Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~ niezalogowany
24 lipca 2024r. o 15:04
W Kaliszu, w rzece Prośnie, zaobserwowano setki martwych ryb dryfujących po powierzchni wody. Podjęto decyzję o pobraniu próbek wody, by ustalić potencjalną przyczynę masowego ginięcia ryb - poinformował rzecznik prasowy kaliskiej straży pożarnej, młodszy aspirant Jakub Pietrzak ......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłoty Kuklik niezalogowany
24 lipca 2024r. o 15:10
~~ napisał(a): W Kaliszu, w rzece Prośnie, zaobserwowano setki martwych ryb dryfujących po powierzchni wody. Podjęto decyzję o pobraniu próbek wody, by ustalić potencjalną przyczynę masowego ginięcia ryb - poinformował rzecznik prasowy kaliskiej straży pożarnej, młodszy aspirant Jakub Pietrzak ......

Pewnie znowu jakieś PiSie złogi zatruły rzekę.

Mają doświadczenie z Odrą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To sem ja J niezalogowany
24 lipca 2024r. o 15:16
“Mój syn Xavier nie żyje, zabity przez wirusa woke” – oświadczył miliarder Elon Musk......
Zapowiedział, że nie spocznie, dopóki nie zniszczy tego, co nazywa “wirusem wokeizmu”.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To sem ja J niezalogowany
24 lipca 2024r. o 15:20
Elon Musk :"Dorośli mogą zmanipulować dzieci, które rzeczywiście przeżywają kryzys tożsamości, wmawiając im, że mają niewłaściwą płeć” – wskazał. Wyraził opinię, że tak naprawdę to “okaleczanie dzieci i sterylizacja”. Jego zdaniem, “ludzie, którzy to promują, powinni trafić do więzienia”.....
Było wiele zamieszania i powiedziano mi wtedy, że on może popełnić samobójstwo” – podkreślił miliarder. Wspomniał terapeutów, którzy mieli stosować następującą argumentacje: jeśli rodzice nie zgodzą się na tranzycję płciową, ich dzieci mogą targnąć się na swoje życie.....Po tym wszystkim przyrzekłem, że zniszczę wirusa obudzonego umysłu… i jak na razie, robimy pewne postępy”

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~te pieniądze nam się należały niezalogowany
24 lipca 2024r. o 15:20
~~To sem ja J napisał(a): “Mój syn Xavier nie żyje, zabity przez wirusa woke” – oświadczył miliarder Elon Musk......
Zapowiedział, że nie spocznie, dopóki nie zniszczy tego, co nazywa “wirusem wokeizmu”.


Za niedługo przeczytamy to samo o Naczelniku , tylko nie przez wirusa a Tuska. Oświadczy to nie miliarder a multimilioner Błaszczyk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucek niezalogowany
24 lipca 2024r. o 15:24
~~To sem ja J napisał(a): Elon Musk :"Dorośli mogą zmanipulować dzieci, które rzeczywiście przeżywają kryzys tożsamości, wmawiając im, że mają niewłaściwą płeć” – wskazał. Wyraził opinię, że tak naprawdę to “okaleczanie dzieci i sterylizacja”. Jego zdaniem, “ludzie, którzy to promują, powinni trafić do więzienia”.....
Było wiele zamieszania i powiedziano mi wtedy, że on może popełnić samobójstwo” – podkreślił miliarder. Wspomniał terapeutów, którzy mieli stosować następującą argumentacje: jeśli rodzice nie zgodzą się na tranzycję płciową, ich dzieci mogą targnąć się na swoje życie.....Po tym wszystkim przyrzekłem, że zniszczę wirusa obudzonego umysłu… i jak na razie, robimy pewne postępy”



Jak robota , widzę że za fizycznego robisz, jak ci z tym ? Nie myślałeś żeby coś więcej zakukać ? Wina Tuska ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To sem ja J niezalogowany
24 lipca 2024r. o 15:28
~~Lucek napisał(a): Jak robota , widzę że za fizycznego robisz, jak ci z tym ? Nie myślałeś żeby coś więcej zakukać ? Wina Tuska ?


Kto za fizycznego ? Elon Musk? Przecież to cytat jego wypowiedzi :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hańba niezalogowany
24 lipca 2024r. o 17:54
Duda boi się Policji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.