''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza