Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~stara doradczyni niezalogowany
15 lipca 2024r. o 18:11
~~Brązowoszary Głóg napisał(a): A co niby temu Tuskowi pozostało by was dalej ogłupiać …
Obiecywać , obiecywać , obiecywać ….
Pelikany-wyborcy nierządu 13 Grudnia
łykają jak przysłowiowy Yankees w STSie
że coś wygrał…
a niech wsadza i szóstkami do pierdla …
tylko pokaż jeden z drugim prawomocny wyrok …???
a gospodarka hula po równi pochyłej…
Ten Gnom złapał was na plewy …
Hshahaha


Suchy chleb będę żarł do końca swych dni,oby tylko geyu nie wrócił do władzy. Miliony nas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
15 lipca 2024r. o 18:16
~~Fioletowa Jukka napisał(a): nie Lucjan...nie chcę...nie chcę żadnych odpowiedzi ...
po co mi to?


Nie chcesz odpowiedzi , to po kiego ... piszesz komentarz w sprawie która ciebie nie dotyczy , ja nie komentuję kiedy piszą oszczerstwa dotyczące ciebie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoczerwona Pragnia niezalogowany
15 lipca 2024r. o 19:02
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Fioletowa Jukka napisał(a): nie pisz Lucjan że nie obrażasz, nie wyzywasz...nawet w tym temacie kiedy coś tam pisałeś o ''makroekonomii'' kiedy ktoś cię skrytykował wyzwałeś go od ''...i'' ...


Janusz , zacytuj co i komu tak a nie inaczej odpowiedziałem , czepiasz się mnie jak g.... włosów , stajesz w obronie tobie podobnych

Czy ja gdziekolwiek napisałem że ty się tym interesujesz , myśl zanim coś napiszesz .

Przedstaw te wątki , ile tobie trzeba powtarzać że byłem tylko robolem jak wielu innych członków Solidarności dzięki którym tacy jak ty posażerowie na gapę dojechaliście z komunizmu do wolnej demokratycznej Polski .
Ty nie znasz sprawy a już wydałeś wyrok , cały ty , poinformowałem prawnika że chcę tylko udowodnić że oszczerca nie może się czuć anonimowo w necie , podejrzewałem kto to napisał , sąd nie wchodzi w rachubę .

Tu nie zniżę się tym razem jak to często bywa do twojego poziomu i nie przypomnę jak ty innych wyzywasz , hipokryta to twoje drugie imię , masz elastyczne zasady moralności , po prostu , Dulszczyzna .

Janusz wiem że bardzo nisko mnie oceniasz , twoja sprawa , nie napiszę oszczerstw w stylu tego " znajomego ".

I na koniec , ty zbierasz burzę , to ciebie blokowano czasowo aż zablokowali całkowicie , to ludzie podobni mentalnie do ciebie rzucają oszczerstwami , twoja szkoła .



dużo pisaniny mało sensu a jeszcze mniej prawdy...
a wiięc ...
gdzie ja napisałem że sprawa twojej gospodary mnie interesuje?...sam napisałeś że to KTOŚ napisał...
gdzie ja staję w kogoś obronie? co mnie obchodzi że byłeś robolem? Wałęsa też był...

(po co znowu piszesz brednie o tym że ktoś był pasażerem ''na gapę''?...a ty co?...bojownik?...jednej godziny nie spędziłeś na ''internie'' ...kiedyś mieliście poparcie milionów które zaprzepaściliście politykierstwem ,parciem na koryta itpd ...itp...)
nie pieprz więc o tych pasażerach ''na gapę '' bo tak to dojechali ci których tobie podobni porobili później sędziami czy senatorami...piotrowicz ,kryże czabański ,wolski i inne polityczne ścierwa...

gdzie i jaki ja wydałem jakiś ''wyrok'' na ciebie?
rozbawiłeś mnie tym co mnie kiedyś sam zarzucałeś tyle że ja miałem poważne zarzuty do tej łajzy a twój ''zarzut'' to to że ktoś tam napisał że masz nieporządek w chacie ...i coś tam w ''obejściu''... i tym ma się zajmować prokuratura? Lucek ...albo wytrzeźwiej albo zmocz głowę przy studni...
jeśli ty Lucjan moje ''wyzwiska '' porównujesz do tych jakich tu sam używasz to nie masz pojęcia jaki jedno i drugie ma ciężar gatunkowy...
wyzwałem cię kiedyś od ''parów''...otóż nie ale ty mnie tak...i nie zaprzeczaj chłopie bo mam tu co nie co w moim ''ipeenku''...;D

ja zbieram ''burzę''? bzdura Lucjan...
to że mnie zablokowano ?...przypominam ci że twojego brata również ...;D za co ''zebrał burzę''? ;D

Lucek...za dobrych czasów było tu chyba ze dwustu zarejestrowanych piszących pod swoimi nickami...co z tego zostało do dzisiaj? ...można ich policzyć na palcach jednej ręki ...;D

i co?...ja mam dzisiaj tu o coś walczyć?...o co?...po co? ...w dupie mam to czy napiszę to czy owo jako zarejestrowany czy jakiś tam bratek -kwiatek...;D
co ty masz z tego że masz możliwość się logować jak i tak uważam że piszesz jak zalogowany może w dziesięciu procentach a reszta to klasyczna tylda z konspiry...;D
teraz tu walisz jakieś poPISSy ,straszysz policją ,prokuratorami a wczoraj czy przedwczoraj ''oprycha'' wyzywano tu a ty słowem nie zareagowałeś w obronie kultury wypowiedzi...dlaczego?
bo jesteś egoistycznym narcyzem czułym wyłącznie na swoim punkcie...i za to min. nisko cię oceniam..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kaszankowy men niezalogowany
15 lipca 2024r. o 19:13
TORTury, taki nowy sukcesik
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółta Forsycja niezalogowany
15 lipca 2024r. o 19:47
~~kaszankowy men napisał(a): TORTury, taki nowy sukcesik

Kamińskiego torturowali alkoholem ~!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoczerwona Pragnia niezalogowany
15 lipca 2024r. o 19:48
modlicie się za Romaszewskiego?
-ale za słabo...musicie się modlić więcej...HAHAHAHAHAHA

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Na pysk niezalogowany
15 lipca 2024r. o 19:49
~~Szarożółta Forsycja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~kaszankowy men napisał(a): TORTury, taki nowy sukcesik

Kamińskiego torturowali alkoholem ~!


Jego żona marzła ale szyderczu uśmiech na konferencji nie schodził jej z ryja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
15 lipca 2024r. o 20:05
~~Bladoczerwona Pragnia napisał(a): dużo pisaniny mało sensu a jeszcze mniej prawdy...


Tym razem przerosłeś swoim bełkotem sam siebie , ale mniejsza o to .


~~Bladoczerwona Pragnia napisał(a): i tym ma się zajmować prokuratura?

Gdzie napisałem że czymś ma się zajmować prokuratura , kłamczuszku .
~~Bladoczerwona Pragnia napisał(a): wyzwałem cię kiedyś od ''parów''...otóż nie ale ty mnie tak...i nie zaprzeczaj chłopie bo mam tu co nie co w moim ''ipeenku''...;D

Powtórzę w twoim stylu jak tobie zarzuciłem że wyzywasz brata od folksdojczów , mnie od faszystów to co odpowiedziałeś , że ty tylko po kimś powtórzyłeś , ja też po kimś powtórzyłem nazywając ciebie parówą .
skończ z tym jęczeniem , bądź mężczyzną za jakiego ciebie kiedyś uważałem prowadząc obustronne ostre wymiany "uprzejmości " .


~~Bladoczerwona Pragnia napisał(a): Lucek...za dobrych czasów było tu chyba ze dwustu zarejestrowanych piszących pod swoimi nickami...co z tego zostało do dzisiaj? ...można ich policzyć na palcach jednej ręki ...;D

Duża w tym twoja zasługa , skorn się zalogował i coś napisał , zwyzywałeś jego , nie napisał po twojej myśli .

~~Bladoczerwona Pragnia napisał(a): co ty masz z tego że masz możliwość się logować jak i tak uważam że piszesz jak zalogowany może w dziesięciu procentach a reszta to klasyczna tylda z konspiry...;D


Nie mam nic do niezalogowanych pod warunkiem że nie piszą oszczerstw , tacy zasługują aby im pisać że są kanaliami .
Sam pisałeś że jak wiesz kto co pisze to łatwo ich postawić przed sądem , podałeś przykład z własnego doświadczenia .
Dlaczego do jakich kwiatków często piszesz , "zaloguj się " , podejrzewam że tym kwiatkiem jestem ja .
Kończę z pisaniem jako zalogowany , twoja zasługa i tobie podobnych kłamców i oszczerców .

~~Bladoczerwona Pragnia napisał(a): co ty masz z tego że masz możliwość się logować jak i tak uważam że piszesz jak zalogowany może w dziesięciu procentach a reszta to klasyczna tylda z konspiry...;D


Sam się przyznałeś że zmieniasz pismo tyldo z konspiry , wtedy nie hamujesz się z wyzwiskami , hipokryto .


~~Bladoczerwona Pragnia napisał(a): teraz tu walisz jakieś poPISSy ,straszysz policją ,prokuratorami a wczoraj czy przedwczoraj ''oprycha'' wyzywano tu a ty słowem nie zareagowałeś w obronie kultury wypowiedzi...dlaczego?


Kolejny przykład twojej hipokryzji , zarzucasz mi że słowem nie zareagowałem . a ty zareagowałeś hipciu .


~~Bladoczerwona Pragnia napisał(a): bo jesteś egoistycznym narcyzem czułym wyłącznie na swoim punkcie...i za to min. nisko cię oceniam..

Coś nasz jednak łączy egoistyczny narcyz nisko mnie ocenia " egoistycznego narcyza " , tym zdaniem zakończyłem pisanie jako zalogowany , twój sukces i tobie podobnych oszczerców .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza