Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Brunatnica torfowa niezalogowany
20 lipca 2024r. o 14:17
Oczywiście że piszę z konspiry. Koniecznie musisz to zasygnalizować że to niedopuszczalne. Sygnalisto .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paweł niezalogowany
20 lipca 2024r. o 15:03
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnica torfowa napisał(a): Lucjan miernoto. Twoje 24 godziny minęły już dawno . Byłeś na Policji zgłosić swojego dawnego znajomego?


Byłem , sprawa w toku , mam dostarczyć więcej skanów , wczoraj zrobiłem drugi .
Na razie ucichł , mam czas poczekam .
Dopisane 20.07.2024r. o godz. 13:52:
Ktoś napisał: ~~Brunatnica torfowa napisał(a): Lucjan miernoto. Twoje 24 godziny minęły już dawno . Byłeś na Policji zgłosić swojego dawnego znajomego?

Na wszelko wypadek zeskanowałem też twój wpis , nic nie wiadomo czy nie piszesz z konspiry .
Dopisane 20.07.2024r. o godz. 13:58:Dla polepszenia atmosfery .






Swoje obelgi do innych dyskutantów też zeskanowałeś ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Opuncja pustynna niezalogowany
20 lipca 2024r. o 15:07
O tym cicho sza. Na Policji tego nie pokazał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 lipca 2024r. o 15:15
~~Brunatnica torfowa napisał(a): Oczywiście że piszę z konspiry. Koniecznie musisz to zasygnalizować że to niedopuszczalne. Sygnalisto .


Pisanie z konspiry jest jak najbardziej dopuszczalne pod warunkiem że nie obrażasz , nie piszesz oszczerstw , wyzywanie i
wulgaryzmy też są dopuszczalne tak ocenił sąd w przypadku Kurdej -szatan .
W nagrodę za wyzywanie i wulgaryzmy w stosunku do żołnierzy i pograniczników dostała od rządu 13 grudnia nagrodę w postaci intratnej i bardzo dobrze płatnej posady w TVP w likwidacji .

Chcesz awansować masz przykład jak musisz pisać .

Na początku listopada 2021 roku Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie wpis. "To jest ku**a "straż graniczna" ????? "Straż" ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!!" – napisała aktorka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Opuncja pustynna niezalogowany
20 lipca 2024r. o 15:22
Czy jak byłeś ze zgłoszeniem na Policji pokazałeś te skany na których są twoje obelgi jakie kierujesz w stronę innych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 lipca 2024r. o 15:28
~~Paweł napisał(a): Swoje obelgi do innych dyskutantów też zeskanowałeś ?


Jak gdzieś ciebie obraziłem spotkajmy się , podam ci moje dane z numerem dowodu osobistego włącznie , pamiętaj tylko
o jednym podaj stronę i temat gdzie to zrobiłem , policja sprawdzi czy ty czasami nie wyzywałeś pierwszy wiedząc o tym nie zaczynam , udzielam adekwatnych odpowiedzi .



Dopisane 20.07.2024r. o godz. 15:28:

~~Opuncja pustynna napisał(a): Czy jak byłeś ze zgłoszeniem na Policji pokazałeś te skany na których są twoje obelgi jakie kierujesz w stronę innych?


Tak , policja prześledziła wszystkie moje i "mojego znajomego " .
Masz jeszcze jakieś pytanie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Irezyna płowa niezalogowany
20 lipca 2024r. o 15:33
Jeśli ktoś ciebie obraża lub wyzywa ignorancie masz od karania sąd a nie chcesz tu wprowadzać swoje samosądy. Czy ty jesteś zdrowy na umyśle? Oczekujesz że Policja będzie sprawdzać kto zaczął pierwszy?
Obrażałeś i wyzywałeś co jest faktem . A teraz chcesz tu grać ostatniego sprawiedliwego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Mina niezalogowany
20 lipca 2024r. o 15:34
Ciekawość to pierwszy stopień do piekła ..
widocznie się bardzo stresujesz tym zawiadomieniem policji przez Lucjana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.