Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~ niezalogowany
21 lipca 2024r. o 19:13
Lucjan rób skany. To pisze twój dawny znajomy . Będziesz miał na niego haki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
21 lipca 2024r. o 19:22
~~Jasio napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Yogi napisał(a): Yasiowi UE niedługo karze jeść robaczki wprowadzi to jako obowiązujące prawo i ten będzie podjadał.....a mógł jeść sery....Hahaha

Yogi powinieneś poszukać jakiegoś dawcy tego organu który u normalnego człowieka odpowiedzialny jest za myślenie. Bo u ciebie tylko echo i przeciągi .

Jasiu o sukcesach koalicji 13gtudnia ani me ani be ani kukurydzy jak mawiał pewien klasyk do Kwaśniewskiego


Dopisane 21.07.2024r. o godz. 19:22:

~~Posterium złociste napisał(a): 11 zarzutów. To mało?
SIEDZI JUŻ JEGO WSPÓLPRACOWNICA .Zamknięta by nie mataczyła. A ten nie będzie mataczył? Odpowiesz ?
Poczekam choć wątpię czy się doczekam .

Co mam odpowiedzieć, napisałeś 11 zarzutów i oczekijesz odpowiedzi, tyle to i ja wiem że 11 , wygląda na to że obaj wiemy tyle co nic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawa Cynia niezalogowany
21 lipca 2024r. o 19:24
abym ci tu nie zacytował twojego ''klasyka'' Lucjan...;D
mam chwilę czasu do siatki więc mogę go odszukać i co wtedy powiesz? ...bo o taśmach Romanowskiego tradycyjnie milczysz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawa Cynia niezalogowany
21 lipca 2024r. o 19:26
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasio napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Yogi napisał(a): Yasiowi UE niedługo karze jeść robaczki wprowadzi to jako obowiązujące prawo i ten będzie podjadał.....a mógł jeść sery....Hahaha

Yogi powinieneś poszukać jakiegoś dawcy tego organu który u normalnego człowieka odpowiedzialny jest za myślenie. Bo u ciebie tylko echo i przeciągi .
Jasiu o sukcesach koalicji 13gtudnia ani me ani be ani kukurydzy jak mawiał pewien klasyk do Kwaśniewskiego Dopisane 21.07.2024r. o godz. 19:22:~~Posterium złociste napisał(a): 11 zarzutów. To mało?
SIEDZI JUŻ JEGO WSPÓLPRACOWNICA .Zamknięta by nie mataczyła. A ten nie będzie mataczył? Odpowiesz ?
Poczekam choć wątpię czy się doczekam .
Co mam odpowiedzieć, napisałeś 11 zarzutów i oczekijesz odpowiedzi, tyle to i ja wiem że 11 , wygląda na to że obaj wiemy tyle co nic.

wcale nie odpowiedziałeś ...dlaczego nie zamknięto tego oszusta?...nie będzie mataczył?
dlaczego skoro ma się za niewinnego nie zrzeknie się sam ''parasolki ochronnej''? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
21 lipca 2024r. o 19:32
~~Posterium złociste napisał(a): 11 zarzutów. To mało?
SIEDZI JUŻ JEGO WSPÓLPRACOWNICA .Zamknięta by nie mataczyła. A ten nie będzie mataczył? Odpowiesz ?
Poczekam choć wątpię czy się doczekam .

Igor Tuleja nie jest sympatykiem PiS -u w radiu RMF -po decyzji sądu w sprawie Romanowskiego trzymanie w areszcie urzędniczek i księdza jest bezzasadne , nie wypuszczą , tacy jak ty potrzebują igrzysk, Tusk nie chce was stracić , jesteś jemu potrzebny jak tlen i władza do życia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Q pamięci niezalogowany
21 lipca 2024r. o 19:34
14240
M21W2
12 marca 2024r. o 16:02

~~Uwaga uwaga plantatorze z O napisał(a): Dzisiaj o godzinie 20 orędzie matoła doopy . Ale uwaga tumanie wiejski. Tylko w TVP1.




Potrzebujesz komplementu , nic nie stoi na przeszkodzie , miejski KRETYNIE , łżesz jak suka oglądałem w TVP Trwam .
Miłego dnia ,
Czas na skoki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
21 lipca 2024r. o 19:35
~~ napisał(a): Lucjan rób skany. To pisze twój dawny znajomy . Będziesz miał na niego haki .

Ty kapusiu , kolegów kupujesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ Q pamięci niezalogowany
21 lipca 2024r. o 19:37
M21W2 niezalogowany
12 marca 2024r. o 20:10

~~Irezyna płowa napisał(a):

Ktoś napisał: ~~Irezyna płowa napisał(a): Napisz w końcu co ci się nie podobało w tym co do niedawna robili ci których popierałeś i nadal popierasz. Bo teraz widzisz sporo zła w tym co robi obecna władza a ja bym chciał wiedzieć co złego robili twoi.


Panie Lucjanie- to było do pana.



ok spier-dalaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza