Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Wrzosowy Kielichowiec niezalogowany
21 lipca 2024r. o 20:18
Jaki tam nowy sukces gangu olsena?
Pisowsko-pełowski znachor od kowida Grzesiowski szykuje nam nową plandemię.
Tych co nie bedą chcieli przyjąć eliksiru od gatesa będzie karał mandatami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
21 lipca 2024r. o 20:20
~~Złotawy Cis napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Pisałeś tu sam że pokazałeś policjantowi scany .Kapujesz swoich znajomych? Hihihihi

Napisałem dużo więcej ku uciesze jakich jak ty . Po tenisie czas na siatkę, a wy szukajcie mnie wśród anonimów , powodzenia.


~~Irezyna płowa napisał(a): Napisz w końcu co ci się nie podobało w tym co do niedawna robili ci których popierałeś i nadal popierasz. Bo teraz widzisz sporo zła w tym co robi obecna władza a ja bym chciał wiedzieć co złego robili twoi.


Panie Lucjanie- to było do pana.



ok spier-dalaj

Nędzna gra Polaków, do Bolesławca wróciła Leopard ??? , pisze anonimowo jako Złotawy Cis ?? . To się porobiło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiosenna Sasanka niezalogowany
21 lipca 2024r. o 20:21
~~Wrzosowy Kielichowiec napisał(a): Jaki tam nowy sukces gangu olsena?
Pisowsko-pełowski znachor od kowida Grzesiowski szykuje nam nową plandemię.
Tych co nie bedą chcieli przyjąć eliksiru od gatesa będzie karał mandatami.


Tobie już nic gorszego niż masz nie grozi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawy Cis niezalogowany
21 lipca 2024r. o 20:23
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotawy Cis napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Pisałeś tu sam że pokazałeś policjantowi scany .Kapujesz swoich znajomych? Hihihihi

Napisałem dużo więcej ku uciesze jakich jak ty . Po tenisie czas na siatkę, a wy szukajcie mnie wśród anonimów , powodzenia.


~~Irezyna płowa napisał(a): Napisz w końcu co ci się nie podobało w tym co do niedawna robili ci których popierałeś i nadal popierasz. Bo teraz widzisz sporo zła w tym co robi obecna władza a ja bym chciał wiedzieć co złego robili twoi.


Panie Lucjanie- to było do pana.



ok spier-dalaj
Nędzna gra Polaków, do Bolesławca wróciła Leopard ??? , pisze anonimowo jako Złotawy Cis ?? . To się porobiło.



Panie Lucjanie- to było do pana.



ok spier-dalaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niemiecka bieda niezalogowany
21 lipca 2024r. o 20:24
Po prostu smutne jest być emerytem w Niemczech ..!!
Wczoraj, gdy stałem w kolejce w piekarni na Edece w strefie wejściowej po świeże bułki, przypadkiem podsłuchałem przede mną rozmowę starszego małżeństwa emerytów. Rozmawiali o tym, co zamówić, kiedy nadejdzie ich kolej. Chcieli zjeść na miejscu dwie kanapki, dwie filiżanki kawy i dwa serniki.
Pani zapytała męża, czy wystarczy mu na to pieniędzy, bo to ich ostatnie pieniądze i do następnej wypłaty emerytury będą musieli poczekać jeszcze dwa tygodnie. Mężczyzna powiedział: Zawsze mam dla ciebie dość, czegokolwiek moja kochana żona zapragnie na urodziny, powinna to dostać. To zdanie wywołało u mnie uśmiech, ten człowiek wiedział, jak dawać komplementy.
Teraz przyszła ich kolej na złożenie zamówienia, piekarz położył wszystko na talerzu, zrobił kawę i przyszedł czas na płatność, pani poszła już dalej z kawą i pierwszym talerzem do stolika ,Mężczyzna został, żeby zapłacić. Kiedy piekarz podał cenę, w oczach mężczyzny można było dostrzec panikę. Zajrzał do portfela i niestety nie miał wystarczającej ilości pieniędzy. Płatność kartą też nie działała, więc oddał talerz, żeby pasował. Osoby stojące za mną w kolejce zaczęły rozmawiać, a mężczyzna
zakłopotany podszedł do stolika i oczekującej żony ..
Teraz w końcu stanąłem w kolejce. Bez większego wahania dokończyłam zamówienie i kazałam kasjerce obciążyć mnie opłatą za pozostały talerz kanapek i sernika, a także kupiłam im dwa świeże gofry.
Wziąłem talerz i podszedłem do starszej pary. „Przepraszam, zapomniałeś talerza” – powiedziałam, mrugając do mężczyzny.
Usiadłam przy stole i w spokoju wypiłam kawę. Mężczyzna początkowo nic nie powiedział, a potem popłynęły łzy. Następnie spojrzał na mnie i podziękował za miły gest. Zaczęliśmy rozmawiać i on opowiedział mi historię swojego życia. Pracował przez prawie 47 lat, nigdy nie był bezrobotny i ledwo mógł przeżyć miesiąc na emeryturze.
Jestem taka zdenerwowana, taka przerażona i taka wściekła.
Miliardy przeznacza się na wojnę, a jeszcze więcej przekazuje się krajom, które radzą sobie znacznie lepiej od nas, podczas gdy emeryci w Niemczech żyją na granicy ubóstwa. Moim zdaniem polityka całkowicie poniosła porażkę. Co tutaj robicie swoim własnym ludziom swoją „solidarnością wobec Europy”.
Gdzie jest solidarność z tymi starszymi ludźmi, którzy pomagają finansować Twoją pensję, którą tak szybko podnosisz.
Codziennie widzę wielu emerytów szukających butelek po depozycie w śmietnikach lub siedzących na ulicy i żebrzących. Otwórz oczy robiąc zakupy, takich osób jest mnóstwo i możesz sprawić jednej lub drugiej drobne upominki. Nawet jeśli to tylko bułka z masłem.
Podczas zakupów otwórz oczy, każdy dobry uczynek prędzej czy później zostanie nagrodzony
Tak mi dopomóż Tfussk i koalicja 13 grudnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawa Cynia niezalogowany
21 lipca 2024r. o 20:52
urzekła mnie twoja historyja...;D
jaki to ty dobry jesteś ...
a kiedy jedziesz na urlop do Polski to zapewne dajesz biednym dwa złote za odprowadzenie wózka pod niemieckim Kaufem...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawa Cynia niezalogowany
21 lipca 2024r. o 20:52
~~ napisał(a): Yanke wygrają ?

;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
21 lipca 2024r. o 20:57
Kolejny " sukces" koalicji 13gtudnia, zdecydowanie wygrywają z PiS . Deficyt budżetowy za pierwsze półrocze 2023 - 12,7 mld , za pierwsze półrocze 2024 - 69,9 mld, brawo koalicja 13 grudnia, brawo Tusk i ci co postawili na " białego konia" .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.