Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Sepiowy Rokitnik niezalogowany
21 lipca 2024r. o 16:08
a tymczasem Fils załatwił pierwszego seta...6-3

;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawa Cynia niezalogowany
21 lipca 2024r. o 17:53
świetne spotkanie ...wszystko jest możliwe ...
a zaraz siatka z ''yankee''...no i obstawiłem że wygrają ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 lipca 2024r. o 17:53
Yanke wygrają ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowy Szupin niezalogowany
21 lipca 2024r. o 18:01
Janusz uważaj na ŚINICE nad boberem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawa Cynia niezalogowany
21 lipca 2024r. o 18:48
Arti .....vivla France!!!!!!!
Sasza out...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawa Cynia niezalogowany
21 lipca 2024r. o 18:53
~~ napisał(a): Yanke wygrają ?

nie wiem...obstawiłem że wygrają bo fajna stawka była ...2.50
Canarinios już trzepnęli Niemców a tam było tylko 1.39 ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
21 lipca 2024r. o 19:10
~~Ja pierdziu napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Jasiu, stawiarz mi zarzuty że nie ma prawdy w tym co piszę, Jasiu uważam ciebie za mądrzejszego od Bodnara , nie naśladuj jego, wystarczy że on się skompromitował w sprawie Romanowskiego, nie kompromituj się, zarzuty podpieraj dowodami. Twój wpis to nic innego jak pustosłowie.

Lucyjan " STAWIARZUJE ZAŻUTY " Janu. Ten wiejski gostek nie ma czucia. Nie widzi przestępstw Romanowskiego ale widzi że złodziej chroni się za immunitetem Unii której Lucyjan też nie uznaje. Immunitet to dowody a przestępczość wymysły ?

Ja pierdziu, chce zainwestować na forum a nie odróżnia Uni od Rady Europy . Jak widzisz przestępstwa Romanowskiego to je opisz . Poczekam choć wątpię czy się doczekam .


Dopisane 21.07.2024r. o godz. 19:10:

~~Pampasowiec pustynny napisał(a): Jasiu tu Jasiu tam . Jak ty lucuś -pucuś za tym nadążasz? [/c
~~Paliowa Laurowiśnia napisał(a): Kombatant będzie do us.... ej śmierci że białe to czarne.Żal d...ę ściska ze dobierają się jego zlodzejom do tyłka.
Chociaż go rozumiem:już drugi idol okazał się zwykłym szubrawcem.[/
~~Paliowa Laurowiśnia napisał(a): Kombatant będzie do us.... ej śmierci że białe to czarne.Żal d...ę ściska ze dobierają się jego zlodzejom do tyłka.
Chociaż go rozumiem:już drugi idol okazał się zwykłym szubrawcem.
Sukces Tuska się odezwał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Posterium złociste niezalogowany
21 lipca 2024r. o 19:11
11 zarzutów. To mało?
SIEDZI JUŻ JEGO WSPÓLPRACOWNICA .Zamknięta by nie mataczyła. A ten nie będzie mataczył? Odpowiesz ?
Poczekam choć wątpię czy się doczekam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA CER-FAR zaprasza