Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

14240
M21W2
20 lipca 2024r. o 12:05
~~Ametystowa Puszkinia napisał(a): 14240
M21W2
2 godz. 36 min. temu
.........................................

Kolekcjonuję w postaci skanów wszystkie wpisy " dawnych moich znajomych" , są w nich oczerstwa i idiotyzmy jak ten powyżej. Pozdrawiam

można by było pomyśleć że jakieś wnioski wyciągasz...można nawet iść w jeszcze większe szaleństwo i napisać że się uczysz...
no w tym przypadku można niczym Zagłoba powiedzieć -''jam to uczynił'' że Lucjan ma swój ''ipeenek''...;D

nara...
jutro też jest dzień...STS otwarty i trzeba przecież zainwestować kolejne ''dwa zyle''...;D

Oj Jasiu, Jasiu nie marnuj czasu, ja się wciskam między ciebie a skorna jest to godne potępienia na wsze czasy. Ty się wciskasz między mnie a " mojego dawnego znajomego" jest ze wszech miar słuszne , jestem to w stanie zrozumieć , po prostu hipokryci tak mają i tego nikt i nic nie zmieni . Popisaliśmy ty o mnie ja o tobie czas zmienić temat na ten aktualny, bezprawie nowego rządu , o sukcesach z wiadomych przyczyn nie ma co pisać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
20 lipca 2024r. o 12:05
~~Biały Wilec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasio napisał(a): A ty co? Jednemu psu Burek? A kto jest od pługa oderwany ty sam powinieneś wiedzieć.


a to ze śmieszny jesteś , i nawet o tym nie wiesz …
to szczegół …

a to że sam jesteś śmieszny ci nie przeszkadza? to szczegół...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
20 lipca 2024r. o 12:07
Lucjan wrócił. Achtung!!!!!
Już zaczyna jątrzyć !!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 lipca 2024r. o 12:33
~~Jasio napisał(a): A ty co? Jednemu psu Burek? A kto jest od pługa oderwany ty sam powinieneś wiedzieć.

Nie denerwować " Jasia ", wali w klawiaturę dublując posty.


Dopisane 20.07.2024r. o godz. 12:22:

~~Yogi napisał(a): Lucjan wrócił. Achtung!!!!!
Już zaczyna jątrzyć !!!!!!

Witam ciebie Yogi , miłego dnia życzę.


Dopisane 20.07.2024r. o godz. 12:33:

"Yogi"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
20 lipca 2024r. o 13:09
Szukasz zadymy frajerze ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~NieJan niezalogowany
20 lipca 2024r. o 13:16
~~Jasiu napisał(a): Szukasz zadymy frajerze ?

Oooo frajerzyna do frajera zagadał jak wałach do ogiera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielata Kapusta niezalogowany
20 lipca 2024r. o 13:24
~~Jasiu napisał(a): Szukasz zadymy frajerze ?


Szukam lumpa o imieniu Jasiu , właśnie się odnalazł sukces Tuska .
Miłego weekendu Jasieńku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
20 lipca 2024r. o 13:29
Yogi nie może znaleźć granicy Węgry - Syria może Jan coś wie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza