Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

14240
M21W2
12 lipca 2024r. o 11:30
~~Ołowiany Zawciąg napisał(a): Lucjan, jak tam alternatywa dla rynku niemieckiego?

Odpowiesz w końcu, matole ekonomiczny?


No nie , oczekujesz odpowiedzi od " matoła ekonomicznego " , co z tobą nie tegez ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Aster niezalogowany
12 lipca 2024r. o 11:31
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brudnobiały Miłorząb napisał(a): Twój koleżka Daniel Brudna Pała Obajtek jest takim smaym ekonomistą jak ty xD


Sprawdź zyski jakie generował Orlen jak Prezesem był mój kolega Daniel a jakie ma jak prezesem został twój koleżka Ireneusz Fujara czy jakoś tak .

Bo Obajtek zawyżał ceny paliw i nas rżnął na kasę, ale co taki ogolno pojęty ekonomista może wiedzieć o tym xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Stokrotka niezalogowany
12 lipca 2024r. o 11:35
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Antek napisał(a): Debilizm Lucjana sięga Zenitu !!!!


Antoś nie odpiszę tobie , Janusz tylko na to czeka aby mnie zaatakować że wyzywam takie kanalie jak ty , ups nie chciałem , przepraszam Antosiu .

myślę Lucjan że się przeceniasz...myślisz że ktoś poczuje się urażony obelgami jakie kierujesz w jego stronę?
nie Lucek...to pokazuje tylko to o czym ktoś tu wczoraj pisał...jesteś typowym przykładem narcystycznego prostactwa ...

pytałem cię kilka minut wstecz gdzie kłamałem w sprawie Republiki i tego jak wchodzą w buty faszoli zarówno niemieckich jak i ukraińskich...
dlaczego więc nie odpowiadasz? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiały Miłorząb niezalogowany
12 lipca 2024r. o 11:35
Dla Lucjana Rosja to największy odbiorca polskiego eksportu i aby to zmienić opycha Niemcom truskawki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
12 lipca 2024r. o 11:43
~~Mysa Stokrotka napisał(a): a jaką to prawdę niby wygarnął?


O tym jak napisał jak mnie miał zaprosić do siebie z twojej inicjatywy a ty niby przypadkiem miałeś przyjść na to
spotkanie aby mi dokopać , nie przyszedłeś , stchórzyłeś .



Dopisane 12.07.2024r. o godz. 11:39:

~~Mysi Aster napisał(a): Bo Obajtek zawyżał ceny paliw i nas rżnął na kasę, ale co taki ogolno pojęty ekonomista może wiedzieć o tym xD


Co ty nie powiesz , dlaczego teraz jest oskarżany przez obecny zarząd o to że zaniżał ceny na polecenie Kaczyńskiego .



Dopisane 12.07.2024r. o godz. 11:41:

~~Mysa Stokrotka napisał(a): ..jesteś typowym przykładem narcystycznego prostactwa ...


Masz to w kapowniku , tak o tobie pisałem .



Dopisane 12.07.2024r. o godz. 11:43:

~~Mysa Stokrotka napisał(a): pytałem cię kilka minut wstecz gdzie kłamałem w sprawie Republiki i tego jak wchodzą w buty faszoli zarówno niemieckich jak i ukraińskich...
dlaczego więc nie odpowiadasz? ;D


Sam sobie odpowiedziałeś , dzięki że już ja nie muszę prostować twoich oszczerstw .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Stokrotka niezalogowany
12 lipca 2024r. o 11:43
nic o tym nie wiem że miało być jakieś wasze wcześniejsze spotkanie na którym i ja miałem być...
czy stchórzyłem?...a przed czym?...a przed kim?
zresztą byłem na jednym ...;D

aproposik ...czy twój koleżka opowiadał ci o historii i stanie tego ''salonu'' w którym odbyło się to sławetne spotkanie?
wiesz w jakim było stanie?...nie wiesz?
ano wszystko tam było czarne od sadzy a sufit przypominał kolorem dupę Murzyna...;D
tak jak pisałem Lucjan ..mało wiesz a resztę sobie dopisujesz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Stokrotka niezalogowany
12 lipca 2024r. o 11:43
nic o tym nie wiem że miało być jakieś wasze wcześniejsze spotkanie na którym i ja miałem być...
czy stchórzyłem?...a przed czym?...a przed kim?
zresztą byłem na jednym ...;D

aproposik ...czy twój koleżka opowiadał ci o historii i stanie tego ''salonu'' w którym odbyło się to sławetne spotkanie?
wiesz w jakim było stanie?...nie wiesz?
ano wszystko tam było czarne od sadzy a sufit przypominał kolorem dupę Murzyna...;D
tak jak pisałem Lucjan ..mało wiesz a resztę sobie dopisujesz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiały Miłorząb niezalogowany
12 lipca 2024r. o 11:43
Zawyżał ceny w trakcie niskiego Vatu na paliwa, a potem je obniżył.

Tyle tylko, że ta obniżka, cudownym zbiegiem okoliczności, nastąpiła w dniu przywrócenia pełnej stawki Vat przez Morawieckiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza