Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Jasiu niezalogowany
24 lipca 2024r. o 18:43
Lucjan zapewne święcie wierzy że w Polsce przestrzega się praw człowieka i ich się nie łamie. Ale on już nie w takie kłamstwa wierzył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 lipca 2024r. o 18:59
Jasiu , jakby Lucjan wierzył że w Polsce są przestrzegane prawa człowieka nie byłoby mojego wpisu o ONZ i nie tylko
zapomniałem dodać że już tym tematem zajmuję się Rada Europy .
Jasiu , jak byś ty posiadał zdolność logicznego myślenia nie pisałbyś głupot .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 lipca 2024r. o 19:02
To są czy nie są łamane tu prawa człowieka . Czy w przeszłości były łamane? Bo coś mi się wydaje że dla ciebie łamie się tu prawa człowieka od kilku miesięcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółty Wyżlin niezalogowany
24 lipca 2024r. o 19:05
Lucjan znowu bierze się za coś czego nie rozumie i na co nigdy tu nie odpowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 lipca 2024r. o 19:15
~~Ciemnożółty Wyżlin napisał(a): Lucjan znowu bierze się za coś czego nie rozumie i na co nigdy tu nie odpowie.


Ty się bierzesz się za to co najlepiej umiesz , prostackie wpisy nie na temat , ja ciebie rozumiem .



Dopisane 24.07.2024r. o godz. 19:15:

~~ napisał(a): To są czy nie są łamane tu prawa człowieka . Czy w przeszłości były łamane? Bo coś mi się wydaje że dla ciebie łamie się tu prawa człowieka od kilku miesięcy.


Były łamane , widocznie nie w takim stopniu jak za obecnej władzy że aż muszą interweniować dwie
organizacje międzynarodowe , ONZ i RE .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółty wyżlin niezalogowany
24 lipca 2024r. o 19:17
No więc zacznij odpowiadać a nie tylko lawirować i bić pianę . Prostackie to jest kopiowanie treści i uniknięcie własnego komentarza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 lipca 2024r. o 19:18
Jak według ciebie były łamane w Polsce prawa człowieka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurgen z Hamburga niezalogowany
24 lipca 2024r. o 19:23
M21W2 napisał(a): Nowy

Lucek , jakie ONZ jakie organizacje . Dziadu wg.mediów X jest gejem .Myślisz że to będzie na obradach w Zgromadzeniu Ogólnym ONZ ???
A niby dlaczego , jego dupa i w jego dupę wsadzają . Co ma do tego ONZ ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.