Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Mysa Stokrotka niezalogowany
12 lipca 2024r. o 11:48
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mysa Stokrotka napisał(a): a jaką to prawdę niby wygarnął?


O tym jak napisał jak mnie miał zaprosić do siebie z twojej inicjatywy a ty niby przypadkiem miałeś przyjść na to
spotkanie aby mi dokopać , nie przyszedłeś , stchórzyłeś .
Dopisane 12.07.2024r. o godz. 11:39:
Ktoś napisał: ~~Mysi Aster napisał(a): Bo Obajtek zawyżał ceny paliw i nas rżnął na kasę, ale co taki ogolno pojęty ekonomista może wiedzieć o tym xD

Co ty nie powiesz , dlaczego teraz jest oskarżany przez obecny zarząd o to że zaniżał ceny na polecenie Kaczyńskiego .
Dopisane 12.07.2024r. o godz. 11:41:~~Mysa Stokrotka napisał(a): ..jesteś typowym przykładem narcystycznego prostactwa ...

Masz to w kapowniku , tak o tobie pisałem .
Dopisane 12.07.2024r. o godz. 11:43:~~Mysa Stokrotka napisał(a): pytałem cię kilka minut wstecz gdzie kłamałem w sprawie Republiki i tego jak wchodzą w buty faszoli zarówno niemieckich jak i ukraińskich...
dlaczego więc nie odpowiadasz? ;D

Sam sobie odpowiedziałeś , dzięki że już ja nie muszę prostować twoich oszczerstw .

no widzisz...nawet tutaj nie potrafisz postawić się w merytorycznej kontrze tylko wypisujesz bzdety...;D
nic Lucjan nie ''sprostujesz '' bo wiesz że po tych Niemcach i twoim postrzeganiu ''makroekonomii'' i tu wyszedł byś na ...konfabulanta...;D
a to że Konfederacja brała kasiorę ze źródełek rosyjskich to prawda czy nie?
a to że Republika była i jest dofinansowywana z dotacji rządowych to prawda czy nie?

myślę że i na to nie odpowiesz ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
12 lipca 2024r. o 11:49
~~Brudnobiały Miłorząb napisał(a): Dla Lucjana Rosja to największy odbiorca polskiego eksportu i aby to zmienić opycha Niemcom truskawki :)



Rosja była największym importerem polskich jabłek , po nałożeniu embarga mieliśmy nie tak dawno zawalony polski rynek jabłkami , za nie sprzedane jabłka otrzymywali rekompensaty . Polscy przedsiębiorcy znaleźli rynki zbytu w krajach
azjatyckich . Ale co ty możesz wiedzieć , piszesz aby zaistnieć na forum .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Stokrotka niezalogowany
12 lipca 2024r. o 11:50
~~Brudnobiały Miłorząb napisał(a): Zawyżał ceny w trakcie niskiego Vatu na paliwa, a potem je obniżył.

Tyle tylko, że ta obniżka, cudownym zbiegiem okoliczności, nastąpiła w dniu przywrócenia pełnej stawki Vat przez Morawieckiego.

trzeba pamiętać i o tym że ponosi pełną odpowiedzialność za naruszenie rezerw strategicznych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
12 lipca 2024r. o 11:54
~~Mysa Stokrotka napisał(a): a to że Konfederacja brała kasiorę ze źródełek rosyjskich to prawda czy nie?
a to że Republika była i jest dofinansowywana z dotacji rządowych to prawda czy nie?


Nie wiem , udowodnij że piszesz prawdę .




Dopisane 12.07.2024r. o godz. 11:54:

~~Mysa Stokrotka napisał(a): minut wstecz gdzie kłamałem w sprawie Republiki i tego jak wchodzą w buty faszoli zarówno niemieckich jak i ukraińskich...


To nie tylko kłamstwo , to oszczerstwo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Stokrotka niezalogowany
12 lipca 2024r. o 11:56
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brudnobiały Miłorząb napisał(a): Dla Lucjana Rosja to największy odbiorca polskiego eksportu i aby to zmienić opycha Niemcom truskawki :)



Rosja była największym importerem polskich jabłek , po nałożeniu embarga mieliśmy nie tak dawno zawalony polski rynek jabłkami , za nie sprzedane jabłka otrzymywali rekompensaty . Polscy przedsiębiorcy znaleźli rynki zbytu w krajach
azjatyckich . Ale co ty możesz wiedzieć , piszesz aby zaistnieć na forum .

i znowu pomijasz istotne fakty...
czytałem o tych rekompensatach i ilości spraw jakie rolnicy wytoczyli kontrahentom i Skarbowi Państwa bo jakieś wytwórnie win nie wypłacały im kasy za dostawy...
napisz o tym i konkretnie komu obecnie wysyła się te jabłka...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowy Zaślaz niezalogowany
12 lipca 2024r. o 11:58
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brudnobiały Miłorząb napisał(a): Dla Lucjana Rosja to największy odbiorca polskiego eksportu i aby to zmienić opycha Niemcom truskawki :)



Rosja była największym importerem polskich jabłek , po nałożeniu embarga mieliśmy nie tak dawno zawalony polski rynek jabłkami , za nie sprzedane jabłka otrzymywali rekompensaty . Polscy przedsiębiorcy znaleźli rynki zbytu w krajach
azjatyckich . Ale co ty możesz wiedzieć , piszesz aby zaistnieć na forum .

Lucek, jesteś moim ulubionym ekonomistą na tym forum.

Czyli nie Rosja, tylko Niemcy i nie cały eksport, tylko eksport jabłek.

No takie fikołki to tylko ty potrafisz xD.

Zastanawiam się, jak ci się to wszystko skleja i układa w ciąg logiczny. Wczoraj co innego i dzisiaj co innego.

Ty głowy używasz tylko do jedzenia, zgadza się?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
12 lipca 2024r. o 12:02
~~Brudnobiały Miłorząb napisał(a): Zawyżał ceny w trakcie niskiego Vatu na paliwa, a potem je obniżył.

Tyle tylko, że ta obniżka, cudownym zbiegiem okoliczności, nastąpiła w dniu przywrócenia pełnej stawki Vat przez Morawieckiego.


Dobrze pamiętasz co mówili w TVN , tylko nie powiedzieli tobie że wat na paliwo został podniesiony na polecenie eurokratów pod groźbą kary za nieuczciwą konkurencje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiały Miłorząb niezalogowany
12 lipca 2024r. o 12:04
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brudnobiały Miłorząb napisał(a): Zawyżał ceny w trakcie niskiego Vatu na paliwa, a potem je obniżył.

Tyle tylko, że ta obniżka, cudownym zbiegiem okoliczności, nastąpiła w dniu przywrócenia pełnej stawki Vat przez Morawieckiego.


Dobrze pamiętasz co mówili w TVN , tylko nie powiedzieli tobie że wat na paliwo został podniesiony na polecenie eurokratów pod groźbą kary za nieuczciwą konkurencje .

Podaj źródło tych rewelacji, hahahahahahahahaha...

No co za matoł xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Orange zaprasza