Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

14240
M21W2
15 lipca 2024r. o 14:18
~~Jasiu napisał(a): Oby tobie nie pokazano co znaczy opluwać innych. Myślisz że ty możesz a inni mają siedzieć cicho? Kto sieje wiatr ten zbiera burzę.


Potrzebujesz moje dane , otrzymasz , ja nie ukrywam się pod anonimowymi Jasiami i kwiatkami , odpowiadam adekwatnie .
Jak uważasz że wpis anonima twój dawny znajomy jesteś takim samym nikczemnikiem jak on .
Motywujesz mnie abym nie odpuścił , dzięki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowa Jukka niezalogowany
15 lipca 2024r. o 14:21
;D

jak widzę zostało już tylko 21 godzin i...poszły konie po betonie...;D
a ja tam sobie oglądam Altmaiera w Hamburgu...mają tam kort tenisowy prawie jak nasz przy ''manhatanie''...;D
później wpadnę bo tu teraz bez zmian ...jak na zachodzie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowa Jukka niezalogowany
15 lipca 2024r. o 14:25
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasiu napisał(a): Oby tobie nie pokazano co znaczy opluwać innych. Myślisz że ty możesz a inni mają siedzieć cicho? Kto sieje wiatr ten zbiera burzę.


Potrzebujesz moje dane , otrzymasz , ja nie ukrywam się pod anonimowymi Jasiami i kwiatkami , odpowiadam adekwatnie .
Jak uważasz że wpis anonima twój dawny znajomy jesteś takim samym nikczemnikiem jak on .
Motywujesz mnie abym nie odpuścił , dzięki .

o widzę że wpadłeś ...
jak masz zamiar odnaleźć tego twojego znajomego Lucjan?
zastanów się nad tym jakie masz szanse a ja wracam do meczu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
15 lipca 2024r. o 14:48
~~nieznajomy napisał(a): Sami teraz widzicie do czego doprowadzają wasze kłótnie na forum ,najpierw Lucjan opluwa jednych a ci w odwecie opluwają Lucjana . Pamiętam jak twój brat Jurko straszył Kancelarią Prawną i jakoś skończyło się na straszeniu .


Nie znajdziesz przykładu abym ja zaczął opluwanie , nie jestem z tych co spoliczkowany nadstawia drygi policzek .
Ja też osobiście skontaktowałem się z prawnikiem aby ocenił czy wpis na mój temat że za pieniądze z działalności w Solidarności kupiłem gospodarstwo rolne , że jestem tym co razem z kolegami Jankiem i Zbyszkiem doprowadzaliśmy do upadku zakładów pracy w Bolesławcu .
Dostałem odpowiedź abym złożył zawiadomienie do prokuratury lub on to za mnie zrobi , ze względu na koszty zrezygnowałem , dowiedziałem się że lepszym sposobem jest zgłoszenie na policję co tym razem na pewno zrobię .



Dopisane 15.07.2024r. o godz. 14:41:

~~Fioletowa Jukka napisał(a): o widzę że wpadłeś ...
jak masz zamiar odnaleźć tego twojego znajomego Lucjan?
zastanów się nad tym jakie masz szanse a ja wracam do meczu...


A ja widzę że jak bym ja coś napisał o tym " znajomym " w jego stylu nie omieszkał byś mnie za to skrytykować , jakie mam szanse sprawdzę jutro po wizycie na policji i tobie jak chcesz osobiście np. pisząc na priv na fb .




Dopisane 15.07.2024r. o godz. 14:44:

odpowiem osobiście


Dopisane 15.07.2024r. o godz. 14:48:

M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~dawny twój znajomy napisał(a): Lucjan , syfu jaki masz w mieszkaniu to przez okna nie widać ale w obejściu już tak. Przyjezdni pomyślą że wszyscy w Ocicach to syfiarze ,tacy jak ty. Do roboty lumpie.


Bardzo mnie zaciekawiło który z moich dawnych znajomych zieje do mnie nienawiścią i z jakiego powodu tak mnie poniża i oczernia .
Masz czas do jutra aby się ze mną skontaktować i osobiście przeprosić w moim domu moją żonę która jak mało kto , dba
abyśmy wspólnie dbali o czystość i porządek tak w domu jak i obejściu .
Masz odwagę pisać oszczerstwa miej odwagę zadzwonić do mnie , przyjadę po ciebie odnowimy " znajomość " .
Mój numer telefonu - 696207676 , czekam 24 godziny po upływie tego czasu jadę na policję .
Pozdrawiam " dawnego znajomego " .



" Mój dawny znajomy " ostrzeżenie nr. 2 , jak miałeś odwagę anonimowo hejtować mniej odwagę zadzwonić i załatwić sprawę kłamstwa i oszczerstwa osobiście .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To sem ja J niezalogowany
15 lipca 2024r. o 14:55
To już dzisiaj "oprych" ma odpuszczone ? Kto inny wziął się " za łby " ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Kielichowiec niezalogowany
15 lipca 2024r. o 15:01
Już tu jednego takiego mamy co to najpierw szczekał i szczuł a potem innych po sądach ciągał.
Kto sieje wiatr ten zbiera burzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowa Jukka niezalogowany
15 lipca 2024r. o 15:21
no i po meczyku...wielka DUDA...;D
nie pisz Lucjan że nie obrażasz, nie wyzywasz...nawet w tym temacie kiedy coś tam pisałeś o ''makroekonomii'' kiedy ktoś cię skrytykował wyzwałeś go od ''...i'' ...
za jaką kasę kupiłeś gospodarę nie wiem i guzik mnie to interesuje...mogłeś nawet na nią nakraść co tez mnie nie interesuje...
nawet nie wiem o jaki wpis chodzi z tą całą gospodarką...;D
ale to czy z kimś tam doprowadziliście do upadku jakiś zakład ten czy inny to sprawa dyskusyjna...nazwijmy to wielowątkowa...;D

a ten twój prawnik to dupa...inaczej mówiąc cienki boluś ....albo ''cfaniak'' ;D
piszesz..

'Dostałem odpowiedź abym złożył zawiadomienie do prokuratury lub on to za mnie zrobi , ze względu na koszty zrezygnowałem , dowiedziałem się że lepszym sposobem jest zgłoszenie na policję co tym razem na pewno zrobię .''

koszty? ...Lucek...te całe ''koszty to obecnie chyba 4 stówki...;D
sumka którą by ci oddano ...oczywiście po wygranej sprawie...
a twój ''cfaniak'' wiedział że nie ma na to szans...;D
prawnik który zwietrzy kasę nigdy nie odpuści złożenia zawiadomienia...przecież oni z tego żyją ...;D

to samo czeka cię jutro na Policji...o ile faktycznie tam pójdziesz...;D

Lucek...jeśli temu swojemu ''znajomemu '' odpiszesz tak jak on napisał o twoim ''obejściu'' ;D nie napiszę słowa krytyki ...kiedy zaczniesz po raz któryś tam pisać o ...ach czy kanaliach lub gnidach zawsze cię skrytykuję...;D
aha...za ''parówy '' i ''cioty'' też...

kolejne ''ostrzeżenia''?...on ma to w DUDZIE...;D
ja też bym miał...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowa Jukka niezalogowany
15 lipca 2024r. o 15:23
~~Wrzosowy Kielichowiec napisał(a): Już tu jednego takiego mamy co to najpierw szczekał i szczuł a potem innych po sądach ciągał.
Kto sieje wiatr ten zbiera burzę.

no właśnie...
kto zebrał tą ''burzę''? HAHAHAHAHAHA
napisz...pokaż że masz ''jajca '' a nie wydmuszki...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza