Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~oprych niezalogowany
15 lipca 2024r. o 20:13
Panowie!! Proszę się nie kłócić w moich "sprawach"

Opinie na mój temat ludzi których nie znam i którzy nie znają mnie mam e głębokim poważaniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
15 lipca 2024r. o 20:16
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoczerwona Pragnia niezalogowany
15 lipca 2024r. o 20:20
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bladoczerwona Pragnia napisał(a):

Sam się przyznałeś że zmieniasz pismo tyldo z konspiry , wtedy nie hamujesz się z wyzwiskami , hipokryto .


~~Bladoczerwona Pragnia napisał(a): teraz tu walisz jakieś poPISSy ,straszysz policją ,prokuratorami a wczoraj czy przedwczoraj ''oprycha'' wyzywano tu a ty słowem nie zareagowałeś w obronie kultury wypowiedzi...dlaczego?

Kolejny przykład twojej hipokryzji , zarzucasz mi że słowem nie zareagowałem . a ty zareagowałeś hipciu .


~~Bladoczerwona Pragnia napisał(a): bo jesteś egoistycznym narcyzem czułym wyłącznie na swoim punkcie...i za to min. nisko cię oceniam..

Coś nasz jednak łączy egoistyczny narcyz nisko mnie ocenia " egoistycznego narcyza " , tym zdaniem zakończyłem pisanie jako zalogowany , twój sukces i tobie podobnych oszczerców .

tak Lucjan napisałem o tym wprost tyle że widzisz nawet tam nigdy nikogo nie wyzywałem tak jak ty to robisz...
a jak masz z tym jakiś problem pozwij kogoś kto cię wyzywa...też ci o tym kiedyś pisałem że możesz się zaskoczyć...;D

tak Lucjanie...ja zareagowałem ale ty jak widzę nie wiesz kiedy ...i dobrze...
Lucjan ...nadal pewnych spraw nie ogarniasz pomimo tego że i to ci kiedyś próbowałem tłumaczyć...
ale o tym musiałbyś porozmawiać ze swoim ''prawnikiem'' tyle że to ''cienki boluś'' a ty masz trudności z logiką...
kiedy kiedyś wyrazisz chęć bym cię w czymś uświadomił pisz chłopie...zrobię to pro bono ...z dobroci serca i tego byś kiedyś w przyszłości uniknął ewentualnych kłopotów...
;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
15 lipca 2024r. o 20:25
~~oprych napisał(a): Panowie!! Proszę się nie kłócić w moich "sprawach"

Opinie na mój temat ludzi których nie znam i którzy nie znają mnie mam e głębokim poważaniu.

Ja kiedyś myślałam że moje poglądy są moimi Lucjana , błędne rozumowanie na obecne czasy hejtu i oczerstw będę też Lucjanem pisząc anonimowo. Nic dodać nic ująć do tego co napisałeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoczerwona Pragnia niezalogowany
15 lipca 2024r. o 20:26
~~oprych napisał(a): Panowie!! Proszę się nie kłócić w moich "sprawach"

Opinie na mój temat ludzi których nie znam i którzy nie znają mnie mam e głębokim poważaniu.



ale my się nie kłócimy...chcę tylko uzmysłowić w końcu Lucjanowi jakim jest kosmicznym wręcz hipokrytą...;D

bo jak widzisz wyzwiska kierowane w stronę innych pomija ...sam zresztą to robi...
ale napisz coś pod jego adresem to ci zwyzywa od de.bi.li''...;D

w sumie to nawet lubię obserwować jak nosi go ''nerw'' i ponoszą emocje...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawobiały Czosnek niezalogowany
15 lipca 2024r. o 20:39
- Oprych!
- Co?
- Ty już wiesz, co... xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladożółty Bluszczyk niezalogowany
15 lipca 2024r. o 20:52
A popisowce ciągle się tu wyzywają i szmacą żeby zamaskować przekręty tuskowego gangu.
Bo sukcesów jak nie było tak nie ma.
Co ustawa to uderzenie w Polskę i Polaków.
Co tam dzisiaj oddali ukraińcom i zabrali Polakom?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawy Czyściec niezalogowany
15 lipca 2024r. o 21:06
Romanowski ma prze.je.bane, jak ma takiego adwokata. Chyba jest przy nim tylko by pilnowac by nie sypał ziobrystów :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza