Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Jasiu niezalogowany
25 lipca 2024r. o 20:19
Słuchałem wystąpienia p. Cichockiego... I zastanawiam się, jak bardzo kilku facetów w krótkich spodenkach, próbowało zawłaszczyć Polskę! Potraktowali ją jak swój prywatny folwark... obrzydliwe...
Przyszedł mi do głowy cytat z Folwarku zwierzęcego Orwella...
"Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
25 lipca 2024r. o 20:20
Aha i Yogi pyta czy Jan wie kto teraz rządzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 lipca 2024r. o 20:23
~~Mahoniowy Ligustr napisał(a): dalej widzę w niewiedzy ..niewiedzy i głupocie bo brniesz w to dalej nie zadając sobie wysiłku by odszukać info ile to razy były kierowane monity zarówno z ONZ jak i AI ...


Monit to powiadomienie, które wierzyciel wysyła dłużnikowi , ja nie pytam o monity tylko interwencje w sprawie ŁAMANIA PRAW CZŁOWIEKA w Polsce przez Bodnarowców . Takiej interwencji nie było po 1989 r .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Don-Bum niezalogowany
25 lipca 2024r. o 20:25
Wszystkich funkcjonariuszy PiS należy prewencyjnie aresztować i zabezpieczyć ich majątki do konfiskaty! Mafia PiS posiadająca państwo musi być wycięta w pień ! Funkcjonariusze PiS zakamuflowani w policji,sądach,prokuraturze ,administracji i biznesie muszą być wyeliminowani !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 lipca 2024r. o 20:29
~~Mahoniowy Ligustr napisał(a): ..cienko coś ''mientka fajo''...


Ja mientka faja ty człowiek bojaźliwy , strachliwy czyli MIĘKKA FAJA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowy Ligustr niezalogowany
25 lipca 2024r. o 20:29
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mahoniowy Ligustr napisał(a): dalej widzę w niewiedzy ..niewiedzy i głupocie bo brniesz w to dalej nie zadając sobie wysiłku by odszukać info ile to razy były kierowane monity zarówno z ONZ jak i AI ...


Monit to powiadomienie, które wierzyciel wysyła dłużnikowi , ja nie pytam o monity tylko interwencje w sprawie ŁAMANIA PRAW CZŁOWIEKA w Polsce przez Bodnarowców . Takiej interwencji nie było po 1989 r .

więc pytanie...
jaka teraz była INTERWENCJA tego ONZ? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowy Ligustr niezalogowany
25 lipca 2024r. o 20:30
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mahoniowy Ligustr napisał(a): ..cienko coś ''mientka fajo''...


Ja mientka faja ty człowiek bojaźliwy , strachliwy czyli MIĘKKA FAJA

no to dawaj jutro do redakcji...

o której ''miękka fajo'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowy Śniedek niezalogowany
25 lipca 2024r. o 20:32
A uj z tym wszystkim. Lepiej napiszcie o asystentce ryżego kundla , córce oficera GRU.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza